• Seriózny obchod
    • Skvelá komunikácia a poradenstvo ohľadom vodného chladenia

Nakupujem tomto obchode pravidelne, už niekoľko rokov veľmi seriózna firma na (Custom Water Cooling) poradia a doporučia veci ktoré potrebujete ku stavbe PC s vodným chladením. Dodacia doba je dlhšia na určite komponenty ale treba počítať že dodávatelia s iných krajín nedodajú tovar do druhého dňa. Za mňa skvelý obchod a skvelý lúdia.

Reakcia obchodu Tiché PC

Dobrý deň, ďakujeme krásne za peknú recenziu a za dlhodobú dôveru. Veľmi poteší aj pochopenie dlhšej dodacej doby špeciálnejších komponentov resp. vidno, že chápete systému akým fungujeme. Nech sa darí a ďakujeme.

• Ochotný personál. V krátkej dobe mi odpovedali na mailovú otázku a ak vďaka tomu som objednávku spravil ešte v ten istý deň.

Reakcia obchodu Tiché PC

• Mali tovar čo som potreboval. Už som tu nakupoval. Zatiaľ som spokojný s obchodom.
    • Dlhšie dodacie lehoty pri niektorých tovaroch.

• Siroky sortiment

Neviem

Reakcia obchodu Tiché PC

veľmi rýchle vybavenie objednávky - tovar bol doručený už na druhý deň

Reakcia obchodu Tiché PC

Dobrý deň, ďakujeme pekne za krásne hodnotenie a tešíme sa na ďalšie objednávky. Ak máme tovar na sklade posiela sa vždy v deň založenia objednávky - následne už záleží od prepravcu či doručí do 24 hodín alebo do 48 hodín. Ďakujeme.

Neda sa platit kartou vopred. Coz je trochu neprakticke. Inak obchodu nie je co vytknut.

Reakcia obchodu Tiché PC

Dobrý deň, ďakujeme pekne za peknú recenziu - platba kartou bude zavedená v novom eshope / systéme.

• Široká ponuka produktov ktoré iné Eshopy nemajú (super Distribútor)
    • Špecializácia na značku Noctua
    • Rôzne káble , redukcie , custom vodne chladenia
    • Komunikácia s obchodom = majiteľ je odborník na PC = poradí, pomôže
    • Niektoré ceny za komponenty = ušetril som 2Oeuro za CPU chladič
    • Malo tovaru skladom väčšina je na objednávku 7-10 dni = mne prišiel tovar na 11 kalendárny deň
    • Drahe poštovné - uvítal by som packetu.
    • web stránka je nepriehľadná , horšie sa tam orientuje

TichePC registrujem už vyše 15 rokov , kedy som citaval web pretaktovanie.sk a pc.sk ktory ma na starosti admin GABO :) ktorý je aj majiteľ TichePC.
    Objednával som tam aj dávnejšie , komunikácia bola na výbornú dalo sa pekne dohodnúť , tak isto aj pri tomto nakúpe.
    Okrem predávania komponentov obchod skladá aj PC zostavy a robia to na vysokej úrovni.
    Troska škoda že majú malo tovaru na sklade čiže keď niečo súrne potrebujete niaku vec čo iné shopy nemajú tak si musíte počkať.
    Ocenil by som aj keby bola možnosť dopravy packetou lebo ta je veľmi rýchla lebo DPD za 5€ to malo v preprave 3 dni.

Reakcia obchodu Tiché PC

Dobrý deň, ďakujeme pekne za krásne hodnotenie, za dlhodobú dôveru a tešíme sa na ďalšie objednávky. Vzhľadom na úzko špecializovaný tovar (aj v rámci ceny) a kúpyschopnosť na Slovensku držíme na sklade hlavne naše priame distribúcie tj. Noctua, EKWB (položky ktoré sú potrebné na postavenie okruhu, fitinky, spojky, náhradné pumpy atď) + Alphacool. Plus samozrejme niektoré položky Lian LI - Lancool . Pre niektoré značky nie je Slovensko schopné predaja tj. sú nejaké min. limity obratové v rámci distribúcie a tie nesplníte. Preto sme zvolili hlavne pre zákazníkov lepší variant a to naozaj reálne dostupnosti (aby to nebolo len do vetra že skladom ako v XX eshopoch a reálne nič) s pravidelným zvozom, informovanosťou a max. pro klientským prístupom - a to nemyslím len predávať, ale samozrejme aj v rámci reklamácii. Poštovné je už na samotnej hrane - packeta ako sme už spomínali v príspevku nižšie má problémy kde potrebujeme my zasahovať a riešiť čo je kontraproduktívne (a hlavne neadekvátne pritom objeme za čo sa platí) - myslím časté zmeny adresy presuny na iné adresy čo spomínajú naozaj veľmi početné recenzie na nich. DPD poskytuje HOME službu (tou posielame) kde si viete jednak sám tovar cez odkaz previesť do 1. ALZA BOXU / 2. DO Parcelu / 3. Na inú adresu ... za nás je toto najviac možností pre zákazníka ako si sám upraviť dodanie. Chápeme 3dni ale to je naozaj rarita - v rámci mesica máme cca do 20 zásielok, ktoré zmeškajú a sú doručované až na tretí deň, väčšina je do 24 hodín. Web stránka sa v rámci dizajnu sa dávala nová cca 2-3 roky dozadu je tam niekoľko ešte nedokončených nedotiahnutých veci (z pohľadu dizajnu a pod) skôr je problém pre ľudi nemožnosť voliť viacero vlastnosti a pod. Toto bude až v prípadnej úplne novej verzii eshopu a systému.

Všetko v poriadku spokojnosť. Akurát trocha dlhšia doba naskladnenia :)

Reakcia obchodu Tiché PC

Dobrý deň, ďakujeme pekne za krásne hodnotenie a tešíme sa na ďalšie objednávky. Žial s tým naskladnením to občas vyletí nie z našej viny na dlhší čas - stačí ak výrobca nestíha a napr. pripravuje už nami odoslanú objednávku (paletu) 7 dní a to sa potom dodanie naozaj natiahne nad ten klasický termín. Toto sa ale nestáva často a ak áno tak obopisujeme emailom klientov v rámci tých objednávok, ktoré sú dotknuté. Pekný deň prajeme.

Takto si predstavujem zakaznicku podporu. Palec hore!

Reakcia obchodu Tiché PC

Dobrý deň, ďakujeme pekne za krásne hodnotenie a tešíme sa na ďalšie objednávky. PC zostava je už hotová, veríme, že budete našim, ďalším, spokojným klientom.

• Este mi nedorazil tovar

Reakcia obchodu Tiché PC

Dobrý deň, ďakujeme pekne za hodnotenie a tešíme sa na ďalšie objednávky. Písali sme v prijatí objednávky (viz. nižšie história) kedy tovar, ktorý ste si objednal naskladníme - presnejšie za 10 prac. dní. Chcel ste zameniť odoslanie do odberného miesta / BOXU zamenili sme a aj sme si to vykomunikovali, tak je vcelku prekvapivé, že hodnotíte dodaciu dobu hoci aj pri produkte bolo do obvykle do týždňa (tam kde nie je presná doba dodania, informujeme detailne v prijatí objednávky). Aktuálne je zvoz od Noctua výrobcu v príprave resp. mal by odísť zajtra a mali by sme ho dostať v rámci dní tak aby ste tovar dostal v termíne, ktorý sme udávali. Tieto informácie sú vždy v poznámke od obchodníka, je dobré si ich prečítať. Prajeme všetko dobré.

Historia objednávky:
    23.2.2024 16:34:39: (user: TPC) type: InfoMessage
    "Poslať do odberného miesta na adresu: XXXX
    23.2.2024 9:09:13: Active (user: TPC)
    "Dobrý deň, ďakujeme za objednávku. Noctua NA-SAVP1 chromax.grey máme objednané na sklad prídu zvozom od výrobcu za 10 prac. dní. Prosím pošlite ako sme Vám písali v emaily (separátne) do ktorého odberného miesta DPD (Alza Box a pod) máme doručiť zásielku. Prajeme pekný deň."
    22.2.2024 23:21:11: Created (user: užívateľ)

• Tovar ktori inde nenajdete...

• Nemoznost platby kartou

Reakcia obchodu Tiché PC

Trošku dlhšie trvá kým tovar dorazí ale inak v poriadku.

Reakcia obchodu Tiché PC

Dobrý deň, ďakujeme krásne za pekné hodnotenie a tešíme sa na ďalšie objednávky. Bohužiaľ niektoré položky špeciálnejšie sú tak úzko-profilovým tovarom, že sa čaká aj 1-3 mesiace v tzv. poradovníku aby sa nám alokoval - samozrejme o tom informujeme vopred, prípadne počas, že sa termín zmenil a nedošlo k alokácii v sklade výrobcu. Aj preto sa snažíme mať čo najpresnejšie informácie pri stave produktu (priamo na sklade, 1-2 / 7-10 prac. dní na externom sklade a počet ks, približný dátum naskladenia) aby si zákazník pred objednávkou vedel vybrať či chce / nechce čakať. Ešte raz ďakujeme.

• Komunikácia
    • Prístup k zákazníkovi
    • Výber tovaru

Naozajstní profíci v PC biznise, ochotne pomôžu s výberom, ponúkajú tovar ktorý inde nedostať, takto sa to má robiť

Reakcia obchodu Tiché PC

• Najlepší shop na diely vodného chladenia
    • Super prístup a komunikácia

Reakcia obchodu Tiché PC

Nevyužívajú odberné miesta Packety, objedával by som viac tovaru.

Reakcia obchodu Tiché PC

Dobrý deň, ďakujeme krásne za pekné hodnotenie a tešíme sa na ďalšie prípadné objednávky. Add Packeta - negatívne skúsenosti zákazníkov nás nepresvedčili aby sme tento systém integrovali, áno pre Vás je to možno výhodná služba, ale stále sa hodnotí komplexnejšie a my chceme zákazníkom ponúkať vždy overenú a hlavne funkčnú službu prepravy. V prípade problémov prepravnej spoločnosti aj my ako firma čo poskytuje Vám ako zákazníkovi službu musíme vedieť tento problém vyriešiť rýchlo a bez problémov aby ste aj vy bol spokojný. https://www.recenzer.cz/dopravce/packeta/ a podobné skúsenosti ma množstvo aj našich zákazníkov - o Vianociach resp. rýchlosti v rámci mesiacov kde je veľký nápor hodnotí túto spoločnosť zle tiež množstvo zákazníkov. S týmto napr. u tých prepravcov čo ponúkame problém nemáme - stačí nám pozrieť mesačné štatistiky doručovania. Celkovo je problém napr. s Alza Boxami - v rámci DPD Home si viete balík presmerovať aj tam, ale často sú plné a zákazník čaka dlhšie ako v klasickom doručení na adresu, prípadne ako doručenie do odberného miesta DPD.

• Seriózny a profesionálny prístup.

Reakcia obchodu Tiché PC

• Vybavenie objednavky rychlejsie ani nemohlo byt. Chladic skladom takze ine sa ani očakávať nedalo.
    • Pokial mate otazky ktore chcete odkomunikovat cez telefon tak nato rovno zabudnite. Malokedy niekto dvihne a ak aj ano, odkazu Vas na email kedze nedokazu odpovedat na tech. otazky. Nestalo sa mi to len raz.

Reakcia obchodu Tiché PC

Dobrý deň, ďakujeme krásne za pekné hodnotenie a tešíme sa na ďalšie objednávky. Čo sa týka technickej podpory na telefóne - neslúži na technické rady a pomoc viz. kontakt na stránke. opakovane to tlmočíme a píšeme zákazníkom, že ak technická podpora tak emailom - je to jednak z dôvodu obrovského množstva takýchto dopytov kde aj bežne píšu ľudia, ktorí chcú len poradiť / nie poradiť a nakúpiť. Telefonický kontakt výhradne slúži na podporu k informácii o stave objednávky, prípadne podpora pre ekonomické veci ako faktúry a pod.

• Nadštandardná ochota pri vybere tovaru
    • Aj pri lacnejších položkách Vám ochotne poradia, či napríklad tento kábel Vám bude fungovať.
    • Je vidieť ze ich predaj PC a súčasti baví. Ochotne poradia s výberom a odporúčaním konkrétneho výrobku, hlavne ci bude pasovať atď. Obrovská spokojnosť.
    • Podporu pri nákupe vnímam ako najväčšiu pridanú službu obchodu

Reakcia obchodu Tiché PC

Dobrý deň, ďakujeme krásne za pekné a hlavne detailne rozpísané hodnotenie, poteší keď si zákazník všíma pridanú hodnotu :). Tešíme sa na ďalšie, prípadné objednávky.

• Výborná komunikácia
    • Extrémne rýchle dodanie