• Rychlost,
    • Krásné zabalení
    • Spolehlivost

Úžasné mísy, výborná komunikace, rychle a spolehlivě doručení

• kvalita a rýchle doručenie

Jeden z najlepších e-shopov v ktorých som kedy nakupoval. Originálne veľmi kvalitné misky, takisto profesionálne spracovaný web a komunikácia s majiteľom na úrovni. Odporúčam všetkým

• Ukázky zvuků misek na webu.

Vše bez problémů, rychle, miska krásná a zní dokonale!

• Bleskové dodání a palička zdarma.

Som velmi spokojny za mna 100%

Rýchle doručenie, široký sortiment, komunikácia na úrovni

Misky sú kvalitné a dlho rezonujú.

• výborná komunikácia s majitelom obchodu

milý príjemný ochotný majitel obchodu , tovar dosiel rýchlo , výrobok kvalitný

• príjemná komunikácia , poradenstvo , rýchle ddoručenie , ochota , kvalitné výrobky

Obchod pre takýto druh tovaru odporúčam . Kvalitné výrobky , dostatok informácií , milý personál , rýchle dodanie , poradenstvo

• Vysoká profesionalita, ochota.

Výběr mísy je velmi osobní, promýšlela jsem výběr misky a o každé, která mě zaujala jsem dostala vyčerpávající informace. Nakonec jsem si vybrala po vzájemné diskuzi vhodnou pro mé potřeby.

Naprosto perfektní a fenomenální spolupráce s panem majitelem. Vše vysvětlí poradí, nahraje a vyhoví. Maximálně doporučuji všem zájemcům o tibetské mísy nakupovat zde!!! Ještě jednou děkuji!

• Možnost vyzkoušet zvuk....

• Nádherné, kvalitní mísy
    • Komunikace s obchodem
    • Rychlost odeslání
    • Přehledné stránky
    • U každé mísy nahrané tóny - sedí přesně

Jsem maximálně spokojená. Jednoznačně nejlepší prodejce Tibetských misek. Mísám evidentně rozumí, výběr je velký a stále přidávají nové mísy. U každé mísy je přesný popis, velikost, váha, tónina.. Perfektní! Již budu mísy pro sebe i své blízké nakupovat pouze zde.

• profesionalita pracovníkov obchodu

• rýchla a kvalitná objednávka

• Kvalitné produkty
    • Rýchlosť
    • Profesionalita

Veľká spokojnosť s produktami, s rýchlosťou dodania (napriek tomu, že bolo pred vianocami), ochota poradiť a pomôcť s výberom.

• Spoľahlivosť

• Komunikácia. Pri vybere misky som mal chaos lebo keď som ich začal študovať ze ktora je vhodná pre mňa tak som zistil že výber vôbec nie je jednoduchy až do momentu kým som neklikol chat predajcu a bolo mi zodpovedane na všetky otázky, doporučene, vysvetlené a to podotýkam ze bola nedeľa večer.
    • Veľký výber. Pekne rozpísané ku každej na čo slúži.
    • Nevýhoda je len dlhšia doba dodania. Objednane v nedeľu a dodané v stredu co zas nie je také hrozné

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie :)

• Miska dorazila do týdne a rychle, zní stejně krásně, jako ve zvukové nahrávce a jsem spokojená :-)