• Kvalitné produkty
    • Rýchlosť
    • Profesionalita

Veľká spokojnosť s produktami, s rýchlosťou dodania (napriek tomu, že bolo pred vianocami), ochota poradiť a pomôcť s výberom.

Reakcia obchodu www.tibetskemisky.sk

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie :)

• Spoľahlivosť

• Komunikácia. Pri vybere misky som mal chaos lebo keď som ich začal študovať ze ktora je vhodná pre mňa tak som zistil že výber vôbec nie je jednoduchy až do momentu kým som neklikol chat predajcu a bolo mi zodpovedane na všetky otázky, doporučene, vysvetlené a to podotýkam ze bola nedeľa večer.
    • Veľký výber. Pekne rozpísané ku každej na čo slúži.
    • Nevýhoda je len dlhšia doba dodania. Objednane v nedeľu a dodané v stredu co zas nie je také hrozné

Reakcia obchodu www.tibetskemisky.sk

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie :)

• Miska dorazila do týdne a rychle, zní stejně krásně, jako ve zvukové nahrávce a jsem spokojená :-)

• Velký výběr , výborně a zajímavě udělané stránky obchodu, rychlé dodání. Za mě absolutní jednička z obchodů na netu s tímto sortimentem

Kvalitný tovar, výborná stránka, rýchla komunikácia aj dodanie.

Veľmi rýchlo dodané.

Nahodné na internete som objavila túto výborne vypracovanú web stránku, kde som mala možnosť dozvedieť sa o spievajúcich misach (a nie len o tom!) viac informácie a vypočuť si pod každým obrazkom aj to ako "spievaju". Zároveň, majiteľa tohto obchodu chcem pochváliť, lebo cez emailovou a telefonickou konverzaciou bol veľmi ustretovy, seriózny a vo všetkom ochotné poradil. Nakoniec, na 4 deň som mala moju misku doma, a bola presne taká ako na fotke - krasna a krasne "spieva" :) Som veľmi spokojná.

• I really liked that you could hear the sound of each bowl on the website. Made me more confident in my choice of bowl.

Rychlost dodání perfektně zabalené

Opět maximální spokojenost s obchodem i s panem majitelem. Vše proběhlo rychle a jsem maximálně spokojen. Příště budu nakupovat opět ZDE! Děkuji.

rýchle dodanie, tovar zabalený tak aby sa nepoškodil pri preprave, obchod odporúčam

Maximální spokojenost. Skvělá komunikace eshopu, rychlé dodání zboží a vše kvalitně zabaleno. Doporučuji!

Mám naprosto fenomenální pozitivní zkušenost s tímto obchodem a s jeho majitelem. Zakoupil jsem zde několik Tibetských mís a pan majitel mi vyšel maximálně vstříc ve všem o co jsem žádal. Poradil mi a nahrál i potřebné nahrávky abych si mohl lépe vybrat, za to moc děkuji! Maximálně tento obchod doporučuji a myslím si, že i oproti konkurenci jsou zde produkty za výborné ceny. Příště půjdu opět rovnou do tohoto obchodu i když nejsem ze Slovenska ale z ČR. DOPORUČUJI!!!

Reakcia obchodu www.tibetskemisky.sk

Ďakujem za skvelú recenziu Petře, rado sa stalo.

• Veľmi rýchly a jednoduchý nákup

Maximálna spokojnosť

• Má nahrávky, které jsou super při poslechu a vyberu..

Míša je úžasná zvuk byl stejný jako na nahrávce je dobře ji slyšet dopředu obchod můžu jen doporucit

• Rýchle dodanie,kvalitný tovar
    • Starostlivo zabalene
    • Nezistené

• jedinečné kúsky
    • skvelá kvalita
    • možnosť vypočuť si zvuk misiek, zvonov v nahrávkach pri produktoch

Všetko prebehlo v poriadku. Veľmi sa teším.