• Žiadne !
    • Komunikácia a zavádzanie zákaznika !

Nedoporučujem !

• NIC
    • nekomunikuju
    • mail ignoruju
    • telefon nepoznaju
    • REKLAMACIE VAM NEVYRIESIA

MOJ NAJHORSI NAKUP

• Pri osobnej komunikacii , boli reklamacie, resp. nakupy vzdy vybavene k mojej spokojnosti.
    • ziadna komunikacia e-mailom a telefonicky

Po precitani nizsie uvedenych recenzii som isiel do Talkive so zmiesanymi pocitmi, nachystany riesit svoju reklamaciu, kde mi mali vratit peniaze (prekrocenie 30 dnovej lehoty na opravu) aj sudnou cestou, ale na moje prekvapenie, som nemal najmensi problem. Po predlozeni reklamacneho protokolu mi bez akychkolvek pripomienok, vyplatili peniaze.
    Nakupoval som tu viac krat a aj reklamoval, ale vzdy to bolo vybavene k mojej spokojnosti, len skoda, ze som musel prist osobne,
    E-mailova prip. telefonicka komunikacia v tomto pripade je strata casu, osobna komunikacia funguje na 100% .

spoľahlivý obchod, dobrá cena

• Pri osobnom odbere sa nedá platiť kartou.

Pozor na prevádzkovú dobu. na stránke vpravo hore je od 9,00 v kontaktoch od 10,00.
    Programátor to vraj "nevie opraviť".

• Doteraz mi neprišla sprava že si možem vyzdvihnúť tovar bola som v obchode ale bolo mi povedané že tovar este nemajú musí mi přist sprava ale bohužiaľ doteraz neprišla Myslite si že tovar si budem mocť niekedy prevziať ?

• Vyber a cena
    • Oneskorene informacie o uplnej nedostupnosti aj ked na stranke je dostupný tovar

Nakupujem tu pravidelne a obchod odporucam.

• osobny odber, blizko pri bydlisku
    • Komunikacia so zakaznikom

Tovar nedoruceny ani po dvoch tyzdnoch, pritom pri produkte na stranke sa pise 4-7 dni. Keby sa sama neozvem, co sa deje s mojou, nikto sa nemahaha zakaznika informovat o zdrzani u dodavatela...

• žiadna komunikácia

• ponúka tovar, ktorý nevie zohnať

• Nulová komunikácia. Vôbec neodpovedali na dotazy ohľadom výrobku, o ktorý som mal záujem. Tovar som nakoniec objednal v inom eshope, ktorý ma oveľa lepšie referencie.

Som rád, že som tovar v Talkive nakoniec neobjednal. Podľa toho, čo tu pozerám, sú to evidentne podvodníci.

• Pozdravujem vsetkych podvedenych spolocnostou Talkive, medzi ktorych som sa dnes zaradil aj ja. Reklamoval som tovar v zarucnej dobe, nikto sa ohladom reklamacie neozval v zakonom stanovenej lehote, ktora ked uplynula siel som sa osobne infomovat kedze telefon nedvihaju. Bola spisana ziadost o vratenie nakupnej sumy kde mi bolo prislubene, ze peniaze mi pridu na ucet. Nasledne sa opat zlahla zem tak som sa po 2 tyzdnoch isiel opat osobne informovat. Nevedeli vysvetlit preco mi peniaze stale neprisli na co som si nasiel v emailovej schranke email s tymto znenim:
    • "Po dôkladnom prešetrení Vašej reklamácie, Vám bohužiaľ oznamujeme, že výrobok LCD televízor Samsung ste zakúpili v spoločnosti Talkive, s.r.o. v roku 2013 a nie je možné Vám odstúpenie od kúpnej zmluvy schváliť nakoľko spoločnosť Talkive s.r.o. skrachovala."
    • Na stranke ORSR je nasledovna informacia:
    • "Uznesením Okresného súdu Bratislava I č.k. 2K/73/2013-61 zo dňa 24.03.2014, ktoré nadobudlo právoplatnosť dňa 15.04.2014, súd zastavuje konkurzné konanie voči dlžníkovi: TLKN s. r. o., so sídlom Kopčianska 9, 851 01 Bratislava, IČO: 35 895 225, pre nedostatok majetku. Obchodná spoločnosť TLKN s. r. o., so sídlom Kopčianska 9, 851 01 Bratislava, IČO: 35 895 225, zapísaná v odd. Sro vl. č. 32642/B sa v y m a z á v a z obchodného registra."
    • Takze my vsetci co sme takto prisli o svoje peniaze sa mozeme ist stazovat zrejme na lamparen. Hlavne, ze Talkive si bez problemov funguje dalej, dokonca som pred par dnami zaregistroval zretelne zmeny na ich stranke v suvislosti s bliziacimi sa MS v hokeji kde po stranach pribudli reklamy s motivom MS. Firma, ktora skrachovala nezvykne investovat do reklamnej kampane, nemyslite ? Najde sa niekto kto je kompetentny posudit spravnost tohto postupu ? Dakujem.

...

• K O M U N I K A C I A !!!!!!!!!!

• (ne)komunikacia
    • (ne)serioznost
    • neschopnost vybavit reklamaciu
    • klamlive info. na webe (otvaracie hodiny)

NAJNESERIOZNEJSI OBCHOD AKY SOM KEDY VIDEL
    pri reklamacii tovaru som sa od nich nic nedopocul o priebehu reklamacie a to aj po uplynuti 30dnovej lehoty.
    Ked som sa im KONECNE dovolal pani hovorila ze to okamzite zacnu riesit. --> 0bodov o dalsi tyzden som uz dosiel osobne.
    nevedeli mi nic povedat o priebehu reklamacie. tak som sa rozhodol odstupit od kupnej zmluvy s tym, ze pani mi povedala ze do 15 dni mi poslu peniaze na ucet 7 dni uz ubehlo, neviem ci mi vobec dorazia nejake peniaze. opakovane som sa im pokusal dovolat ale neuspech.
    na ich stranke maju v pravom hornom rohu uvedene ze maju otvorene aj v sobotu no nie je to tak to ma napalilo najviac !
    V ziadnom pripade NEODPORUCAM

• prehladnosť
    • dostupnosť
    • možnosť osobného odberu
    • dobré ceny
    • Kupoval som viackrát ale tento raz neviem čo je s iobjednávkou

• internetový obchod dobrou grafikou a reklamou
    • nemožnosť komunikácie na mobilnom čísle!!!
    • neinformovaní a neochotní pracovníci na prevádzke v BRatislave!!!

TRPEZLIVOSŤ !!!!

• Nedostačujúca komunikácia, oznámenie o zrušení objednávky po 9dňoch

jediná výhoda nízka cena

• cena --- vyhodne akcie
    • viac moznosti dodania ?

odporucam *****

• Najprv som si myslela, že cena vyrobku je super vyhoda, ale zistila som,že nizka cena nie ne vsetko.
    • Komunikacia!!!! Dodacia lehota!!!

Jednoznačne neodporúčam!!!

• Rýchlosť - prehľadnosť
    • Už pri druhom výrobku som k výrobku nedostal pre mňa zrozumiteľný návod (Slovenčina/Čeština) napriek tomu, že podľa slovenskej legislatívy je predávajúci povinný k výrobku takýto návod priložiť.

V podstate bez výhrad obchod ako taký. Ale už pri druhom výrobku som k výrobku nedostal pre mňa zrozumiteľný návod (Slovenčina/Čeština) napriek tomu, že podľa slovenskej legislatívy je predávajúci povinný k výrobku takýto návod priložiť.