Tovar som objednal 27.12.2015,doteraz mi nebol dodany(20.1.2016).To mi tak velmi nevadi, lebo je mozne ze dotycny tovar uz nie je na sklade.Ale preco ma obchod o tejto skutocnosti neinformuje nechapem.Obzvlast ak som poziadavku o informaciu poslal na ich e-mail kde je napisane:Mate otazky?Problemy?

• ak by stránka (obchod) fungovala, tak možno ceny
    • komunikáciu
    • nefunkčnosť stránky

objednávka zrušená, keďže stránka nefunguje a kontaktný mail nebol ani len zodpovedaný

• ma kamennu predajnu blizko môjho bydliska
    • nulova komunikacia so zákazníkom, od 9.1.2016 nefunkcny web e-shopu

nenakupovat

• Neviem to slusne zhrnut. Objednal som si tovar s dobou dodania 3-5pracovnych dni. Uz je to viac ako dva tyzdne a tovar stale nebol dodany a nik sa neozval. Snazil som sa dopatrat co sa deje, ale stranka obchodu je dole a telefon nik nedviha. Asi to uz zabalili...

• Ma kamenu predajnu blizko mojho domu
    • Ze na stránke napíše ze 1-3 dni je dodacia lehota. A po 10 dnoch mi namiesto informácii co je s meskajucou objednavkou pošle dotaznik...

Skor podpriemerne elektro. Ničím specialne. Ak to mate 1km od domu tuto predajnu a nevadi vam ze objednavka bude meskat a nikto vam nedá vediet tak odporucam. Napr. V cez nay.sk som si zarezervoval produkt a za 3h mi napísali SMS ze je pre mna pripraveny. A Aupark mam asi 15 min cesty od domu, takze nabuduce si objednanam skor cez Nay

• Na predajni sa neda platit kartou

Spolahlivy webshop

• Lokalita - dobrá dostupnosť
    • Možnosť osobného odberu
    • Slabý sortiment parfemov

O.K.

• Siroka ponuka
    • Nedvihaju telefon

Ak je moznost nakupovat v inom obchode

• spolahlivosť

super

• Na uvedené telefonne číslo v kontakte sa nedá dovolať.

• zoženie požadovaný tovar

zdá sa spoľahlivý

• nekomunikuje so zakaznikom tak ako ma...

Typický slovenskí podnikatelia. Objednal som scaner z tohto obchodu a ešte mi neprišiel. Keď som teraz pozeral ten scaner na ebay, tam je lacnejší o 60 euro a do týždňa by prišiel. Ja som vsadil na slovenský obchod, kde okrem prehnanej ceny stále čakám už druhý týždeň.

• Nekomunikuju so zakaznikom

Zatial som sklamana, mal to byt darcek a neprisie.

• žiadne výhody len nevýhody
    • BORDEL BORDEL

Prvý krát a NAPOSLEDY !!!!!!!!!!!

• neviem sa rozhodnút
    • dlhá dodacia lehota

nech si vytvoria sami

• enormne dlha cakacia doba na objednany bezne dostupny tovar, nedostupnost telefonu, ktoryje uvedeny na stranke, odpoved na mail, co je s objednavku dlho trvala

• Široký sortiment spotrebnej elektroniky, ktorý inde nekúpite (SR).
    • Výdajné miesto, ako keby bolo tesne pred uzavretím.

Priemerná predajňa, s dostatočne veľkým potenciálom, chýba väčšia propagácia a nadšenie v podnikateľskej činnosti. Výdajné miesto na mňa pôsobilo ako tesne pred zavretím.

• Slabá - takmere žiadna informovanosť o stave objednávky, na tovar čakám už 10 dní a neviem kedy si budem môcť tovar vyzdvihnúť. Nedarí sa mi dovolať a na otázku, ktorú som zadala na ich webe nik neodpovedal

Niekedy dodanie tovaru trva dlhsie, ako je uvedene na ich stranke. Ak sa vyzbrojite trpezlivostou a tovar nepotrebujete surne, je vsetko ok.