• nízke ceny
    • - chýbajúca notifikácia o nachystanom tovare v prípade osobného odberu a platby na mieste
    • - rozdielna informácia o otváracích hodinách na hlavnej webovej stránke a v časti kontakt

• komunikacia s zakaznikom volal som tam 100 krat ani raz som sa nedovolal na meil odpovedali po tyždni

• veľmi zla komunikácia

• predajna v BA

zatial som nemal problem s tymto obchodom, ale tento raz neviem preco, ale zlyhali

• Nekomunikuju.

Nekomunikuju a personal nie je orientovany na zakaznika. Tovar doteraz nemam.

• V ten istý deň som si tovar prevzal ako som ho objednal,ale je to možno len nahoda
    • Web nie je veľmi pritazluvy

• chybaju mi recenzie k tovaru /ako su na alze

• Lepšia cenová ponuka.
    • Tovar je doručený priamo domov.

Nákup odporúčam.

• moznost vybrat si
    • nezistil som

som spokojny.

• Odberné miesto Ba
    • :-) tovar čo som si objednal mi nebol stále doručený a už pre mňa ani nemá význam ho preberať. Ale nemám ani záujem zrušiť objednávku nech si to vyžerú. Aktuálne je už 12 dní od objednania. Úmysel bol darček na meniny ktoré boli 2 dni dozadu.

Keď mate čas mesiac na dodanie tovaru. Pači sa.

• dobra cena
    • menej prehladne zaradovanie tovaru v kategoriach

spokojnost

• Komunikacia so zakaznikom, ziadny mail a ani SMS o pripravenom tovare na osobny odber.

Ako keby klesala kvalita komunikacie so zakaznikom. Telefon nikto nedviha, nechodia notifikacne SMS a maily.
    Na druhu stranu je sortiment a kvalita tovaru v poriadku a za velmi prijemne ceny. Castokrat je v ponuke to, co ine obchody vobec neponukaju.

• Absolutna ignorancia zakaznika, nedodrzanie lehot.

Lepsia cena, ak ste ochotni cakat niekolko tyzdnov.

• rychle dorucenie
    • slaba komunikacia s reklamacnym oddelenim

nakup prebehol bez problemov
    rychle dodanie
    detsky fotoaparat zatial funguje
    k nemu prisla taska ako darcek ktora vobec nepasuje k tomuto fotoaparatu ktory som objednala, je na uplne iny produkt
    kontaktovala som obchod, bolo mi napisane ze je reklamacia posunuta kompetentnemu cloveku ale ten sa mi dodnes neozval ani po opatovnom kontaktovani.

• Dobre ceny
    • Dodacie lehoty

Dobra cena, ale dlha dodacia doba.

• Nasla som co som potrebovala
    • Trosku neprehladny portal

Odporucam

• Nespoľahlivý
    • Nespoľahlivý

• ak je tovar skladom, mala cakacia doba
    • email chodi neskoro
    • pocas objednavky mobil vypnuty od rana do vecera
    • platba iba v hotovosti

• Slabiny sú v doprave. Kurier vám zavolá , "Ste doma? Budem tam o 5 min." Keby som v ten deň nebol doma, tak kedy by mi priviezol kuriér tovar? Vymeňte kuriera za Poštového kuriera, tem ráno pošle SMS o dodaní tovaru, a pridá kontkné číslo na ktorom sa dohodnúť na čase dodania, alebo zanechá odkaz, že tovar je miestnej pošte.