• Absolutna ignorancia zakaznika, nedodrzanie lehot.

Lepsia cena, ak ste ochotni cakat niekolko tyzdnov.

• rychle dorucenie
    • slaba komunikacia s reklamacnym oddelenim

nakup prebehol bez problemov
    rychle dodanie
    detsky fotoaparat zatial funguje
    k nemu prisla taska ako darcek ktora vobec nepasuje k tomuto fotoaparatu ktory som objednala, je na uplne iny produkt
    kontaktovala som obchod, bolo mi napisane ze je reklamacia posunuta kompetentnemu cloveku ale ten sa mi dodnes neozval ani po opatovnom kontaktovani.

• nič!
    • Po reklamácii nevrátili peniaze, nereagujú na telefóny a maily!!!

V spoločnosti Talkive som začiatkom tohto roku reklamovala tlakový hrniec, ktorý netesnil. Reklamáciu mi uznali s tým, že mi budú vrátené peniaze, nakoľko o výmenu za iný tovar som nemala záujem.
    Odvtedy sa neozývajú, peniaze neposlali, neodpovedajú na maily a nikto tam nedvíha telefón. Ak náhodou naozaj skrachovali, ako sa píše nižšie, ako je možné že tovar sa cez internet stále dá objednať?????

• Dobre ceny
    • Dodacie lehoty

Dobra cena, ale dlha dodacia doba.

• Nasla som co som potrebovala
    • Trosku neprehladny portal

Odporucam

• Nespoľahlivý
    • Nespoľahlivý

• ak je tovar skladom, mala cakacia doba
    • email chodi neskoro
    • pocas objednavky mobil vypnuty od rana do vecera
    • platba iba v hotovosti

• Slabiny sú v doprave. Kurier vám zavolá , "Ste doma? Budem tam o 5 min." Keby som v ten deň nebol doma, tak kedy by mi priviezol kuriér tovar? Vymeňte kuriera za Poštového kuriera, tem ráno pošle SMS o dodaní tovaru, a pridá kontkné číslo na ktorom sa dohodnúť na čase dodania, alebo zanechá odkaz, že tovar je miestnej pošte.

• cena tovaru
    • -žiadna komunikácia
    • -nevybavenie reklamácie

Obchod neodporúčam, cca 40 dní od uplatnenia reklamácie mi prišlo vyjadrenie, že reklamácia nemôže byť vybavená kvôli tomu že obchod talkive už neexistuje

• aktuálnosť informácií o obchode na stránke
    • nedvíhanie telefónu

Dobré ceny
    Chýbajú aktuálne informácie o zmenách na stránke, napr. otváracie hodiny nesedia v obchode a na stránke (sobota zatvorené - na stránke otvorené, prehnal som sa tam dva krát zbytočne), zmena otváracích hodín kvôli technickým prekážkam, telefón je v predajni zbytočná vec keďže sa tam nedá dovolať, neodpovedajú na maily....

• Rozsiahla vyborna ponuka . ..
    • Ziadne. ...

Odporucam. ....

• Nedodaný tovar, nekontaktovanie s klientom

• Vyhody žiadne
    • Nedodanie tovaru kekomunikukuju zo zakaznikom
    • Ziadne
    • Nekomunikativnost,ignorovanie,nezaujem a zavadzanie zakaznika.

Neodporucam!Vobec sa mi nikto od nich ani len neozval napriek tomu, ze pri tovare bola uvedena dodacia lehota 1-2 dni.V case ked toto pisem uz uplynul 13 den.Na 4 pracovny den od objednavky som si vsimol, ze na stranke maju napisanu informaciu o nedostupnosti tovaru!Mna ale ani len neracili informovat!Tovar som si este v ten den od zlosti objednal inde a cuduj sa svete za 2 pracovne dni dosiel.Uz nikdy viac!!!

• objednaný tovar prišiel
    • nevybavovanie reklamácie
    • pri reklamácií sa nedovoláte, rep. ani nemajú číslo kam by ste mohli zavolať
    • pri reklamácií nekomunikujú s Vami
    • po reklamácií nemáte ani tovar ani peniaze
    • ostáva iba súdne vymáhanie kúpnej ceny

tento e-shop N E O P O R U Č A M ! ! !

po 6 mesiacoch stále nemám ani tovar ani peniaze

spokojnosť s reklamáciu
    dobrá komunikácia s personálom
    veľmi príjemný personál

• kvalitný tovar
    • Uvedený tovar som poslala na dodaciu adresu - tovar mi neprišiel domov ale na poštu, s čím som nebola spokojná!!!!

až na dodanie tovaru, môže byť

Nedá sa platit kartou

• Tovar nebol doruceny ani po mesiaci.
    • zlá komunikácia so zákazníkom
    • zámena tovaru
    • po snahe o reklamáciu alebo o odstúpení od zmluvy, koniec komunikácie od predajcu