• Stále mi neprišiel tovar.

Reakcia obchodu Svietidlá, lustre, osvetlenie - BON Trade web obchod

Ďakujeme za Vaše hodnotenie! V súčasnosti predávame viac ako 40 000 svietidiel a žiaľ, nie je možné držať všetky produkty na sklade a z toho dôvodu niekedy dodacia doba je dlhšia.
    Pri objednávke svietidla nebolo dostupné u výrobcu a z toho dôvodu termín doručenia je 4 týždne, ako sme Vám aj písali v emailoch. Túto informáciu sme dostali od výrobcu 2 dni od objednania a ešte v ten deň bola odoslaná aj Vám.

• žiadna správa

Reakcia obchodu Svietidlá, lustre, osvetlenie - BON Trade web obchod

Ďakujeme za Vaše hodnotenie!

• Zial, tienidlo na luster mi prislo rozbite. Hod chyba sa mohol stat aj u prepravcu.

Uvidime, ako rychlo bude obchod reagovat na reklamaciu.

Reakcia obchodu Svietidlá, lustre, osvetlenie - BON Trade web obchod

akujeme za Vaše hodnotenie! Mrzí nás, že Vám tovar dorazil v poškodenom stave.
    Zriedkavo, ale stáva sa pri preprave, že krehký materiál sa poškodí. Vašu reklamáciu evidujeme, ako náhle dostaneme od výrobcu nové tienidlo, budeme Vás kontaktovať

• Prišiel poškodený

Lampa prišla s rozbitou žiarovku takže je nepoužiteľná. Žiarovka je špeciálna takže nemám náhradu. Tovar bol dobre zabalený takže pri preprave sa iste nepoškodil. Skôr bol poslany nepreskusaný a uz poškodený. Myslim ze he dôležité tovar pred odoslaním vyskúšať !

Reakcia obchodu Svietidlá, lustre, osvetlenie - BON Trade web obchod

Ďakujeme za Vaše hodnotenie! Ľutujeme, ale Vašu reklamáciu neevidujeme. Ak svietidlo je poškodené , prosím pošlite nám do emailu reklamáciu, aby sme Vám vedeli objednať nové na výmenu.

Prišllo mi 8 kusov svietidiel podľa objednávky a ztoho ,,4 nesvietia

Reakcia obchodu Svietidlá, lustre, osvetlenie - BON Trade web obchod

Ďakujeme za Vaše hodnotenie! Ľutujeme, ale Vašu objednávku neevidujeme. Ak svietidlá Vám nesvietia, prosím pošlite nám do emailu reklamáciu, aby sme Vám vedeli objednať nové na výmenu.

S pozdravom, BON Trade svietidlá

Do doby objednania bolo všetko OK. Taktiež cena bola prijateľná.
    Jedno svietidlo došlo rozbité.
    Na reklamáciu nezodpovedajú, telefón nedvíhaju...

Reakcia obchodu Svietidlá, lustre, osvetlenie - BON Trade web obchod

Ďakujeme za Vaše hodnotenie! Vašu reklamáciu evidujeme, písali sme Vám email dňa 26.10.2023.
    Ako náhle dostanem info od výrobcu, ohľadom termínu doručenia, dáme Vám vedieť.

S pozdravom, BON Trade svietidlá

Tovar som si objednala 22.9 a predpokladaný termín dodania bol 6.10 .No ešte tovar neprišiel.

Reakcia obchodu Svietidlá, lustre, osvetlenie - BON Trade web obchod

Ďakujeme za Vaše hodnotenie! Ľutujeme, že svietidlo bolo stanovenom termíne. . V súčasnosti predávame viac ako 40 000 svietidiel a žiaľ, nie je možné držať všetky produkty na sklade a z toho dôvodu niekedy dodacia doba je dlhšia.
    Za pochopenie ďakujeme a dúfame, že ste spokojný so svietidlom!

S pozdravom, BON Trade svietidlá

• Ziadna komunikacia obchodu, dva tyzdne

Reakcia obchodu Svietidlá, lustre, osvetlenie - BON Trade web obchod

Ďakujeme za Vaše hodnotenie!
    Kontaktovali sme výrobcu, ohľadom termínu doručenia, čakáme na odpoveď.
    Akonáhle dostaneme od výrobcu info, dáme Vám vedieť.

Ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti.

• Dlhá dodacia lehota.

Strašne dlho trvalo,kým tovar doručili. Nakoniec som objednávku zrušila. Čakať viac ako týždeň bolo dosť.

S pozdravom, BON Trade svietidlá

• Po objednavke sa ozvali s terminom dorucenia ked prisiel termin dorucenia neprisiel mi tovar a ani sa neozvali preto som to zrusil

• Dlho trvalo vybavenie objednávky
    • Niektorý tovar bol poškodený

Ďakujeme za Vaše hodnotenie! Mrzí nás, že Vám tovar dorazil v poškodenom stave.
    Zriedkavo, ale stáva sa pri preprave, že krehký materiál sa poškodí.

S pozdravom, BON Trade svietidlá

Tovar prišiel po 2tyzdnoch,poskodeny a na reklamaciu ziadna reakcia z obchodu.

Ďakujeme za Vaše hodnotenie! Mrzí nás, že Vám tovar dorazil v poškodenom stave.
    Zriedkavo, ale stáva sa pri preprave, že krehký materiál sa poškodí. Výmena tovaru prebehla úspešne.
    Dúfame, že ste spokojný so svietidlami!

S pozdravom, BON Trade svietidlá

Dlhe dorucenie tovar bol skladom a cakal som na dodanie 8 dni.

S pozdravom, BON Trade svietidlá

• Trvalo to pomerne dlho a nakoniec po rozbaleni bol poškodený.

Už by som to neopakoval.

Ďakujeme za Vaše hodnotenie! Mrzí nás, že Vám tovar dorazil v poškodenom stave.
    Zriedkavo, ale stáva sa pri preprave, že krehký materiál sa poškodí.

• Nezáujem o zákazníka
    • Zlá komunikácia

Obchod stanovil termín doručenia o 14 dní od objednávky tovaru , no ani po 7 dňoch od uplynutia termínu ( teda 21 dní od objednávky tovaru) si nedali námahu informovať ma že s dodaním tovaru je problém. Až po druhom emaily som dostal odpoveď,že kontaktovali dodávateľa a ten sa im neozval...??? Pôsobí to celé ako ,,Pochybný dodávateľ, pochybný obchodník.,, Viac tu nenakupujem! Ešte šťastie že som neplatil vopred! Tovar som si nakoniec objednal inde a do troch dní je u mňa...

Reakcia obchodu Svietidlá, lustre, osvetlenie - BON Trade web obchod

• Nebol doručený tovar, ktorý som si objednal. Dodávka trval príliš dlho.

S pozdravom, BON Trade svietidlá

Jedno svietidlo bolo predtym otvorene, original nalepka na krabici poskodena a vo vnutri odlupena cast obalu polystyrenu. Teraz neviem, ci to nebola predvadzacka a ako dlho bude funkcne.

Ďakujeme za Vaše hodnotenie! Mrzí nás, že Vám tovar dorazil v poškodenom stave.
    Ak svietidlo nebude fungovať, prosím pošlite nám reklamáciu.
    S pozdravom, BON Trade svietidlá

• obchod mi asi po tyzdni predlzil dodaciu lehotu o dalsie dva tyzdne

• Dlhy cas

Reakcia obchodu Svietidlá, lustre, osvetlenie - BON Trade web obchod

Ďakujeme za Vaše hodnotenie! Nezabudnite na spiatočný kupónový kód.

S pozdravom, BON Trade svietidlá

• Objednávka zo začiatku decembra nebola ani potvrdená, žiadne info o dodaní tovaru som doposiaľ nedostala ani cez e-mail, ani cez sms. nemala som ani kontakt na koho sa obrátiť, či mám čakať na svietidlo alebo mám kúpiť inde.

neseriózna jednanie