• sortiment
    • ceny

• Dobrá cena, avizovaná doba dodávky bola splnená.

• Stále mi neprišiel tovar.

Reakcia obchodu Svietidlá, lustre, osvetlenie - BON Trade web obchod

Ďakujeme za Vaše hodnotenie! V súčasnosti predávame viac ako 40 000 svietidiel a žiaľ, nie je možné držať všetky produkty na sklade a z toho dôvodu niekedy dodacia doba je dlhšia.
    Pri objednávke svietidla nebolo dostupné u výrobcu a z toho dôvodu termín doručenia je 4 týždne, ako sme Vám aj písali v emailoch. Túto informáciu sme dostali od výrobcu 2 dni od objednania a ešte v ten deň bola odoslaná aj Vám.
    Za pochopenie ďakujeme!

S pozdravom, BON Trade svietidlá

Dlha dodacia lehat, aj ked bola dopredu avizovana, takze som vedel do coho idem.

Reakcia obchodu Svietidlá, lustre, osvetlenie - BON Trade web obchod

Ďakujeme za Vaše hodnotenie! Sme radi, že ste spokojný s našim internetovým obchodom.
    Nezabudnite na spiatočný kupónový kód. Ďakujeme za odporúčanie nášho obchodu Vašim známym.

S pozdravom, BON Trade svietidlá

Kvalitna komunikacia, dobre ceny a rychle dodanie.

S pozdravom, BON Trade svietidlá

Tovar nebol na sklade ale bol doručený presne v ten deň ako bolo sľúbené.

• žiadna správa

Reakcia obchodu Svietidlá, lustre, osvetlenie - BON Trade web obchod

Ďakujeme za Vaše hodnotenie!

Rýchly nákup.

• dochvíľnosť dodania

S pozdravom, BON Trade svietidlá

Zrušenie objednávky prebehlo bez akýchkoľvek problémov.

• Je to praktické zakúpenie tovaru. ✌️

Rychle dodanie tovaru.

S pozdravom, BON Trade svietidlá

• Zial, tienidlo na luster mi prislo rozbite. Hod chyba sa mohol stat aj u prepravcu.

Uvidime, ako rychlo bude obchod reagovat na reklamaciu.

Reakcia obchodu Svietidlá, lustre, osvetlenie - BON Trade web obchod

akujeme za Vaše hodnotenie! Mrzí nás, že Vám tovar dorazil v poškodenom stave.
    Zriedkavo, ale stáva sa pri preprave, že krehký materiál sa poškodí. Vašu reklamáciu evidujeme, ako náhle dostaneme od výrobcu nové tienidlo, budeme Vás kontaktovať

Za pochopenie ďakujeme!

S pozdravom, BON Trade svietidlá

• nasiel som tu tovar co som inde nenasiel
    • dobre ceny
    • siroky sortiment
    • nevsimol som si nic dolezite

Dobry eshop kde mozno najdete z elektrotovaru aj to, co inde nemaju

• Rychle dodanie

S pozdravom, BON Trade svietidlá

dobré ceny, pestrosť tvaru, rýchla dodávka

• Veľmi rýchle dodanie
    • Super cena, lepšiu som na trhu nenašla
    • Dobre zabalená lampa , nepoškodila sa, vzhľadom na to , že sa jedná o vodnú lampu kt. je vyše 1,2 m vysoká

• Prišiel poškodený

Lampa prišla s rozbitou žiarovku takže je nepoužiteľná. Žiarovka je špeciálna takže nemám náhradu. Tovar bol dobre zabalený takže pri preprave sa iste nepoškodil. Skôr bol poslany nepreskusaný a uz poškodený. Myslim ze he dôležité tovar pred odoslaním vyskúšať !

Reakcia obchodu Svietidlá, lustre, osvetlenie - BON Trade web obchod

Ďakujeme za Vaše hodnotenie! Ľutujeme, ale Vašu reklamáciu neevidujeme. Ak svietidlo je poškodené , prosím pošlite nám do emailu reklamáciu, aby sme Vám vedeli objednať nové na výmenu.

Dobrá kvalita pekný dizajn bezpečné balenie