• Rýchlosť dodania,super tovar

Reakcia obchodu SuperMobel SK

Veľmi pekne Vám ďakujeme za recenziu a za odporúčanie našej stránky. Sme radi, že ste s našimi službami a produktom spokojná. Dúfame, že pri ďalšom nákupe si opäť vyberiete našu stránku. :)

• spoľahlivý veľkosklad

Reakcia obchodu SuperMobel SK

Ďakujeme Vám pekne za hodnotenie našej stránky. Vaša spokojnosť je pre nás najväčšou odmenou.

• Velmi rychlo dodane

Supermobel nábytok

• ochotná pracovníčka na infolinke
    • nekvalitný tovar, nám prišiel poškodený stôl
    • na vrátenie peňazí sme museli firmu urgovať, nakoľko nebola dodržaná lehota 14 dní

Reakcia obchodu SuperMobel SK

Veľmi pekne Vám ďakujeme za recenziu . Sme radi,že ste s našimi službami spokojný ,ale mrzí nás,že s tovarom nie. Peniaze vždy snažíme čo najskôr vrátiť,žiaľ niekedy sa nepodarí.

S pozrdavom,

• Zatiaľ spokojna

• Veľmi dobrá cena

Tovar dorazil za 1 mesiac

• Zle upevnenie podlahy úložného priestoru.
    • Na čelach zle peipevnena zadná čierna látka, presahuje na zelenú.
    • Prasklé dno podlahy úložného priestoru.

Zatiaľ nemám dobrú skúsenosť s kvalitu výrobku.

• Čakacia doba bola 3-5 týždňov a ja už čakám 6 týždeň

Po 5 týždňoch má informovali ,že ešte dva týždne musím cakat

Reakcia obchodu SuperMobel SK

Ďakujeme Vám za recenziu. Ospravedľňujeme sa za meškanie. Tovar sa snažíme dodať vždy čo najskôr, ale žiaľ niekedy sa nám stane, že dodávateľ mešká. Dostali sme správu od dodávateľa.že Vaša objednávka sa naskladní zajtra.
    Ďakujeme za pochopenie.
    Supermobel nábytok

Obchod v pohode dobrá komunikácia.

Ďakujeme Vám pekne za recenziu.
    Sme radi, že Vaša objednávka bola vyriešená k plnej spokojnosti. Pevne veríme, že táto spolupráca nebola posledná. Prajeme Vám Pekný deň :)

• Super výber, prijateľné ceny

Všetko v poriadku

Supermobel nábytok

• Tovar dorazil poškodený. Návod posielajú po 10 telefonáte na mail.

Reakcia obchodu SuperMobel SK

Ďakujeme Vám za recenziu,ospravedľňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti. Kontaktujte prosím Vás naše reklamačné oddelenie na [email protected] a kolegyňka nájde pre Vás vhodné riešenie. Zákaznícky servis iba v sobotu nie je k dispozícii,okrem toho môžte nás kontaktovať,keby ste náhodou nedostali montážny návod.
    Supermobel nábytok

• Ja môžem len doporučiť obchod výborná komunikácia, šoféri veľmi príjemný komunikatívny a sedacia súprava prišla bez poškodenia tovar prišiel za týždeň veľmi som spokojná

Supermobel nábytok

• Chýbali mi nejaké skrutky a neboli predvrtane všetky dosky

Reakcia obchodu SuperMobel SK

Ďakujem Vám pekne za recenziu,ospravedľňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti. Kontaktujte prosím Vás naše reklamačné oddelenie a kolegyňka nájde pre Vás vhodné riešenie.

Tovar dorazil za 1 mesiac

• Celkom dobre

Supermobel nábytok

Tento obchod môžem len odporučiť. Pri telefonickej komunikácijí bola pani veľmi milá a ochotná vysvetliť všetko načo som sa pýtala. Tovar bol dodaný presne v termíne. Tovar sme si boli prevziať osobne v sklade kde tiež bol personál ochotný.

Reakcia obchodu SuperMobel SK

Veľmi pekne Vám ďakujeme za pozitívnú recenziu a za odporúčanie našej stránky. Sme radi, že ste s našimi službami a produktom spokojná. Dúfame, že pri ďalšom nákupe si opäť vyberiete našu stránku. :)

• Boli ochotní aj komunikovať , pani bola veľmi zlatá
    • Tovar bol poškodený na dve miesta ale na takom mieste že nevidno na vnútornej strane.

Reakcia obchodu SuperMobel SK

Ďakujeme Vám za recenziu. Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti. Kontaktujte prosím Vás naše reklamačné oddelenie,aby sme mohli nájsť pre Vás vhodné riešenie:-)

• nedodrzany termin

Reakcia obchodu SuperMobel SK

Ďakujeme Vám za recenziu. Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti. Tovar sa snažíme dodať vždy čo najskôr, ale žiaľ niekedy sa nám stane, že dodávateľ mešká. Vaša objednávka sa dneska naskladnila,a urgujeme doručenie. Jeden deň pred dodaním Vás budeme informovať.