Tovar som si objednala 16.1.2024,kde bola doba dodania uvedená 8pracovnych dní. Tovar som ani po 3tyzdňoch neobdržala,chodi mi iba mail , že pár dni bude meškať,momentálne má informovali o zdržaní objednávky o ďalšie 2tyždne.tj.nekorektne informácie pri objednávke a zadržiavanie peňazí .Veľka nespokojnosť .

Reakcia obchodu SuperMobel SK

Ďakujeme Vám za recenziu. Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti. Tovar sa snažíme dodať vždy čo najskôr, ale žiaľ niekedy sa nám stane, že dodávateľ mešká. Objednávky zákazníkov sú vždy urgované.

Supermobel nábytok

• Neboli nam dorucene vsetky casti stola, chybaju vodiace listy, bez ktorych sa stol neda poskladat.
    • Komunikacia so zakaznickou linkou katastrofa, taketo situacie sa maju riesit expresne a doposlat chybajuce casti, ktore predpokladam ostali v dalsej krabici u nich nasklade, no namiesto toho vypisali reklamaciu, kde ma upozornili, ze nech na nich netlacim lebo zo zakona maju 30 dni na vybavenie, takze ja budem mat teraz 30 dni rozlozene dosky v obyvacke, ktore neviem poskladat na stol. Na zakaznickej linke pani ledva rozpravajuce po slovensky, maju naucenu vetu napiste email odpovieme. Nikdy viac!

Mrzí nás Vaša nespokojnosť, ospravedlňujeme sa.
    Samozrejme, ak nie ste spokojný s tovarom, je tu možnosť reklamácie.
    Reklamačné oddelenie sa snaží vyhovieť každému zákazníkovi k úplnej spokojnosti.

Supermobel nábytok

Celkovo som bol spokojný. Tovar mi prišiel aj skorej ,ako slubovali na stránke...fajn , som spokojný.

Ďakujeme Vám za pozitívnu recenziu.

Vaša spokojnosť je pre nás najväčšou odmenou. :) Veríme, že aj pri ďalšej voľbe nábytku si zvolíte náš e-shop.

• Ochotný personal dovozu

Reakcia obchodu SuperMobel SK

ďakujeme Vám za pozitívnu recenziu.

Supermobel nábytok

• Prišiel nám iný model aký sme si objednali
    • Dĺžka dodania bola 3 mesiace
    • Ešte náš šli presviedčať že sme si kúpili ten model aký nám prišiel aj keď na faktúre máme iný model objednaný
    • Hnus neodporúčam

Sme sklamaný ,prišiel nám iný model aký sme si objednali

Mrzí nás Vaša nespokojnosť, ospravedlňujeme sa.
    Samozrejme, ak nie ste spokojný s tovarom, je tu možnosť reklamácie.

• Hrozné

Najhoršia skúsenosť vôbec. Neodporúčam tento obchod arogantná komunikácia . Neustále predlžovanie doby dodania . Pracovníci úplne neschopní v komunikácii - nikdy viac a nikomu neodporúčam nakupovať cez tento pseudo poľsky obchod :)

Supermobel nábytok

• Dodanie je jedna veľká katastrofa!

Som maximálne nespokojná a určite nebudem ďalej odporúčať tento internetový obchod ani ja neobjednam už viac nič.
    V deň kedy mi mal prísť tovar mi len tak zavolali že nepríde lebo šofér nenalozil tovar do auta. Pritom jeden deň predtým mi prišla sms či potvrdzujem dátum dodania potvrdila som odpoveďou na sms. Kvôli tomu som nešla do práce vzala som si dovolenku, a on si len tak asi preto že sa mu nechcelo môj tovar nenalozil . Pani ktorá mi to telefonicky oznámila sa stroho ospravedlnila a doplnila že ona nevie teraz kedy príde tovar že keď bude mať zas cestu šofér tak vtedy. Pochybil obchod rešpektive šofér , a zo strany obchodu žiadna kompenzácia .... mám čakať kedy pán šofér sa uráči prísť...... Maximálna nespokojnosť!!!!

Reakcia obchodu SuperMobel SK

Ďakujeme Vám za recenziu. Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti. Vašu objednávku urgujeme na doručenie,a za vzniknutú situáciu sme Vám samozrejme pripísali zľavu.

Supermobel nábytok

Obchod neodporúčam arogantný hnusný prístup neustále predlžovanie doby dodania. Ako vidím funguje to takto bežne . Nikdy viac !

• Posteľ bola doručená
    • S cenou samozrejme ide aj kvalita s čím som počítal že nebude najlepšia
    • Prišla mi úplne iná farba ako som objednal

Objednal som si krémovú posteľ a prišla mi úplne iná farba ktorá okolo krémovej ani nešla. Bohužial reklamáciu riešiť nebudem pretože posteľ som potreboval čím skôr a neverím tomu že by sa reklamácia vôbec vybavila, nie aby to bolo ešte rýchle…ocenil by som kompenzáciu za vzniknutý problém alebo riešenie, pretože farba postele je jedna zo základných veci prečo si posteľ kúpite.

Mrzí nás Vaša nespokojnosť, ospravedlňujeme sa.
    Samozrejme, ak nie ste spokojný s tovarom, je tu možnosť reklamácie, ktorá Vám bola aj ponúknutá.

Všetko bolo ako má byť.

• Píšu dodanie 5 dni a prešli 2 týždne stále nič

Tovar dorazil za 1 mesiac

Super nákup cez internet

• Ceny
    • Drahý dovoz
    • drahá vynáška na poschodie
    • Nedovolala som sa aj keď som čakala na linke dobrých pár minút (zložila som, a vzápätí mi volali naspäť) ‍♀️
    • K informáciam som sa dostala až potom čo som si ich musela sama zistiť.

na stránke pri objednaní tovaru bolo uvedené že doručia do 5 pracovných dní a keď som sa po meškaní tovaru ozvala a informovala tak mi povedali, že tovar dorazí v daný deň a nedorazil. V daný deň som sa znova informovala a znova posunuli dátum doručenia čo žiaľ nie je pre mňa v poriadku.

Reakcia obchodu SuperMobel SK

Ďakujeme Vám za recenziu. Ospravedľňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti. Tovar sa snažíme dodať vždy čo najskôr,ale žiaľ niekedy sa nám stane,že dodávateľ mešká. Objednávky sú vždy urgované.Za meškanie sme Vám pripísali 5 % zľavu
    Mrzí nás Vaša nespokojnosť,snažíme sa zlepšiť naše služby.

Spozdravom,
    Supermobel nábytok

Komoda ktora dosla je cela kriva pretoze su zle bavrtane diery na sufliky neodporucam.

Reakcia obchodu SuperMobel SK

Ďakujeme Vám za recenziu.Je nám ľúto,že sme nevyhoveli vašim požiadavkám. Ak nie ste spokojný s produktom,ktorý ste si objednali,neváhajte kontaktovať naše reklamačné oddelenie . Budeme sa snažiť nájsť pre Vás vhodné riešenie.

• Pomalý

Už nebudem nakupovať cez tento obchod

Reakcia obchodu SuperMobel SK

Mrzí nás Vaša nespokojnosť,snažíme sa zlepšiť naše služby.

Spozdravom,
    Supermobel nábytok

Chvalim rýchle dodanie. Chcem upozornit na nesprávne uvedené rozmery plocha na sedenie nieje ani 50cm.

Ďakujeme Vám za recenziu.

Info o nesprávných uvedených rozmerov preposielame k výrobcovi.

• Doba dodania
    • Komunikácia

Najhorší obchod z nábytokom vôbec neodporúčam

Reakcia obchodu SuperMobel SK

Ďakujeme Vám za recenziu.Je nám ľúto,že sme nevyhoveli vašim požiadavkám. Ak nie ste spokojný s produktom,ktorý ste si objednali,neváhajte nás kontaktovať na tel.čísle +421 220 924 482,budeme sa snážiť nájsť pre Vás vhodnné riešenie.

Supermobel nábytok

• Neviem čo hodnotiť tovar este nemám, lehota dodania na vašej stránke dávno vypršala‍♀️

Reakcia obchodu SuperMobel SK

Ďakujeme Vám za recenziu. Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti. Tovar sa snažíme dodať stále v čo najkratšom čase. Žiaľ niekedy sa stane, že dodávateľ s dodávkou tovaru mešká. Vaša objednávka je už tento moment naskladnená,a za krátky čas Vám to doručíme. Urgujeme dodanie vašej objednávky do vianoc :)

• Super

• Nedodržanie dodacej lehoty

Reakcia obchodu SuperMobel SK

Ďakujeme Vám za recenziu. Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti. Tovar sa snažíme dodať stále v čo najkratšom čase. Žiaľ niekedy sa stane, že dodávateľ s dodávkou tovaru mešká, preto ani my nevieme dodržať požadovaný termín dodania. Objednávky sú vždy urgované.
    Mrzí nás, že ste s našimi službami nespokojný.