• uvedená je možnosť platby kartou, tá sa však nedá zrealizovať

Reakcia obchodu sportrysy.sk

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu, bohužiaľ sa stala technická chyba pri presmerovaní na platobnú bránu TrustPay. :(

Sportrysy tím

obchod ponúkal tovar ktorý reálne nemal na sklade a ani neveďel dodať, bola to úplne zbytočná objednávka, navyše som sa to dozvedel až potom čo som do obchodu sám zavolal, že prečo sa moja objednávka nikam neposúva.

Reakcia obchodu sportrysy.sk

Veľmi nás mrzí vzniknutá situácia. Bohužiaľ sa nám daný tovar zobrazoval na e-shope, pričom sme ho nemali už fyzicky k dispozícii.

Sportrysy tím

Časť tovaru mi bola doručená poškodená.

Reakcia obchodu sportrysy.sk

veľmi nás mrzí táto situácia :( , avšak chyba sa pravdepodobne stala na strane prepravcu. Pri doručení máte právo neprevziať zásielku, alebo ho skontrolovať pred očami prepravcu a v prípade, že je tovar poškodený spísať záznam alebo ho neprevziať.

Sportrysy tím

• Neodpovedá na mail ohladne meškania tovaru po oznámení vyexpedovania tovaru kuriérovi.

Reakcia obchodu sportrysy.sk

je nám veľmi ľúto, že nás neodporúčate :( ale zároveň sme aj radi, že po vzájomnej komunikácii sme napokon dosiahli Vašu spokojnosť :)

Sportrysy tím

Aj ked na webe mali info,ze je tovar skladom,trvalo 6 dni,kym mi zavolali,ze je pripraveny.
    Na predajni nevedeli moju objednavku najst,trvalo vyse 20 min.,kym nasli tovar a vybavili ma. Co sa tyka predaja cez e-shop,maju co dohanat. V porovnani napr.so SPORTISIMO to bola naozaj bieda.

Reakcia obchodu sportrysy.sk

veľmi nás to mrzí, bohužiaľ sa nám minul daný tovar, kvôli čomu sa predĺžil čas vybavovania Vašej objednávky.

Sportrysy tím

Kanken prišiel zabalený v krabici, kde sa ledva zmestil. Bol pokrčený a je tak dodnes. Logo bolo nedokonalo prešité.

Reakcia obchodu sportrysy.sk

Dobrý deň, veľmi nás mrzí Vaša nespokojnosť. Akýkoľvek tovar zakúpený v našom e-shope nám môžete do 14 dní vrátiť.

Sportrysy tím

• jedná topánka bola v poriadku druhá nekvalitne vypracovaná čo má za následok , že tlačí zle ušitá časť pri jazyku topánky na nohu .
    Obuv by sa mala kontrolovať .

Reakcia obchodu sportrysy.sk

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za vzniknutú skutočnosť, snažíme sa vizuálne kontrolovať každý expedovaný tovar. Problém, ktorý opisujete bol pravdepodobne zo strany výrobcu a bohužiaľ sme si ho nevšimli, pretože si to človek všimne až pri skúšaní obuvi, čo my pochopiteľne nerobíme.

Každý zákazník má právo vrátiť tovar objednaný cez e-shop, s ktorým je nespokojný, do 14 dní, alebo podať na daný tovar reklamáciu v lehote dvoch rokov.

Sportrysy tím

• bol by doruceny iny tovar ako objednavka

Reakcia obchodu sportrysy.sk

Dobrý deň, pri danom tovare sme dôverovali popisu a funkciám, ktoré uvádzal výrobca. Avšak sa stalo, že Vami objednaný tovar reálne neobsahoval jednu funkciu, ktorá bola uvedená. Za to sa Vám naozaj ospravedlňujeme. Tovar sme od Vás prijali naspäť a peniaze Vám boli vrátené v zákonom stanovenej lehote.

Sportrysy

• Veľké množstvo tovaru. Veľký výber v rôznych oblastiach.
    • Komunikácia personálu kamenných predajní je veľmi slabá.
    • Poskytovaný tovar v eshope nekorešponduje s reálnymi skladovými zásobami.

Neodporučil by som. Prístup personálu ma odradil. Relatívne vysoké ceny tovaru. Objednaný tovar z eshopu nebol reálne dostupný. Personál na kamennej predajni mi tovar z inej pobočky neobjednal, musel som si ho objednať sám a nakoniec mi nebol doručený pretože nebol skladom.

Reakcia obchodu sportrysy.sk

Dobrý deň, veľmi nás mrzí vzniknutá situácia. Pokiaľ sa jedná o posledný kus, takýmto situáciam žiaľ nevieme niekedy zabrániť. Kedže máme veľké množstvo tovaru a zároveň prepojené sklady s predajňami môže v špecifických momentoch dochádzať k tomu, že sa tovar predá v e-shope aj na predajni. Ak však takáto situácia nastane snažime sa zákazníkovi ponúknuť kompenzáciu vo forme dopravy zadarmo na ďalšiu objednávku, prípadne mu poskytnúť nejakú inú alternatívu tak aby došlo k spokojnosti na oboch stranách.

• Ked si kupite v tomto obchode lyziarky tak v servise vas budu pytat 40 EUR za nastavenie viazania na tieto lyziarky a doba nastavenia : 10 DNI !!! Som znechuteny - to je "vdaka" za nakup u nich.

Reakcia obchodu sportrysy.sk

veľmi nás mrzí vzniknutá situácia. Žiaľ, pri nákupe diskontného tovaru (lyžiarky v 40% zľave) nemáme kalkulované ďalšie pridané bezplatné služby (demontáž + montáž viazania). Snažíme sa, ale musíme uprednostňovať montáže u nás zakúpených setov. Je dobré si požiadavky na dodatkové služby vyjasniť pred uskutočnením objednávky.

• Komunikacia, presnost. Tovar bol doruceny na inu adresu ako sme ziadali zaslat

Reakcia obchodu sportrysy.sk

Dobrý deň, mrzí nás ak ste neboli spokojný s vybavením Vašej objednávky. Nerozumieme však, z akého dôvodu. Tovar, ktorý ste si objednali sme odoslali na dodaciu adresu, ktorú ste zadali v objednávke. Na druhý deň od expedície bola zásielka kuriérom doručená. Z našej strany tak nedošlo k žiadnemu pochybeniu.

• asi nedokážu updatovať web sránky podla aktuálneho stavu na sklade...

tovar bol prezentovaný ako nedostupný tri dni po objednaní napriek tomu, že pri objednávke svietilo 3ks skladom

• Uvadza ze tovar je na sklade a nieje na sklade.
  • Lyze boli objednane cez nakupny kosik a potvrdene este aj telefonicky, na dryhy den to uz nebola pravda a tovar zazracne zmizol zo skladu a uz ho nemaju a neda sa uz ani zohnat. Jednoznacne klamanie zakaznika zo strany obchodu.

Reakcia obchodu sportrysy.sk

Dobrý deň, veľmi nás mrzí vzniknutá situácia. Lyže boli skladom v čase, keď ste telefonovali, no medzitým sa stihli predať inému zákazníkovi na predajni. Bohužiaľ, ak sa tak stane v priebehu pár minút, nie sme schopní takejto situácii zabrániť, keďže máme prepojený sklad s predajňami. Naozaj nás veľmi mrzí daná situácia, snažili sme ju z našej strany riešiť alternatívnou ponukou lyží. Našou snahou je vyhovieť zákazníkovi v každej situácii a hľadať riešenia, ktoré by nakoniec viedli k obojstrannej spokojnosti.

S obchodom som bol spokojný, problém však bol v tovare a následne neuznanej reklamácií, pričom obuv bola obutá a nosená len tri krát. Alto high je krásny kúsok, pohodlný a ľahký model, ale veľa toho neznesie, pričom je určený aj na cesty via ferata. Predošlý model sierra gtx mi vydržali 6rokov, nosil som ich az kým som nezodral dezén. Nový model sa s nimi nedá porovnať. Obuv od mammutu už zrejme nekúpim. Dať 170 eúr za tri pnutia je teda dráha turistika, následne neuznaná reklamácia bola už len černička na torte.

• Rychlost
    • Bol mi dodany skusobny par topanok, zjavne opotrebeny hoci bol z danej veľkosti este na sklade ďalšie min 3ks.

Mierne sklamanie, objednal som nový par drahých topanok. Bol mi vsak dodany skusobny par, výrazne opotrebeny hoci bolo z danej veľkosti na sklade ďalšie min 3ks. Nutne som ich potreboval preto nereklamujem.
    Obal - krabica vysuchana a natrhnuta, prava topanka viac opotrebena, pravdepodobne skusanim.

Reakcia obchodu sportrysy.sk

Veľmi nás mrzí vzniknutá situácia. Ak tovar nespĺňal vaše kvalitatívne požiadavky, v takom prípade nás stačilo kontaktovať. Následne by sme Vám objednali kuriéra, ktorý by tovar vyzdvihol na naše náklady a zaslali Vám nové topánky. Takúto službu poskytujeme našim zákazníkom bezplatne. Tovar sme síce mali skladom v počte 3 ks, ale na základe Vašej požiadavky doručiť tovar čo najrýchlejšie, nebolo pre nás možné stiahnuť danú veľkosť z externých skladov. Inak by sme ho nevedeli doručiť včas. Preto sme Vám zaslali kus, ktorý sme mali na centrálnom sklade. Nebol to však vystavený model na predajni a ani opotrebený. Veľmi nás mrzí, že aj napriek našej snahe vybaviť vašu objednávku, sme nedospeli k obojstrannej spokojnosti.

• Široký výber tovaru.
    • Bez udania dôvodu bol z objednávky odstránený jeden tovar.
    • To ma maximálne sklamalo.

Doteraz som bol veľmi spokojný.
    Odteraz by som na vašom mieste zvážil vykonávať také zásahy do objednávok, že zákazníka vôbec neinformujete a bez udania dôvodu odstránite z objednávky tovar.

Reakcia obchodu sportrysy.sk

Dobrý deň. Veľmi sa ospravedlňujeme za vzniknutú situáciu. Bohužiaľ, sa nám nepodarilo skompletizovať Vašu objednávku. Snažili sme sa Vás telefonicky kontaktovať, no bezúspešne. Následne sme sa rozhodli zaslať Vám aspoň jeden tovar, keďže ste si zvolili osobný odber na predajni, kde máte možnosť tovar vyskúšať a v prípade nespokojnosti nechať priamo na predajni. V žiadnom prípade sa nesnažíme robiť zásahy do objednávky bez toho, aby sme zákazníka vopred informovali. Vaša situácia bola pre nás neštandardná a naozaj sme sa snažili ju vyriešiť s úprimným zámerom zaslať Vám aspoň jeden tovar. Veľmi nás to mrzí a veríme, že v budúcnosti už takáto situácia nenastane.

• ziadne
    • vsetky

cele zle

Reakcia obchodu sportrysy.sk

veľmi nás mrzí Váš postoj, aj napriek našej snahe Vám vyhovieť. Objednali ste si tovar a ako platbu ste si zvolili platbu na bankový účet, ktorá by sa mala uhradiť do 5 dní. Tovar sme Vám rezervovali takmer 2 týždne, kontaktovali sme Vás, aby ste objednávku zaplatili, no bezúspešne. Keďže objednávka nebola ani po našich výzvach uhradená, boli sme ju ,bohužiaľ, nútení stornovať. Ak by ste mali v budúcnosti nejaké výhrady k objednávke budeme radi, ak nás kontaktujete. Našou snahou je zákazníkom poradiť a hľadať riešenie, ktoré by viedlo k obojstrannej spokojnosti.

• Široký výber od rôznych svetových značiek.
    • Pri riešení reklamácie KLAMU...!!!

Ak už nemáte kde kúpiť nič iné vám neostáva ako tento e-shop, ale ak nemusíte hľadajte inú alternatívu lebo pri riešení problému sa ukáže pravá tvár tohto obchodu...!!!

Reakcia obchodu sportrysy.sk

Mrzí nás vzniknutá situácia, no pri posúdení reklamácií do 1 roka musíme mať vyjadrenie súdneho znalca, alebo „osoby oprávnenej výrobcom na vykonávanie záručných opráv“. Vaša reklamácia bola posúdená oprávnenou osobou a ak sa Vám ich posudok nepozdával, mali ste možnosť dať si obuv otestovať u vybraného znalca na vlastné náklady. Ak by jeho posudok vyšiel vo Váš prospech, mali by sme povinnosť Vám všetky náklady s tým spojené preplatiť, vrátane obuvi. Ak by ste chceli, môžete obuv doniesť opäť na reklamáciu a my sme ochotní urobiť znova posudok a prehodnotiť situáciu, ak máte pocit, že ste boli z našej strany ukrivdený.

• Veľký výber tovaru.
    • Slabá starostlivosť o zákazníka.
    • Klamanie pri reklamáciach tovaru.

Výber majú dobrý, ale tým že človek si zakúpi tovar u nich skončil, skúsenosti konkrétne u tohto predajcu...