• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Tovar prisiel rozbaleny, prelepeny paskou, zacapkany. Pravdepodobne vystaveny alebo vrateny kus.

Reakcia obchodu sportrysy.sk

ak ste neboli so stavom svojej objednávky spokojný, obráťte sa prosím na naše zákaznícku podporu na mailovej adrese [email protected] aby sme mohli problém vyriešiť k vašej spokojnosti. Každý produkt pred odoslaním kontrolujeme, preto nás mrzí ak niečo nebolo v poriadku.

• Široký výber sortimentu
    • Maximàlne neochotný a arogantný personál

Reakcia obchodu sportrysy.sk

Ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Po priamej mailovej komunikácii s Vami situáciu prešetrujeme a riešime, aby sa niečo podobné u nás neopakovalo. Kvalita našich služieb a spokojnosť zákazníka sú u nás na prvom mieste.

• Sortiment

Iná cena na eshope a iná v predajni pri vyzdvihnutí... Vraj sa niekde stala chýba...

Reakcia obchodu sportrysy.sk

Dobrý deň, vzniknutá situácia nás naozaj mrzí. Došlo k chybe na eshope počas zlacnenia produktu, čo si všimli až kolegovia na pokladni. Chyba je už opravená.

• Tovar nezodpovedal objednavke

Pekný deň prajeme,
    mrzí nás Vaša nespokojnosť s objednaným produktom. Objednávali ste si cyklo duše, pri ktorých sme preverili popis a reálne parametre produktu. Zistili sme nezrovnalosť v jednom rozmere, čo by ale nemalo mať vplyv na funkčnosť. Za chybný popis sa ospravedlňujeme.
    Ak po obdržaní produktu z nášho eshopu zistíte nezrovnalosť v popise a realite produktu, neváhajte nás kontaktovať, situáciu radi vyriešime k Vašej spokojnosti. Keďže ste nekontaktovali našu zákaznícku podporu, netušili sme že je s produktom niečo v neporiadku, zistili sme to až prostredníctvom recenzie.
    Tím Sportrysy

Tovar majú zobrazený ,,skladom,, ale po niekoľkých dňoch vás upozornia že tovar nieje momentálne skladom

Reakcia obchodu sportrysy.sk

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Hneď na druhý deň od prijatia Vašej objednávky sme Vás informovali o nedostupnosti objednaného tovaru. Žiaľ, niekedy sa produkt vypredá a nestihne sa to prejaviť na eshope.
    Na vyriešení tohoto problému pracujeme.
    Ďakujeme za pochopenie.
    Váš tím Sportrysy

• Objednal som si tovar SKLADOM cez eshop, no v prvý pracovný deň ráno mi oznámili, že ho už predali. Na môj dopyt následne pozreli v sklade, či majú podobný tovar, no nič vhodné nemali.

Reakcia obchodu sportrysy.sk

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu, žiaľ náš eshop zaevidoval viacero objednávok/nákupov tohoto produktu a nestihlo sa to prejaviť v skladovom systéme kým ste vykonali svoju objednávku.
    Mrzí nás to, ale po bežkárskej obuvi je túto sezónu vysoký dopyt a u dodávateľov malá ponuka, takže sme ani nemali vhodnú náhradu pre Vami zvolené parametre. Snáď v budúcnosti poopravíme Váš názor na naše služby.

• Predražený obchod

Reakcia obchodu sportrysy.sk

najnižšie ceny na trhu skutočne nie sú našou prioritou. Zákazníkom sa snažíme poskytnúť vysokokvalitné produkty skladom, profesionálne poradenstvo od nášho tímu a spoľahlivý zákaznícky servis pred, počas aj po nákupe.
    Pokiaľ Vám naša ponuka nevyhovuje, určite nájdete iný obchod, ktorý splní Vaše očakávania :) Na SR je ich mnoho. Prajeme všetko dobré do nového roka.
    Sportrysy tím

Objednala som drahy pulover pre manzela,,kazdy jeden e-shop ponuka pri prvom nakupe nejaky kupon.Volala som na e-shop oni take nemaju.Prisiel pulover za 139,59eur.na druhy den nie len zlava na nakup ale zlacneny pulover o velke sumy.To su podvody pre mna.
    Viac urcite nekupim urcite nic od Vas radsej nebudeme mat pulover,
    Prajem Vam vela uspechov takto treba robit pred Vianocami iba raz ste zbohatli od Nas.P.Erika

Pekný deň prajeme,
    kedykoľvek nastane problém s objednávkou, sme pripravení ho vyriešiť k všeobecnej spokojnosti. Stačí nás kontaktovať. Rovnako to dopadlo aj v tomto prípade, kedy sa jednalo o nedorozumenie a cenový rozdiel sme Vám po vzájomnom telefonáte vrátili na účet. Ďakujeme za Váš posledný e-mail v znení:
    "Pekny den.
    Chceli by sme s touto cestou podakovat za Vas velmi ludsky pristup k nasej poziadavke.
    Keby kazdy takto postupoval, nebolo by tolko negativnych ohlasov medzi predavajucim a kupujucim.
    Vy ste ukazali ako malo staci urobit niekomu obrovsku radost. Este raz velka vdaka a vela stastia vo Vasej dalsej praci. Zostavam s pozdravom P. Erika."

Prajeme pekný a pohodový zvyšok roka
    Váš tím Sportrysy

dostal som 100e poukazku na narodeniny. chcel som si za nu kupit bezecke okuliare za 46e. dostal som odpoved ze obchod mi moze "vratit" 50e poukazku a ze som si mal precitat obchodne podmienky. takze okuliare ma de facto stali 50e.

Pekný deň prajeme,
    z darčekových poukážok nevydávame. Máme to uvedené priamo na darčekových poukážkach, aj v obchodných podmienkach, ako Vás informoval náš personál.
    Poukážky slúžia na úhradu nákupov v rovnakej alebo vyššej sume ako je hodnota poukážky. To, že Vám náš personál ponúkol možnosť zameniť 100 eurovú poukážku za dve 50 eurové, bola čisto dobrá vôľa nášho tímu vyjsť Vám v ústrety. Nebola to ich povinnosť, dokonca Vám nemuseli vyjsť v ústrety ani keď ste trvali na nákupe okuliarov v nižšej hodnote ako bola použitá 50 eurová poukážka. Mohli ste ju využiť naplno prihodením akejkoľvek drobnosti k nákupu - vosku na koženú obuv, šnúrok do topánok, čiapky alebo multifunkčnej šatky.
    Náš personál sa Vám snažil vyjsť v ústrety v najvyťaženejšom období roka - na začiatku zimy a pred Vianocami. Mrzí nás Vaša reakcia. Zjavne nech sa snažíme akokoľvek, nevieme vyhovieť každému zákazníkovi.
    Ďakujeme za pochopenie.

• Uvádzali veľkosť,ktorá nebola dostupná

Pekný deň prajeme,
    objednaný model máme dostupný v posledných kusoch a veľkostiach. Vami želaná veľkosť sa žiaľ vypredala skôr ako náš systém zaregistroval Vašu objednávku. Mrzí nás vzniknutá situácia, aktuálne je náš eshop silne vyťažený a tovar sa vypredáva veľmi rýchlo. Snáď časom zmeníte svoj názor na naše služby.
    Sportrysy tím

Objednany tovar sa po niekolkych dnoch "vyparil" a bolo mi oznamene, ze ho nemaju. Dodam, ze po tych dnoch som cakal, ze bude uz doruceny a nie, ze mi oznamia, ze sa zacali venovať mojej objednavke a uz nemaju mnou objednaný tovar. Napriek tomu, ze bol lockdown a jedine sa mohli vybavovať online objednávky. Pre mna nepochopitelne.

Pekný deň prajeme,
    po zatvorení predajní bol eshop značne preťažený, keďže všetky nákupy sa presunuli výlučne len do online prostredia. Mrzí nás Vaša nespokojnosť, ale pri takom množstve objednávok a produktov sa žiaľ občas chyba stane. Vami objednaný tovar bol dopredaj veľkostí a jednalo sa o posledný kus vo Vami želanej veľkosti, ktorý sa žiaľ stihol vypredať v čase Vašej objednávky a náš skladový systém to nestihol zaregistrovať. Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu, snáď v budúcnosti svoj názor zmeníte.
    Tím Sportrysy

Objednávka prešla, uvedené bolo že skladom.
    Následne mi volali že naskladnia o 2 mesiace.

Pekný deň prajeme,
    ospravedlňujeme za nepríjemnú skúsenosť. Bohužiaľ sa to občas stane, keďže pri vyše 20 tisíc produktoch občas máme chybu v skladovej zásobe, alebo sa môže stať, že v krátkom čase po sebe dvaja zákazníci objednajú posledný kus produktu. Skladový systém sa totiž aktualizuje v istých časových intervaloch, takže môže dôjsť k situácii, kedy sa tesne pred Vašim nákupom produkt vypredá ale skladový systém to nestihne spracovať a pustí Vás vykonať objednávku.
    Pracujeme na zlepšení skladového systému, aby sa podobné problémy minimalizovali.
    Ďakujeme za pochopenie a veríme, že sa nám podarí Váš dojem z nákupu poopraviť.

• prehľadná stranka
    • o 20% vyššie ceny ako iné obchody

Reakcia obchodu sportrysy.sk

Ďakujeme za spätnú väzbu :) Najnižšie ceny na trhu nikdy neboli našou prioritou. Našim cieľom je poskytovať komplexný zákaznícky servis, odborné poradenstvo a širokú ponuku.
    Sportrysy tím

Tovar bol dostupny na stranke obchodu ale po par dnoch mi obchod zrusil objednávku z dovodu ze tovar nie je na sklade. Takato chyba by sa nemala stavat, je to neprofesionalne.

Pekný deň prajeme,
    vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Objednávali ste si mačky/nesmeky v čase, keď z dôvodu poľadovice bol o ne v našom eshope prejavený nárazový záujem a náš systém niektoré objednávky prijal skôr ako sa stihol upraviť stav skladu. Tohoto nedostatku sme si vedomí a riešime ho. Ak je to možné, snažíme sa zákazníkovi ponúknuť vhodnú alternatívu za vypredaný produkt, žiaľ v tejto situácii to z dôvodu silného dopytu a vypredaniu skladu to nebolo možné. Za nepríjemnosti sa Vám ešte raz ospravedlňujeme a dúfame, že sa nám podarí poopraviť Vašu mienku o našich službách.
    Sportrysy tím

• Veľká neochota personálu. Ani odzdravit nevedia. Plno zamestnancov no zjavne každý vie niečo iné. Platba v hotovosti jeden zamestnanec, platba kartou druhý zamestnanec. A zákazník čaká . Hrôza , už tam nepôjdem!

Pekný deň prajeme,
    náš personál je štandardne veľmi ochotný a ústretový. Ak ste to tak pri svojej návšteve nevnímali, je nám to úprimne ľúto. V aktuálnej pandemickej situácii funguje predajňa len ako výdajné miesto eshopu, takže nákup sa riadi trošku inými pravidlami ako normálne.
    Ďakujeme za zhovievavosť.
    Sportrysy tím

Neaktuálna ponuka uvedené na webe a ponúkli mi radšej zrušiť objednávku.

Reakcia obchodu sportrysy.sk

Pekný deň prajeme, ponuku na eshope máme aktuálnu, avšak skladové zásoby produktov sa v súčasnej dobe veľmi rýchlo míňajú. Žiaľ občas sa stane, že je veľmi veľký nárazový dopyt na istý druh tovaru - napríklad mačky alebo bežkárske vybavenie a skladový systém nestihne zaznamenať vypredanie produktu pokiaľ prebehne viacero objednávok naraz. Vzniknutá situácia nás samozrejme mrzí, pokiaľ vieme poskytnúť náhradu nedostupného tovaru, vždy ju ponúkneme, avšak ak to nie je možné, a produkt už nevieme ani doobjednať, najlepším riešením pre zákazníka je objednávku stornovať, aby si mohol požadovaný tovar objednať z obchodu kde je dostupný.
    Sportrysy tím

Ocakaval by som aspon ospravedlnenie alebo aspon dovod nedodania nie po 2 dnoch reakcia "nemame topanky z vasej objednavky", takto si komunikaciu zo zakaznikom ja nepredstavujem

Reakcia obchodu sportrysy.sk

mrzí nás Vaša nespokojnosť. Eshop bol v tom čase kvôli pandemickým opatreniam preťažený a vybavovanie objednávok trvalo dlhšie než je u nás bežné. Žiaľ niekedy sa stane, že sa produkt vypredá tesne pred zrealizovaním objednávky, keď náš skladový systém ešte nestihne zaevidovať zmenu, alebo sme z nejakých príčin mali nesprávne informácie o stave skladu. To sa pri vyše 20tis. produktoch na eshope aj napriek snahe tomu predísť žiaľ občas stane. Snažíme sa potom zákazníkovi ponúknuť nejakú vhodnú alternatívu ak je dostupná, alebo storno produktu, prípadne celej objednávky. Za vzniknuté komplikácie sa Vám ospravedlňujeme.

• Dobrý deň
    Do dnešného dňa som nedostal ani tovar ani peniaze naspäť. Keď som si objednával tovar tak ste mali na stránke napísané že tovar máte na sklade, ale beriem to že sa mohol vypredať. Len ma mrzí komunikácia z Vašej strany, žiadne ospravedlnenie, ale asi to tak beriete k zákazníkom...
    Teraz už len dúfam že sa mi peniaze vrátia.
    Prajem pekný deň
    Ján Tegelhof

Pekný deň prajeme, p. Tegelhof,
    Po prijatí objednávky a overení skladových zásob ste boli telefonicky informovaný, že objednaný tovar už žiaľ nemáme skladom. Vždy so zákazníkmi jednáme s úctou a komunikujeme predovšetkým otvorene a transparentne. Ak produkt nie je skladom a nemáme k dispozícii adekvátnu náhradu, či možnosť doobjednania, priamo navrhujeme storno objednávky a vrátenie peňazí na účet v prípade vopred uhradených objednávok. Mrzí nás, že sme zjavne nevyjadrili dostatočnú ľútosť nad chýbajúcim produktom. Finančné prostriedky Vám boli vrátené prevodom na účet včera 28.1.2021, čiže v lehote do 14 dní, ktorá končí 1.2.2021. Nestíhalo sa to žiaľ skôr, keďže kvôli súčasným obmedzeniam a pandemickej situácii je eshop preťažený. Ďakujeme za pochopenie.
    S úctou
    Sportrysy tím

Bol mi doručený tovar ktorého farba nezodpovedala obrázku uvedeného na eschope. Na mail žiadna odpoveď, po telefonáte v ktorom som bol 5x prepojený na iného človeka mi max povedali, že ak sa mi nepáči tak nech ho vrátim...

Pekný deň prajeme, Maroš,
    mrzí nás Vaša nespokojnosť. Žiaľ občas sa stane, že nejaký produkt nám príde od dodávateľa v inej farbe ako uvádzajú oficiálne fotografie produktu. Pri vyše 20tis. produktoch na eshope žiaľ nie sme schopní ustriehnuť a skontrolovať každý jeden, aj keď sa o to snažíme. Ak takýto nedostatok zistíme, snažíme sa produkt nafotiť v reálnych farbách, ak je to v našich možnostiach. Ak rozdielnosť farieb zistí zákazník, s farbou nie je spokojný a my nevieme zabezpečiť doručenie želanej farby, neostáva iná možnosť ako produkt vrátiť. Ak máte iný návrh ako vyriešiť situáciu k Vašej spokojnosti, sme otvorení návrhom.