Bohužiaľ na tovar ešte stále čakám, takže nie som spokojný!

Pekný deň prajeme,
    mrzí nás vzniknuté oneskorenie. Po vzájomnej telefonickej dohode bola Vaša objednávka expedovaná a mala by byť čoskoro doručená.
    Váš Sportrysy tím

• po objednavke zakaznikovi neprijde ziadne automaticke potvrdenie, ako v kazdom inom e-shope. Objednavku musi vraj niekto najprv manualne odkliknut. Co pomerne trva a ani pri tovare, ktory je skladom, si teda nemozte byt isty, ze ho bude mozne vyzdvihnut hned, pretoze na predajni zasa objednavky z eshopu "nevidia"
    • u jedneho artiklu doslo k zamene za iny - na predajni absolutna neochota vymeny kus za kus (rovnaka cena, ten isty produkt, len iny vzor potisku). Bolo vraj potrebne tuto cast objednavky zrusit a objednat znova, co pri vyssie uvedenom nie je mozne spravit na mieste. Dobropisovane prostriedky zatial po dvoch tyzdnoch stale nedorazili

Tento eshop bol pomerne sklamanim, kedze Rysy mam obecne rad. Myslim, ze je eshop a procesy par rokov pozadu za tym, co je standard v dnesnej dobe. Mozno by stalo za to kupit nejake zauzivane eshop riesenie a podla toho si nastavit procesy... alebo mozno len nech viac ludi nakupi inde a casom na to snad pridu

Pekný deň prajeme, Tom,
    každú recenziu od našich zákazníkov si vážime, dokonca aj tú negatívnu keďže tá nám pomáha zlepšovať naše služby.
    Mrzí nás Vaša nespokojnosť, avšak si myslíme, že z Vašej strany je toto hodnotenie trochu neadekvátne.
    Po sprocesovaní objednávky sú potvrdzovacie emaily zasielané automaticky, tak ako v každom inom štandardnom eshope. Ak Vám tento email neprišiel, skontrolujte si prosím svoju schránku nevyžiadanej pošty (spam - áno, občas sa to automatickým emailom stáva, priebežne to riešime, aby sa tento nešvar minimalizoval), prípadne v Gmaili kategóriu reklamy, alebo je možné, že ste v objednávke uviedli zlý email.
    To, že na predajni objednávky z eshopu nevidia je úplne normálne. Takéto niečo skôr vídať v malých eshopoch s predajňami, kde personál predajne zároveň vybavuje aj objednávky eshopu. U nás to možné nie je, objem objednávok a vyťaženie personálu predajne to nedovoľuje.
    Nachádzame sa vo výnimočnej situácii, kedy sú predajne zatvorené, eshopy preťažené a v takýchto podmienkach sa žiaľ chyba občas stane. Zamenený tovar nás mrzí, avšak personál výdajného miesta postupoval správne. Iný dekor/farba znamená iný kód tovaru. Keďže ste si tovar zakúpili cez eshop, na faktúru, nemohli Vám vydať na túto faktúru tovar s iným kódom. Bolo potrebné zmeniť faktúru. Ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti, ale keby nepostupujeme podľa nejakých pravidiel, pravdepodobnosť, že by sa stala niekde chyba by bola omnoho väčšia. Personál Vám rád vyhovie a urobí všetko pre Vašu spokojnosť, ak sa to neprieči s pravidlami, nariadeniami alebo našim systémom.
    Ešte raz sa tým ospravedlňujeme za chybu na našej strane a dúfame, že sa Váš názor na naše služby snáď zlepší.
    Sportrysy tím

Bohuzial s kvalitou vyrobku a sluzieb v eshope sme nespokojni.
    Zakupili sme topanky Salomon, v hodnote 124.9EUR, ktore boli obute asi 5x (doma sme ich mali asi 2 mesiace) a predrala sa podsivka vnutri.
    Rozhodli sme sa preto topanky reklamovat.
    Reklamacia bola zamietnuta s tym, ze topanky su v standardnej kvalite a ze zaruka sa nevztahuje na mechanicke poskodenie. Zoslabenie a vydrenie vraj svedci o pozvolnom vydierani v oblasti defektu. Takze z pohladu odbornika je normalne, ze topanky su znehodnotene po 5tich noseniach.

Reakcia obchodu sportrysy.sk

Mrzí nás Vaša nespokojnosť so zakúpeným tovarom. Nárok na reklamáciu ale neposudzujeme my, ale nezávislý znalec. Nebolo na našom rozhodnutí Vašu reklamáciu zamietnuť, ale na posudku externého znalca, ktorý vyhodnotil, že topánky javili známky mechanického poškodenia.
    Ako predajca žiaľ v takomto prípade nevieme urobiť viac, je to slovo zákazníka proti slovu znalca. Ak by ste sa v budúcnosti predsa len rozhodli využiť služby nášho obchodu, veríme, že by sme Vašu zákaznícku skúsenosť podstatne vylepšili.

Prajeme všetko dobré do nového roka
    Sportrysy Tím

• Poslali mi staru verziu vyrobku bez toho, aby ma na to upozornili. Tovar som vratil.

Reakcia obchodu sportrysy.sk

mrzí nás Vaša nespokojnosť, popis na našej stránke sa však zhoduje s tovarom, ktorý sme Vám poslali. Pre overenie informácií o tovare nás môžete pred vytvorením objednávky kontaktovať telefonicky, alebo e-mailom.

Sportrysy tím

Kus silonovej handry v hodnote cca.2 eur predavaju za 9eur.

Reakcia obchodu sportrysy.sk

Mrzí nás, že ste s vybraným produktom neboli spokojný :( máte nárok vrátiť ho do 14 dní.

• Odľahčenie vašej peňaženky
    • Že máte menej peňazí a tovar Vám nepríde, pri čom Vám príde mail, že ste nebol zastihnutý v pracovný deň, hoc ste bol doma, nemáte zmeškaný hovor ani vám doma nik nezvonil.

Reakcia obchodu sportrysy.sk

mrzí nás vzniknutá situácia, vznikla však z dôvodu, že ste do objednávky zadali zlé telefónne číslo a kuriér Vám teda balík nedokázal doručiť.

Sportrysy tím

• Bol som na predajni osobne, hladal som konkretne rukavice, ktore mali mat skladom podla ich stranky. Presiel som cely obchod a nenasiel som. Pytal som 3 zamestnancov aby ich nasli, ale odpovedali, ze si ich musim najst sam, pripadne ze to ma nastarosti niekto iny. Potom (po 40min v obchode)jeden zamestnanec siel so skladu a asi po 2minutach mi prisiel povedat ze niesu. Povedalsom, ze na ich stranke ich ale uvadzaju, ze tamsu, na co povedal ze ano aj jemu to tak ukazalo ale ze nemoze ich teraz hladat. Presne toto iste som o dva dni zazil s lyziarskou prilbou. Prilbu som si kupil inde a rukavice tiez. Obj som urobil len preto, aby tie rukavice predsa len museli hladat...

Bikdy viac tak nevkrocim. Uz som mal zlu skusenost ked mi tam nemal kto vydat lyze ktore boli uz kupene a ponastsveni som si ich mal len vyzdvihnut. Potom neochota najst rukavice, neochota ist po prilbu. Pristup zamestnancov 0bodov. V tri rozne dni... vzdy to iste.

Reakcia obchodu sportrysy.sk

Mrzí nás, že došlo k tejto nepríjemnej skúsenosti :( No objednávku, ktorú ste vytvorili cez eshop sme Vám na odber pripravili.

Sportrysy tím

V eshope som si vybral tovar, ktorý bol skladom, resp. na predajni.
    O niekoľko dní mi oznámili, že ho nemajú a ponúkli iný produkt.
    Predpokladal som, že keď objednám a zaplatím tovar, tak mi ho aj dodajú.

Reakcia obchodu sportrysy.sk

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu :( Žiaľ sme už Vami objednaný tovar v čase vybavovania objednávky nemali skladom.

Sportrysy tím

Objednaný tovar skladom na eshole reálne nemali a dokázali sa ozvať až po 6 dňoch, teda v čase, keď mal byť tovar už doručený

Reakcia obchodu sportrysy.sk

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu, Vami objednaný tovar sme sa snažili nájsť na externom sklade, no žiaľ sa to nepodarilo. :(
    Sportrysy tím

Na stránke je 10% akcia na všetok tovar.
    Máte kartu na zľavu ta sa už na další nákup nevzťahuje. Ceny vyššie ako na inom e shope.... odporúčam riadnu kontrolu pretože je na e shope špekulácia a nájdete aj lacnejšie . Ta zľava je trik ....

Reakcia obchodu sportrysy.sk

je nám ľúto, že ste s našimi službami nespokojný. :( Postupovali sme na základe obchodných podmienok, ktoré nájdete na našej stránke a s ktorými ste pri nákupe na našej stránke súhlasili.

• Neúplný tovar.

Reakcia obchodu sportrysy.sk

mrzí nás vzniknutá situácia :( , máte nárok na vrátenie, alebo výmenu tovaru do 14 dní od prevzatia.

Sportrysy tím

• Neprehladnost skladovych zasob.

Objednala som a zaplatila som kartou hned za veci, ktore mali udajne na sklade. Sama som si urgovala tovar, preco mi ho neposielaju, nakoniec mi poslali na email, iny variant, ktory zase nemali. Cize tovar zaujimavy, ale nemaju vobec, ale vobec prehlad ci ho v skutocnosti maju. Na zaklade tychto neprijemnosti som zrusila celu objednavku a poziadala o vratenie celej sumy na ucet. Prajem im vsetko dobre.

Reakcia obchodu sportrysy.sk

ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu :(. Žiaľ Vami objednaný tovar sme skladom nemali, ale promptne sme Vám ponúkli dostupné alternatívy.

Sportrysy tím

• Objednávku som zrušila skoro ráno, hneď po objednaní, no neskoro poobede mi prišiel email, že objednávka bola expedovaná...pani vraj nepochopila, čo od nej žiadam.

Je nám ľúto, že ste s našimi službami nespokojná :(
    Sportrysy tím

neadekvátne predražené, farba nesúhlasí s odfotením obrázkom

Je nám ľúto, že ste s našimi službami nespokojná :(
    Sportrysy tím

Objednávala som bežeckú obuv ako darček, bohužiaľ veľkosť nesadla, nakoľko sme mali cestu cez Poprad, kde sú kamenné predajne, chceli sme tovar vymeniť osobne. Kontaktovali sme obchod mailom,či je to možné,odpoveď bola, že áno, na predajni sa zrazu dalo meniť iba za iné číslo, čo už nemali, chceli sme teda iný tovar s tým že si doplatíme a to sa vraj nedalo tiež, vypísali sme formulár a odišli sme bez darčeka a aj bez peňazí, na ktoré si vraj máme počkať.

Reakcia obchodu sportrysy.sk

Je nám ľúto, že ste nespokojná. :( Topánky, ktoré ste si objednali sa nám už dávnejšie vypredali. Ak ste mali záujem o iný model, bolo možné ich vymeniť tým spôsobom, že topánky, ktoré nesadli necháte na predajni, pričom Vám vrátime peniaze na účet a zakúpite si nové topánky cez kasu. Robí sa to týmto spôsobom preto, lebo predaj cez kasu a cez e-shop nie je možné kombinovať.

Sportrysy tím

Objednala som si ruksak, na obrázku vyzerá jeho farba sviežo a pekne. Ten, ktorý mi prišiel sa mi zdá "obnosený", zošúchaný, ako keby bol niekde vystavený .... keby som ho videla v skutočnosti, nevyberiem si ho za tú cenu. Inak materiál aj vypracovanie je kvalitné.

Reakcia obchodu sportrysy.sk

Je nám ľúto, že ste s tovarom nespokojná :( Platí 14-dňová lehota počas ktorej zákazník môže vrátiť tovar objednaný cez e-shop.
    Sportrysy tím

• Nedostal som tovar!zla dopravna spoločnost

Reakcia obchodu sportrysy.sk

Je nám ľúto Vašej nespokojnosti, ale dostali sme informáciu, že ste balík odmietli prevziať.
    Sportrysy tím

• do dnesneho dna som nobdrzal ziadnu sms, ani email ze tovar je pripraveny na predajni k vyzdvihnutiu Yak & Rysy (cca 10 dni) a tovar mal byt skladom. Tymto padom uz o tuto objednavku nemam zaujem.

Reakcia obchodu sportrysy.sk

Veľmi nás mrzí vzniknutá situácia :( Bohužiaľ sa nám expedícia Vašej objednávky predĺžila kvôli tomu, že nám chýbala jedna položka a taktiež aj kvôli nedostupnosti odberného miesta v Bratislave dňa 18.10.2018, kde tovar posielame len 2-krát v týždni. Vašu objednávku sme už pripravili na odber.

• Prehľadné prostredie e-shopu,
    • rýchlosť komunikácie.
    • Výber dopravy je slabý.
    • Doručenie produktu len cez SPS alebo poštu

Doručenie produktu nie je až ku dverám bytu. Pri dieťati doma to znamená chytať kuriera a nechať dieťa samé doma alebo chytať kuriera s dietaťom na rukách.

Reakcia obchodu sportrysy.sk

Je nám veľmi ľúto, že ste s našimi službami nespokojný. :(
    Sportrysy tím

• Chabé posezónne zľavy.Ako keby tovar nechceli predať.Viď posezónne zľavy napr. na Bergfreunfe,Trekkinn,Sportler ,Bergzeit,atď.

Reakcia obchodu sportrysy.sk

pre vybavenie Vašej objednávky sme spravili maximum, mrzí nás, že sa nám nepodarilo dosiahnuť Vašu spokojnosť. :(