• Dorucenie!!!! 10 dni a nič

Dobrý den

Velmi se omlouváme za zdržení Vaší objednávky. Vámi objednaná položka byla avizovaná jako Skladem u dodavatele s dostupností do 7 dní. Bohužel se našemu dodavateli nepodařilo zboží expedovat včas a proto došlo k tomuto zdržení. Zboží Vám bude nejpozději zítra odesláno společně s malým dárkem jako omluvou za způsobené komplikace.

Děkujeme za pochopení.

Tým e-shopu SPORT8.SK

• Nízke ceny
    • Veľa tovaru
    • Výborná komunikácia
    • Trošku dlhšia lehota dopravy

• Super sortiment za dobre ceny.
    • Neviem.

Vsetko bolo vporiadku, takze odporucam.

• Výhodné cenové relacie
    • Nič mi nie je známe

Dobrá komunikácia s obchodom. Pri objednávke tovaru nastala administratívna chyba,ktorú po kontaktovaní obchodu, spoločnosť promtne odstránila.
    Celkovo som bol s obchodom veľmi spokojný a pravdepodobne budem ich služby využívať aj v budúcnosti.

Dobrý den

Velmi děkujeme za kladné hodnocení našeho e-shopu a těšíme se na další nákupy. Brzy bude spuštěn věrnostní program a naši stálí zákazníci se můžou těšit na pestrou nabídku dárečků za své nákupy.

Tým e-shopu www.sport8.sk

• Po viac ako 10 dnoch mi tovar za ktory som zaplatila dopredu este stale nebol doruceny a po napisani mailu kedy ho asi poslu mi po troch dnoch este stale neprisla ziadna odpoved...

Dobrý den

Jak jsem Vás již informoval telefonicky - objednávka je pro Vás nachystána k odeslání, nicméně nebyla z nějakého důvodu spárována platba. Po dořešení Vám bude zboží ihned odesláno.
    K reakci na Váš e-mailový dotaz - byl vznesen v pátek po pracovní době - snažíme se reagovat co nejdříve a pravděpodobně byste ode mne dostala odpověď během dnešního (pondělního) odpoledne.

Za e-shop SPORT8.SK

Jaroslav Tomčala

• ponuka sortimentu Hydrapak
    • možnosť výberu a dodania priamo domov
    • Zvyčajne po zaplatení objednávky dostanem potvrdenie o prijatej platbe. Bol som chvíľu na pochybách, či objednávka prebieha podľa očakávania až do chvíle, keď som dostal oznam o expedícii tovaru.

sortiment Hydrapak
    dodacie lehoty 1-4 dni, čo je výborné
    odporúčam ostatným

Dobrý den

Aktuálně řešíme technické provedení automatického odesílání informací o přijatých úhradách objednávek hrazených předem převodem. Brzy by mělo být funkční. Děkujeme za Váš názor a za kladné hodnocení.

Za e-shop SPORT8.SK

Jaroslav Tomčala

Odporúčam

• nizsia cena mojho vyrobku
    • dlhsia dodacia doba

• Dlhšia doba dodania, hoci sa pri potvrdení objednávky ospravedlnili za predĺženie dodacej doby z dôvodu vyššieho zaťaženia skladu.

• siroka ponuka komponentov.nasiel som tu vsetko co som potreboval.

odporucm.

• po zavaznom objednani potvrdili omnoho dlhsiu dobu dodania ako bola na zaciatku deklarovana

• dobre ceny, siroky sortiment
    • neevidujem

dobry obchod

• Ústretovosť,
    • blízkosť k bydlisku,
    • kvalitné balenie tovaru
    • Je v stiesnených priestoroch

Ak si viete správne vybrať, je to pohotová forma nákupu a dá sa platiť aj v hotovosti pri odbere. Teda nekupujete mačku vo vreci.

Reakcia obchodu SPORT8.sk

Ďakujeme za hodnotenie. Uvedomujeme si, že naše aktuálne výdajné miesto nie je ideálne. Preto ho v priebehu dvoch mesiacov presťahujeme do nových väčších priestorov v centre Hodonína pri hraniciach so Slovenskom. Našich zákazníkov budeme včas informovať.

Tým e-shopu SPORT8.SK

• Vyskladnenie

• Ponuka tovaru
    • Nenapada ma

• Prehľadnost, spoľahlivosť

Odporúčam nakupovať v tomto obchode...

• Dobré ceny.
    • Nemá tovar na sklade, hoci píše, že ho má.

Nakupovať len ak máte trpezlivosť na rozdávanie.

Reakcia obchodu SPORT8.sk

Dobrý deň, veľmi sa ospravedlňujeme za problémy s Vašou objednávkou. V našom e-shope došlo k výmene personálu práve z dôvodov neinformovanie zákazníkov o stave ich objednávok a tiež z dôvodu neřešní niektorých objednávok. Ujišťujememe Vás, že toto už sa nebude nikdy opakovať.

Prajeme pekný deň

Nový tým e-shopu SPORT8.SK

• Nakupovanie cez internet je super, nemusim zhanat v kamennych obchodoch.
    • Nepoznam

Rychla komunikacia a spravili preto vsetko aby mi bol tovar doruceny do kedy som ho potrebovala.

• Kvalitné doručenie tovaru.
    • Od potvrdenia objednavky do jej expedicie presli asi 4, ocakaval som, ze na druhy den po potvrdeni objednavky bude tovar expedovaný.

• nezdržiavam sa chodenim a hladanim tovaru v kamennom obchode
    • nevidim a nehmatam co kupujem

dobre, rychle,