• Komunikácia
    • Dá sa dohodnúť

Rýchle doručenie, výhodná cena

• Dobra cena
    • Dlhšie čakanie zo skladu

Ok ceny , dlhšia čakacia doba.

• nízka cena tovaru
    • prepravná spoločnosť GLS (ak potrebujete niečo súrne tak neodporúčam)

Výhoda
    Pripomieka: neviem či sa vidla dodáva aj s "ježkom", toho som si musel dokúpiť . Inak OK.

• Dostupnosť skladom
    • Bez

Doporučujem.

• Udajne odoslane pred tyzdnom. Kurier onicom nevie. Na predajnu sa neda dovolat.

Vážený zákazníku,
    velice se omlouváme za vzniklé problémy. Problémy vznikly částečně na straně dodavatele, který nám nebyl schopen vykrýt dodávku ani potvrdit termín dodání. Ale problém byl i u nás, kdy jedna pracovnice expedice čerpala dovolenou a druhá onemocněla, takže je zastupovala náhradnice.
    Pokud nám zachováte přízeň, mohu Vám jako kompenzaci nabídnout slevu 10% na další dodávku nebo mi napište mail na [email protected] a pokusíme se pro Vás najít jinou formu kompenzace.
    S pozdravem.
    L. Motl, jednatel e-shopu SPORT8

• Široký vyber, dobre ceny

Nakup po prvýkrát, spokojnosť.

• najnižšie ceny
    • neviem

dobrý obchod určite by som si tam ešte niečo vybral keby som niečo potreboval

• dobry popis tovaru

Doporučujem.

• Ceny
    • Nenasiel som

Odporucam.

• predáva málo výskytný tovar
    • popis a fotky tovarov

velka vdaka za tohto predajcu, nakolko ma lepsi standard jak je obycajou v tejto republike......

• nemusím behať po obchodoch
    • neviem o žiadnych

Super,odporučam

• Mal tovar ktorý som nikde nenašiel
    • Neviem bol to prvý nákup

• nekvalita tovaru

nekvalitA tovaru.1x oblecene sauna gate a hneď dierave. zlý material

Dobrý den

Mrzí nás, že jste s námi dodaným výrobkem nespokojená. Pokud byl Sauna oblek používán v souladu s návodem k užívání, tak se Vámi popsané vady neměly objevit a oblek můžeme reklamovat u výrobce. Návod na uplatnění reklamace naleznete zde: http://www.sport8.sk/reklamacia-tovaru/ .
    Děkujeme za Váš názor na náš e-shop (respektive na dodaný výrobek).

Tým e-shopu SPORT8

• cena, rozsah

dobre ceny, rychlost dodavky

• Možnosť platby kartou
    • Zlá komunikácia, nedodržanie prisľúbenej doby dodania, napriek platbe vopred kartou mi poslali tovar na dobierku, takže mi ho prepravca nechcel dať a celé dodanie, ktoré už aj tak išlo po prisľúbenej lehote (1-4 pracovné dni) sa tým ešte predĺžilo (celkove z toho bolo 7 pracovných dní, a netuším koľko by to bolo, keby som ich na 5 pracovný deň nekontaktovala, že čo sa deje).

Viac mínusov ako plusov. Nakúpila som u nich kvôli najlepšej cene čo som na konkrétny tovar našla.

Dobrý den

Omlouváme se za zdržení Vaší objednávky a zároveň za nedorozumnění s formou úhrady u našeho přepravce. Došlo k administrativní chybě, kterou jsme doufám velmi rychle vyřešili s pracovníky přepravní služby. Zdržení objednávky bylo způsobeno opožděnou nakládkou Vaší nadrozměrné zásilky slovenským přepravcem v ČR. Toto zdržení je ovšem kompenzováno dopravou zdarma i u zásilek nad 50kg, kterou naším zákazníkům nabízíme.

Za Váš názor děkujeme a doufáme, že i přes drobné komplikace v budoucnu upět využijete naší nabídky.

Tým e-shopu SPORT8

Super pristup.