• Udajne odoslane pred tyzdnom. Kurier onicom nevie. Na predajnu sa neda dovolat.

Vážený zákazníku,
    velice se omlouváme za vzniklé problémy. Problémy vznikly částečně na straně dodavatele, který nám nebyl schopen vykrýt dodávku ani potvrdit termín dodání. Ale problém byl i u nás, kdy jedna pracovnice expedice čerpala dovolenou a druhá onemocněla, takže je zastupovala náhradnice.
    Pokud nám zachováte přízeň, mohu Vám jako kompenzaci nabídnout slevu 10% na další dodávku nebo mi napište mail na [email protected] a pokusíme se pro Vás najít jinou formu kompenzace.
    S pozdravem.
    L. Motl, jednatel e-shopu SPORT8

• nekvalita tovaru

nekvalitA tovaru.1x oblecene sauna gate a hneď dierave. zlý material

Dobrý den

Mrzí nás, že jste s námi dodaným výrobkem nespokojená. Pokud byl Sauna oblek používán v souladu s návodem k užívání, tak se Vámi popsané vady neměly objevit a oblek můžeme reklamovat u výrobce. Návod na uplatnění reklamace naleznete zde: http://www.sport8.sk/reklamacia-tovaru/ .
    Děkujeme za Váš názor na náš e-shop (respektive na dodaný výrobek).

• Možnosť platby kartou
    • Zlá komunikácia, nedodržanie prisľúbenej doby dodania, napriek platbe vopred kartou mi poslali tovar na dobierku, takže mi ho prepravca nechcel dať a celé dodanie, ktoré už aj tak išlo po prisľúbenej lehote (1-4 pracovné dni) sa tým ešte predĺžilo (celkove z toho bolo 7 pracovných dní, a netuším koľko by to bolo, keby som ich na 5 pracovný deň nekontaktovala, že čo sa deje).

Viac mínusov ako plusov. Nakúpila som u nich kvôli najlepšej cene čo som na konkrétny tovar našla.

Dobrý den

Omlouváme se za zdržení Vaší objednávky a zároveň za nedorozumnění s formou úhrady u našeho přepravce. Došlo k administrativní chybě, kterou jsme doufám velmi rychle vyřešili s pracovníky přepravní služby. Zdržení objednávky bylo způsobeno opožděnou nakládkou Vaší nadrozměrné zásilky slovenským přepravcem v ČR. Toto zdržení je ovšem kompenzováno dopravou zdarma i u zásilek nad 50kg, kterou naším zákazníkům nabízíme.

Za Váš názor děkujeme a doufáme, že i přes drobné komplikace v budoucnu upět využijete naší nabídky.

Tým e-shopu SPORT8

• Vymente gls najhorsia spolocnost na sk

Dobrý den
    Děkujeme za Vaše hodnocení. Mrzí nás komplikace, které vznikly při doručování Vaší objednávky. Bohužel podobné problémy dokážeme v omezené míře řešit pouze v případě, kdy nás zákazník informuje, že objednávka nedorazila.
    Vaše objednávka byla do našeho systému zanesena 14.12. v 17:29, předána přepravní společnosti GLS byla následující den 15.12. ve 12:31. Vám ale byla doručena až 19.12 odpoledne. Zásilku šlo sledovat pomocí odkazu zaslaného do Vašeho e-mailu a v případě nedoručení na druhý pracovní den bychom mohli problém na Vaši žádost ihned řešit s přepravcem GLS. Bohužel nemáme prostředky ke sledování a kontrolování všech zásilek a především v předvánoční čas je to téměř nemožné.
    Společnost GLS budeme dále využívat, nicméně zvažujeme nabídku přepravních společnosti pro SK rozšířit o dalšího přepravce.

Děkujeme za Váš názor a přejeme příjemný den.

Tým e-shopu SPORT8

• Žiadne výhody nevidím vzhľadom na nevybavenie mojej objednávky ani po 12 dňoch.
    • Absencia základnej komunikácie, ani po 12 dňoch neviem, kedy mi objednaný tovar príde. Tento email mi prišiel po 4 dňoch od zadania objednávky, 15.12.:
    • Dobrý den
    • Po prověření dostupnosti Vámi objednaného zboží (Cubot Rainbow) u distributora nám bylo sděleno, že naskladnění můžeme očekávat začátkem příštího týdne. Je ale i VELMI malá možnost, že se dodávka zdrží. Doufáme, že tomu tak nebude a zboží Vám obratem odešleme na uvedenou adresu. Budeme Vás včas informovat.
    • Je koniec uvedeného týždňa, kedy sa mala zásielka naskladniť a žiadne aktuálne informácie som nedostala.

Ak chcete svojim blízkym objednať darček na Vianoce, rozhodne nenakupujte v tomto obchode. Myslela som si, že vybavenie objednávky do 2 týždňov do Vianoc bude bezproblémové, avšak som sa v tomto obchode trpko sklamala.

Hlavne mi prekáža absencia základnej komunikácie, od posledného mailu pred ôsmimi dňami vôbec neviem, kedy a či vôbec svoju zásielku obdržím.

Celkovo nerozumiem, ktorá kuriérska služba môže chodiť ku zákazníkom naslepo, ako bolo spomenuté v minulých recenziách tohto obchodu. Pri všetkých nákupoch z iných obchodov som bola oveľa lepšie informovaná o priebehu zásielky a neskôr aj o jej doručení.

Dobrý den paní Andrea

Velmi se omlouváme za nedodanou objednávku, musíme ale k Vašemu hodnocení dodat, že jste objednala zboží, které nebylo skladem a o této skutečnosti jste byla srozumněna. Po prověření dostupnosti u dodavatele nám byl přislíben termín, který nakonec ale nebyl dodržen. Bohužel jste nebyla informována o aktuálním stavu objednávky - tuto záležitost řešíme s pověřeným pracovníkem. Budeme Vás telefonicky kontaktovat s bližšími informacemi k objednanému zboží.

Omlouváme se Vám za způsobené potíže a jsme připraveni je nějakým způsobem kompenzovat.

Tým e-shopu SPORT8

Neboli mi vratene peniaze za tovar ktorý som vrátil.

Reakcia obchodu SPORT8.sk

Dobrý den, dle zákona má e-shop 14-ti denní lhůtu na vrácení peněz. Z naší strany byla tato lhůta dodržena. Na účet Vám byla zaslána celá částka včetně nákladů na dopravu včera ráno.

• Odberne mesto Hodonin

Dobrý den

Děkujeme za Vaše hodnocení. Předpokládáme ale, že jste omylem označil "Nedoporučuji obchod" i přesto, že jste byl s celkovým nákupem spokojený. Vaše objednávka byla vyřízena za 2 dny a hodnocení jednotlivých kvalit e-shopu dáváte s pěti hvězdičkami.

Tým e-shopu SPORT8.SK.

• Dodacie lehoty, po desiatich dňoch žiadna komunikácia so strany obchodu!!!

Dobrý den

Po pokusu o telefonický hovor Vám byl 4 dny (2 pracovní) po učinění objednávky odeslán e-mail s informací o expedici objednávky následující týden. V den hodnocení bylo zboží nachystáno k odeslání a následně také odesláno.

• Dorucenie!!!! 10 dni a nič

Dobrý den

Velmi se omlouváme za zdržení Vaší objednávky. Vámi objednaná položka byla avizovaná jako Skladem u dodavatele s dostupností do 7 dní. Bohužel se našemu dodavateli nepodařilo zboží expedovat včas a proto došlo k tomuto zdržení. Zboží Vám bude nejpozději zítra odesláno společně s malým dárkem jako omluvou za způsobené komplikace.

Děkujeme za pochopení.

Tým e-shopu SPORT8.SK

• Po viac ako 10 dnoch mi tovar za ktory som zaplatila dopredu este stale nebol doruceny a po napisani mailu kedy ho asi poslu mi po troch dnoch este stale neprisla ziadna odpoved...

Dobrý den

Jak jsem Vás již informoval telefonicky - objednávka je pro Vás nachystána k odeslání, nicméně nebyla z nějakého důvodu spárována platba. Po dořešení Vám bude zboží ihned odesláno.
    K reakci na Váš e-mailový dotaz - byl vznesen v pátek po pracovní době - snažíme se reagovat co nejdříve a pravděpodobně byste ode mne dostala odpověď během dnešního (pondělního) odpoledne.

Za e-shop SPORT8.SK

Jaroslav Tomčala

• Dobré ceny.
    • Nemá tovar na sklade, hoci píše, že ho má.

Nakupovať len ak máte trpezlivosť na rozdávanie.

Reakcia obchodu SPORT8.sk

Dobrý deň, veľmi sa ospravedlňujeme za problémy s Vašou objednávkou. V našom e-shope došlo k výmene personálu práve z dôvodov neinformovanie zákazníkov o stave ich objednávok a tiež z dôvodu neřešní niektorých objednávok. Ujišťujememe Vás, že toto už sa nebude nikdy opakovať.

Prajeme pekný deň

Nový tým e-shopu SPORT8.SK

• široký sortiment
    • - napriek registrácii ako SK firma - platca DPH mi nechali zaplatiť celú DPH
    • - so zásielkou nepríde daňový doklad
    • - pri pokuse stiahnuť daňový doklad na stránke, sa nedarí prihlásiť
    • - ani po zaslaní nového hesla sa nedá prihlásiť
    • - ostanete bez daňového dokladu, čo je úplne proti platným predpisom pri predaji z internetového obchodu

- tovar prišiel v poriadku, dosť neskoro, čakal som asi 5 dní
    - budem žiadať o dodatočné zaslanie daňového dokladu
    - toto bol skúšobný nákup, avšak kvôli nemožnosti dostať sa rýchlo k dokladu, ďalšie nákupy nebudem realizovať
    - komplikované a nefunkčné prihlasovanie

slaba komunikacia a oboznamenie zakaznika

Reakcia obchodu SPORT8.sk

položka kterou jste objednal byla deklarována s dostupností "Obvykle do týdne" tak jak nám ji dovozce Kettleru zasílal v datech skladu.
    Po zapracování Vaší objednávky byla nakonec dovozcem Kettleru tato položka stažena z prodeje, omlouváme se Vám znova touto formou, ale dodavatel Kettleru chybně uváděl skladovou dostupnost.

e-shop SPORT8.sk

strasne nieco toto

Reakcia obchodu SPORT8.sk

Dobrý den, mailem po přijetí Vaší objednávky jsme Vás obratem informovali o důvodech pro stornování objednávky viz níže. V naší nabídce nebylo u této položky ani deklarováno že je skladem.

" Dobrý den,
    děkujeme za Vaši objednávku.
    Omlouvám se, dodavatel Kettleru již vyřadil tyto neoprén činky z nabídky, nejsou již reálně dodatelné, ponechal je ale v cenících a proto jsme je nabízeli.
    Vaši objednávku neumíme vykrýt, ani momentálně nenabídneme jiné obdobné činky ...
    Objednávka bude proto s omluvou stornována. "

Omlouváme se Vám ještě jednou, ale chyba byla na straně dodavatele v neaktuálních datech které poskytuje prodejcům.

e-shop SPORT8.sk