• Tovar do dnešneho dna nebol dodany

Dobrý den

Děkujeme za Vaše hodnocení. Pouze bychom rádi upřesnili, že bylo objednáno zboží, u kterého bylo uvedeno "DOSTUPNOST NA DOTAZ" tzn., že není skladem a je potřeba zjistit, jestli je zboží dostupné u dodavatele. Obratem jsme Vás informovali do e-mailu, že zboží již nebude dostupné a zda si přejete objednávku zrušit nebo změnit. Odpověď od Vás dosud nemáme.

Tým e-shopu SPORT8

• Vymente gls najhorsia spolocnost na sk

Dobrý den
    Děkujeme za Vaše hodnocení. Mrzí nás komplikace, které vznikly při doručování Vaší objednávky. Bohužel podobné problémy dokážeme v omezené míře řešit pouze v případě, kdy nás zákazník informuje, že objednávka nedorazila.
    Vaše objednávka byla do našeho systému zanesena 14.12. v 17:29, předána přepravní společnosti GLS byla následující den 15.12. ve 12:31. Vám ale byla doručena až 19.12 odpoledne. Zásilku šlo sledovat pomocí odkazu zaslaného do Vašeho e-mailu a v případě nedoručení na druhý pracovní den bychom mohli problém na Vaši žádost ihned řešit s přepravcem GLS. Bohužel nemáme prostředky ke sledování a kontrolování všech zásilek a především v předvánoční čas je to téměř nemožné.
    Společnost GLS budeme dále využívat, nicméně zvažujeme nabídku přepravních společnosti pro SK rozšířit o dalšího přepravce.

Děkujeme za Váš názor a přejeme příjemný den.

Tým e-shopu SPORT8

• Žiadne výhody nevidím vzhľadom na nevybavenie mojej objednávky ani po 12 dňoch.
    • Absencia základnej komunikácie, ani po 12 dňoch neviem, kedy mi objednaný tovar príde. Tento email mi prišiel po 4 dňoch od zadania objednávky, 15.12.:
    • Dobrý den
    • Po prověření dostupnosti Vámi objednaného zboží (Cubot Rainbow) u distributora nám bylo sděleno, že naskladnění můžeme očekávat začátkem příštího týdne. Je ale i VELMI malá možnost, že se dodávka zdrží. Doufáme, že tomu tak nebude a zboží Vám obratem odešleme na uvedenou adresu. Budeme Vás včas informovat.
    • Je koniec uvedeného týždňa, kedy sa mala zásielka naskladniť a žiadne aktuálne informácie som nedostala.

Ak chcete svojim blízkym objednať darček na Vianoce, rozhodne nenakupujte v tomto obchode. Myslela som si, že vybavenie objednávky do 2 týždňov do Vianoc bude bezproblémové, avšak som sa v tomto obchode trpko sklamala.

Hlavne mi prekáža absencia základnej komunikácie, od posledného mailu pred ôsmimi dňami vôbec neviem, kedy a či vôbec svoju zásielku obdržím.

Celkovo nerozumiem, ktorá kuriérska služba môže chodiť ku zákazníkom naslepo, ako bolo spomenuté v minulých recenziách tohto obchodu. Pri všetkých nákupoch z iných obchodov som bola oveľa lepšie informovaná o priebehu zásielky a neskôr aj o jej doručení.

Dobrý den paní Andrea

Velmi se omlouváme za nedodanou objednávku, musíme ale k Vašemu hodnocení dodat, že jste objednala zboží, které nebylo skladem a o této skutečnosti jste byla srozumněna. Po prověření dostupnosti u dodavatele nám byl přislíben termín, který nakonec ale nebyl dodržen. Bohužel jste nebyla informována o aktuálním stavu objednávky - tuto záležitost řešíme s pověřeným pracovníkem. Budeme Vás telefonicky kontaktovat s bližšími informacemi k objednanému zboží.

Omlouváme se Vám za způsobené potíže a jsme připraveni je nějakým způsobem kompenzovat.

Tým e-shopu SPORT8

• Nezdvíhajú telefon. Nie je možné sa im dovolať. Na mail reagujú dosť neskoro.

• Rýchlosť dodania,

Odporúčam

ok

• Maju v ponuke aj tovar, ktory v inych obchodoch nieje
    • Obchod pouziva kuriersku sluzbu GLS- jej kurier mi prvy krat dorucoval balik tak, ze mi vobec nezavolal, nezazvonil na domovy zvoncek, ale iba zatrubil na ulici, chvilu pockal a odisiel prec.

Ok

Dobrý den

Děkujeme Vám za hodnocení. Problém s řidičem GLS nás mrzí a řešíme jej.
    Přepravní službu GLS jsme vybrali na základě výsledků interního výběrového řízení, které zohledňovalo také kvalitu komunikace přepravní služby/řidičů s příjemcem. V tomto kritériu bylo GLS na vrcholu žebříčku. Doufáme tedy, že podobný problém se již nebude opakovat.

Děkujeme Vám za objednávku a přejeme krásné svátky.

• Bohatý sortiment
    • Zdal sa mi najvýhodnejší a najdôveryhodnejší
    • Neviem posúdiť, lebo som potrebovala len tento výrobok

S výrobkom som spokojná, odporúčam

• Objednávka z pohodlia domova bez zbytočného chodenia po obchodoch ak viete čo chcete kúpiť.

Bola som spokojná s tovarom ktorý som si zakúpila a hlavne bol taký aký ponúkli na svojej stráne ako jediný obchod mali tento tovar z viacerých pohľadov a tak som nebola sklamaná s dodávkou.

• V pohodli domova moznost vyberu a cena

Odporucam

• Ceny
    • Zatial zadne

v pohode

• Skoro všetko skladom
    • Neviem

Odporúčam

• Dobré ceny, rýchla doprava, cena dopravy

Fajn obchod, dobré ceny, doprava

Neboli mi vratene peniaze za tovar ktorý som vrátil.

Reakcia obchodu SPORT8.sk

Dobrý den, dle zákona má e-shop 14-ti denní lhůtu na vrácení peněz. Z naší strany byla tato lhůta dodržena. Na účet Vám byla zaslána celá částka včetně nákladů na dopravu včera ráno.

Tým e-shopu SPORT8.SK

• široká ponuka tovaru
    • neviem

s nákupom som bol spokojný, odporúčam

• Výborná komunikácia
    • Široký výber

Nakupujem pravidelne a som spokojný - široká ponuka, výborná komunikácia

• Odberne mesto Hodonin

Dobrý den

Děkujeme za Vaše hodnocení. Předpokládáme ale, že jste omylem označil "Nedoporučuji obchod" i přesto, že jste byl s celkovým nákupem spokojený. Vaše objednávka byla vyřízena za 2 dny a hodnocení jednotlivých kvalit e-shopu dáváte s pěti hvězdičkami.

Tým e-shopu SPORT8.SK.

• spokojnosť
    • nevidim

je to OK

• Nakupovala som po prvy krat, tazko vyhodnotit. Ale som s nakupom spokojna

• Dodacie lehoty, po desiatich dňoch žiadna komunikácia so strany obchodu!!!

Dobrý den

Po pokusu o telefonický hovor Vám byl 4 dny (2 pracovní) po učinění objednávky odeslán e-mail s informací o expedici objednávky následující týden. V den hodnocení bylo zboží nachystáno k odeslání a následně také odesláno.

Tým e-shopu SPORT8.SK