Tovar mi bol doručený o 2 týždne skôr ako bolo uvedené na webe. Prstene som objednávala online bez osobnej návštevy, zodpovedajú popisu a foto.Po potvrdení objednávky ma kontaktovala pracovníčka spoločnosti aby sa uistila o správnosti, type, veľkosti a pod. a zmienila sa o možnej výmena v prípade nevyhovujúcej veľkosti. Príjemné vystupovanie, prístup a starostlivosť o zákazníka. Maximálna spokojnosť s tovarom aj prístupom.

• Krásne zabalené,malé milé náušnice zázračnice :-) sú prekrásne,dˇakujem :-)

Velmi příjemná komunikace, vše doručeno včas a hezky zabaleno

Dobrý deň, pani Maruška,

ďakujeme Vám za skvelú recenziu.

Sme veľmi radi, že ste ocenili našu príjemnú komunikáciu a že ste boli spokojná s časom doručenia a pekným balením. Tešíme sa, že sme Vám mohli poskytnúť vynikajúci zákaznícky zážitok.

Tím EPPI

• Skvelá komunikácia, tovar prišiel načas a aj prekrásny, takže ja som nadmieru spokojná :)

Krásny deň prajeme, pani Ivana,

ďakujeme za Vašu krásnu recenziu.

Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá. Teší nás, že sme vám poskytli vynikajúcu komunikáciu a že ste boli spokojná s časom doručenia a najmä Vašim šperkom. Sme vďační za Vašu podporu.

Tím EPPI

Všetko super, aj keď mi bol balíček doručený troška neskôr o čom som bola dopredu informovaná moc milou pani :) Super moc odporúčam

Dobrý deň, pani Barbora,

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu.

Teší nás, že všetko dopadlo dobre a boli ste spokojná, aj napriek miernemu oneskoreniu doručenia. Komunikácia je pre nás prioritou a snažíme sa ju dať každému zákazníkovi individuálnu, aby ste mali skvelý zážitok z nakupovania. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá a sme veľmi vďační za vaše odporúčanie.

Tím EPPI

• Rychle dodanie do 2 dni ako bolo na stranke napisane, neboli ziadne problemy s objednavkou nahrdelnik so sperkom je krasny vsetko podla predstavy. Odporucam

Dobrý deň, pán Alex,

ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu.

Teší nás, že sme splnili Vaše očakávania a ste so šperkom spokojný. Taktiež aj naše rýchle doručenie, keďže v tíme EPPI sa snažíme o Vašu maximálnu spokojnosť, aby ste mali príjemný zážitok z nakupovania vašich jedinečných šperkov.

Tím EPPI

• Spokojnosť zakaždým , máme od nich aj obrúčky , kvalita vyššia ako u drahšej konkurencie .

Super

Dobrý deň, pán Peter,

ďakujeme a vážime si Vašu kladnú spätnú väzbu.

S potešením počujeme, že ste sa na nás znova obrátili s kúpou nového šperku a sme veľmi radi, že ste spokojní aj s obrúčkami. Vážime si Vašu priazeň!

• Rychle dodanie

Krásny deň Vám prajeme,

ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu recenziu.

Teší nás, že sme splnili Vaše očakávania a že ste boli spokojný s rýchlosťou dodania. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou.

• Bezproblemova komunikácia
    • Ústretovosť voci poziadavkam zakaznika
    • Prehladny a zrozumiteny e-shop
    • Cenovo dostupne/primerane
    • Zakaznicka podpora
    • Rychlost a sposob dodania
    • Prijemny a ludsky pristup zamestnancov

Kvalitny predajca po vsetkych strankach. Uspesne ma previedli procesom kupy zasnubneho prstena, naslednej upravy, opravy, cistenia a nakoniec spolocnej kupy obruciek. Odporucam.

Dobrý deň, pán Patrik,

ďakujeme za Vašu úžasnú recenziu.

Je pre nás veľkou radosťou vedieť, že ste boli spokojný s našimi službami. Sme radi, že sme Vás mohli previesť celým procesom kúpy šperku krok po kroku. Prvoradá je pre nás Vaša spokojnosť, takže sa vždy snažíme Vám priniesť bezproblémovú komunikáciu, ktorá je individuálna pre každého zákazníka, zákaznícku podporu, rýchle dodanie, prehľadný e-shop a dostupné ceny šperkov. V neposlednom rade si myslíme, že každý zákazník si zaslúži príjemný a ľudský prístup, keďže chceme Vám priniesť čo najlepší zážitok z nakupovania. Sme radi, že sme mohli byť súčasťou vašich špeciálnych momentov!

• Prístup
    • Komunikácia

Reakcia obchodu Eppi.sk

ďakujeme za Vašu pozitívnu spätnú väzbu.

Teší nás, že ste ocenili nás prístup a komunikáciu so zákazníkom, ktorá je pre nás veľmi dôležitá, keďže chceme priniesť každému zákazníkovi individuálny prístup a skvelý zážitok z nakupovania.

• kvalita
    • vzdy top servis
    • pekne balenie sperkov

Dobrý deň, pán Peter,

ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu recenziu.

Vážime si, že ste ocenili kvalitu našich šperkov a náš individuálny prístup ku každému jednému zákazníkovi. Detailné a precízne balenie sa snažíme robiť pre dokonalý dojem a zážitok z nakupovania. Ďakujem.

Tím EPPI

Náušnice sú krásne, oceňujem komunikáciu a rýchle dodanie.

Dobrý deň, pani Katka,

ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu spätnú väzbu.

Teší nás, že sa Vám náušnice páčili, keďže si zakladáme na kvalitných šperkoch. Sme radi, že ste ocenili aj našu individuálnu komunikáciu, rýchle dodanie a mali ste príjemný zážitok z nakupovania.

Tím EPPI

• super eshop, ako má byť, Perfektná komunikácia, perfektné doručenie, rýchle, šperky nádherné a precízne urobené, takto to má vyzerať :)

Dobrý deň, pani Ivana,

ďakujeme za Vašu krásnu recenziu.

Vážime si, že sa Vám nákup u nás páčil. Dôležitá je pre nás individuálna komunikácia, rýchle doručenie a v neposlednom rade kvalitné šperky, ktoré ste aj vy ocenili. Ďakujeme Vám.

Tím EPPI

• Nákup stále prebehol v poriadku, v prípade že bol nejaký problém s výberom alebo veľkosťou vždy dobre poradia. Termíny dodania sú v poriadku a HLAVNE aj ozaj tovar príde ako povedia. Odporúčam

Dobrý deň, pán Maťo,

ďakujeme za Vašu pozitívnu reakciu.

Tešíme sa, že ste boli spokojný a nákup prebehol v poriadku. Veľmi radi každému pomôžeme s výberom, alebo poradíme s veľkosťou šperku pre vašu maximálnu spokojnosť s nákupom. Sme radi, že aj s doručením šperku dopadlo všetko tak, ako malo.

Tím EPPI

Krásny milý náhrdelník s príbehom. Ponuka výberu krabičky, balenia.... je milým prekvapením, plus ešte ďalší bonus prianie. Úžasné! Ešte som sa s takým niečím nestretla... určite odporúčam

Krásny deň prajeme,

ďakujeme a vážime si Vaše krásne slová.

Sme veľmi potešení, že ste boli spokojná a šperk sa Vám páčil. Krabičky, balenia, priania a ostatné doplnky vytvárajú precízny a detaily prístup ku každej jednej objednávke pre každého zákazníka, aby ste mali čo najlepší zážitok z nakupovania. Naše šperky vyrábame individuálne pre každého podľa vašich požiadaviek a vytvárajú jedinečné príbehy.

• Skvela komunikacia
    • Mili a napomocni personal

Reakcia obchodu Eppi.sk

ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu spätnú väzbu.

Sme radi, že ste ocenili našu komunikáciu, ktorú sa snažíme mať ku každému zákazníkovi individuálnu, aby ste mali čo najlepší zážitok z nakupovania, a tak isto aj našich milých kolegov, ktorí robia všetko pre Vašu maximálnu spokojnosť.

S pozdravom,

• Vyber produktov
    • Prehladnost eshopu
    • Jednoduchy proces objednavky
    • Dodanie v stanovenej lehote
    • Vkusne a dokladne balenie objednavky
    • Nic

Dobrý deň, pán Miroslav,

ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu.

Sme veľmi radi, že sa Vám páčil výber šperkov na našej stránke, taktiež aj prehľadnosť e-shopu, a keďže sa snažíme, aby ste mali čo najlepší zážitok z nakupovania, záleží nám aj na jednoduchosti procesu objednávania. Teší nás, že Vám šperk dorazil do rúk včas a mali ste aj príjemný dojem z balenia objednávky, ktoré sa snažíme, aby bolo bezpečné a aj pekné. Vážime si Vašu spätnú väzbu a sme radi, že ste mali s nami len dobré skúsenosti.

Tím EPPI

• výborná komunikace, rychlé dodání

Zboží přišlo brzy po objednání a k balíčku byl připojeno i ručně psané poděkování za nákup. Velmi milé :-).

Dobrý deň, pani Anna,

ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu.

S potešením počujeme, že nákup u nás prebehol v poriadku a šperk sa Vám dostal do rúk rýchlo. Sme radi, že ste aj ocenili našu pozornosť v podobe poďakovania, keďže sa snažíme, aby ste mali čo najlepší zážitok z nákupu.

Tím EPPI

S obchodom som veľmi spokojná, výborná komunikácia a tovar krásny.

Krásny deň, pani Andrea,

ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu.

Veľmi si vážime vaše slová a sme radi, že ste boli s našou komunikáciou spokojná, keďže na nej si zakladáme. Teší nás, že Vás šperk potešil a mali ste pozitívny zážitok z nákupu u nás. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou.

S pozdravom,

• Pekne spravená stránka
    • Rýchle spracovanie objednávky a dodanie objednaného tovaru
    • Potešil aj vkusne zabalený balíček s milým prekvapením i ručne napísaným pozdravom

Za mňa jednoznačne spokojnosť. Objednaný tovar splnil moje očakávania, rovnako krásny ako na stránke. Pri rozbaľovaní balíčka milé detaily, ktoré tiež potešili

Dobrý deň, pani Marika,

ďakujeme a vážime si Vašu krásnu recenziu.

Tešia nás Vaše milé slová a sme radi, že sa Vám páči dizajn našej stránky, keďže chceme, aby bola prehľadná pre každého a našli ste tam to, čo hľadáte. Vašu objednávku sa snažíme čo najrýchlejšie spracovať a doručiť až k Vám, aby sa Vám Váš šperk ocitol v rukách čo najskôr. Vážime si, že ste boli s nami spokojná a sme radi, že aj malé prekvapenie v balíčku Vás potešilo, lebo nám ide o to, aby každý zákazník mal príjemný zážitok z nakupovania. Veríme, že sa s Vami stretneme ešte pri ďalších príležitostiach.