• Vyber produktov
    • Prehladnost eshopu
    • Jednoduchy proces objednavky
    • Dodanie v stanovenej lehote
    • Vkusne a dokladne balenie objednavky
    • Nic

Dobrý deň, pán Miroslav,

ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu.

Sme veľmi radi, že sa Vám páčil výber šperkov na našej stránke, taktiež aj prehľadnosť e-shopu, a keďže sa snažíme, aby ste mali čo najlepší zážitok z nakupovania, záleží nám aj na jednoduchosti procesu objednávania. Teší nás, že Vám šperk dorazil do rúk včas a mali ste aj príjemný dojem z balenia objednávky, ktoré sa snažíme, aby bolo bezpečné a aj pekné. Vážime si Vašu spätnú väzbu a sme radi, že ste mali s nami len dobré skúsenosti.

Tím EPPI

• výborná komunikace, rychlé dodání

Zboží přišlo brzy po objednání a k balíčku byl připojeno i ručně psané poděkování za nákup. Velmi milé :-).

Dobrý deň, pani Anna,

ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu.

S potešením počujeme, že nákup u nás prebehol v poriadku a šperk sa Vám dostal do rúk rýchlo. Sme radi, že ste aj ocenili našu pozornosť v podobe poďakovania, keďže sa snažíme, aby ste mali čo najlepší zážitok z nákupu.

Tím EPPI

S obchodom som veľmi spokojná, výborná komunikácia a tovar krásny.

Krásny deň, pani Andrea,

ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu.

Veľmi si vážime vaše slová a sme radi, že ste boli s našou komunikáciou spokojná, keďže na nej si zakladáme. Teší nás, že Vás šperk potešil a mali ste pozitívny zážitok z nákupu u nás. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou.

• Pekne spravená stránka
    • Rýchle spracovanie objednávky a dodanie objednaného tovaru
    • Potešil aj vkusne zabalený balíček s milým prekvapením i ručne napísaným pozdravom

Za mňa jednoznačne spokojnosť. Objednaný tovar splnil moje očakávania, rovnako krásny ako na stránke. Pri rozbaľovaní balíčka milé detaily, ktoré tiež potešili

Dobrý deň, pani Marika,

ďakujeme a vážime si Vašu krásnu recenziu.

Tešia nás Vaše milé slová a sme radi, že sa Vám páči dizajn našej stránky, keďže chceme, aby bola prehľadná pre každého a našli ste tam to, čo hľadáte. Vašu objednávku sa snažíme čo najrýchlejšie spracovať a doručiť až k Vám, aby sa Vám Váš šperk ocitol v rukách čo najskôr. Vážime si, že ste boli s nami spokojná a sme radi, že aj malé prekvapenie v balíčku Vás potešilo, lebo nám ide o to, aby každý zákazník mal príjemný zážitok z nakupovania. Veríme, že sa s Vami stretneme ešte pri ďalších príležitostiach.

Tím EPPI

Pekné balenie, pozdrav, drobná pozornosť

Krásny deň prajeme,

ďakujeme za Vašu pozitívnu spätnú väzbu.

Veľmi radi počujeme, že sa Vám páčilo balenie šperkov, pozdrav a aj naša malá pozornosť v balíčku, keďže chceme, aby ste mali príjemný dojem z nakupovania u nás.

• Dizajnové kúsky
    • Vyber
    • Na ich fotografiách nie je vidno zapínanie náušníc, ktoré je katastrofálne

Dobrý deň, pani Zuzana,

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu.

Mrzí nás, že náušnice nesplnili Vaše očakávania. V prípade náušníc, ktoré ste u nás zakúpili, ide o štandardný typ zapínania, ktoré kruhové náušnice mávajú. Zapínanie je viditeľné aj na fotografiách produktu na stránke. Ak Vám však toto zapínania nevyhovuje, radi Vám náušnice vymeníme za iné, alebo je možné ich vrátiť. Veríme, že s ďalším šperkom budete spokojnejšia.

Tím EPPI

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Všetko prebehlo tak, ako malo. Tovar doručený v prvej 1/2 dodacej lehoty, plus potešil malý darček.

Dobrý deň, pán Rudo,

ďakujeme za Vašu pozitívnu spätnú väzbu.

S potešením počujeme, že ste boli spokojný a všetko prebehlo tak, ako malo. Snažíme sa doručovať objednávky čo najrýchlejšie a sme radi, že aj Vám prišiel včas. Ďakujeme za to, že ste ocenili našu malú pozornosť v balíčku.

Tím EPPI

• Veľmi rýchle dodanie objednaného tovaru.
    • Nemôžem sa prihlásiť do zákazníckeho účtu. Pôvodne zadané heslo obchodom hneď nefungovalo. A nedá sa mi ani obnoviť heslo.

Krásny deň Vám prajeme,

ďakujeme Vám za spätnú väzbu.

Sme radi, že sa Vám páčilo rýchle doručenie šperku. Ospravedlňujeme sa za problémy vzniknuté s prihlásením do vášho zákazníckeho účtu. Čoskoro Vás budeme kontaktovať a posnažíme sa čo najrýchlejšie vyriešiť túto situáciu. Ďakujeme za pochopenie.

• Profesionálny a individuálny prístup

Dobrý deň, pán Daniel,

ďakujeme Vám za Vašu kladnú recenziu.

Teší nás, že ste ocenili náš profesionálny a individuálny prístup, keďže u nás v Eppi sa snažíme, aby sme každému zákazníkovi priniesli príjemný zážitok z nakupovania a dali mu pozornosť a starostlivosť, ktorú si zaslúži.

• Komunikácia
    • Milý personál
    • Krásne darčekové balenie

Krásny deň Vám prajeme,

ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu.

Sme radi, že ste boli spokojný s naším rýchlym doručením a krásnym darčekovým balením. Veľmi nám záleží na komunikácii a sme radi, že ste ju taktiež ocenili spolu aj s našimi milými kolegami, ktorí sa Vám vždy snažia pomôcť, keďže sa snažíme Vám priniesť čo najlepší zážitok pri nakupovaní.

• spoľahlivý
    • rýchle jednanie
    • ústretovosť
    • profesionalita
    • tovar prišiel v poriadku

Krásny deň Vám prajeme,

ďakujeme za vašu krásnu recenziu.

Je pre nás cťou vedieť, že ste boli spokojný s naším prístupom a šperk k vám dorazil v poriadku. Vaše slová o našej spoľahlivosti, profesionalite a rýchlom jednaní nás tešia, lebo na tom nám veľmi záleží. Veríme, že naše šperky Vám budú naďalej prinášať radosť!

• zaujímavé šperky
    • dobrá komunikácia
    • , dôslednosť pri vybavovaní objednávok

Dobrý deň, pani Adriana,

ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu.

S potešením počujeme, že sa vám páčili naše šperky a hodnotíte pozitívne našu profesionálnu komunikáciu a dôslednosť pri vybavovaní objednávky. Sme radi, že sme vám mohli spraviť radosť.

• Krásne balenie
    • Profesionálny prístup
    • Prozákaznícke jednanie
    • Pomer cena kvalita na veľmi dobrej úrovni
    • Dizajn a spracovanie šperkov

S nákupom som bola veľmi spokojná. Určite si tu objednám znova

Dobrý deň, pani Michaela,

ďakujeme za Vaše milé slová a krásnu recenziu.

Sme veľmi radi, že ste boli s nami spokojná. Všetky naše kvality, ktoré ste spomenuli, sú pre nás veľmi dôležité. Snažíme sa o vytvorenie krásnych a kvalitných šperkov za férové ceny a najmä o prístup k Vám, ktorý je individuálny pre potreby každého zákazníka, aby sme Vám priniesli výnimočný zážitok z nakupovania s profesionálnym prístupom a kvalitnými šperkami. Tešíme sa na ďalšiu príležitosť Vás potešiť s našimi šperkami a ďakujeme Vám sa dôveru a vernosť!

Tím EPPI

Som spokojná po každej stránke :). Veľký výber, prijateľné ceny, milý prístup, snaha pomôcť. Takto si predstavujem dokonalé správanie voči zákazníkovi.

Krásny deň Vám prajeme,

veľmi ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu.

Sme neskutočne radi, že ste boli s nami nadmieru spokojný. V Eppi si zakladáme na našom prístupe ku zákazníkovi a vždy sa mu snažíme pomôcť pri výbere toho pravého šperku, aby mal čo najlepší zážitok z nákupu. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá, a preto veríme, že sa spolu stretneme ešte pri ďalších nákupoch.

Tím EPPI

Rychle dodanie, krasny tovar, kvalitny, krasne balenie aj s certifikatom.

Dobrý deň, pani Renata,

ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu spätnú väzbu.

Potešili nás Vaše slová o rýchlom doručení balíčka s krásnym balením a certifikátom, ktorý pridávame k šperkom. Teší nás, že sa Vám páčil aj náš tovar a ocenili ste jeho kvalitu. Sme radi, že sme mohli prispieť k vašej spokojnosti.

rýchle doručenie, krásne zabalené

Dobrý deň, pani Alena,

ďakujeme Vám za krásnu recenziu.

Vaša pochvala za rýchle doručenie a krásne balenie nás veľmi teší. Sme radi, že ste boli s nami spokojná.

• Profesionalita, rýchlosť.

Prajeme Vám krásny deň,

ďakujeme Vám za Vašu priaznivú recenziu.

Sme radi, že ste ocenili našu profesionalitu a rýchlosť. Vaša spokojnosť je našou odmenou. Veríme, že sa ešte stretneme s Vami pri ďalších nákupoch.

Tím EPPI

skvelé jednanie, rýchle doručenie, spoľahliví

Dobrý deň, pani Rebeka,

ďakujeme za Vašu kladnú recenziu.

Vaše slová o skvelom jednaní, rýchlom doručení a našej spoľahlivosti nás veľmi potešili. Sme radi, že sme splnili Vaše očakávania, lebo Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá!

Som velmi spokojna

Krásny deň Vám želáme,

ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu recenziu.

Sme radi, že ste boli u nás s nákupom spokojný. Veríme, že sa s Vami ešte stretneme pri ďalších nákupoch.