Prekvapivo skoré dodanie

S nákupom som veľmi spokojná. Odporúčam.

rýchle dodanie

• Sú tu pekné kúsky za prijateľňu cenu.
    • Možnosťi ako si znižiť cenu tovaru, za pár odpovedi.

Odporúčam si tu nakúpiť. Na tovar sa čaká sice dlhšie ako je zvykom,ale stoji to zato.

Rychle dodanie, pravidelná informacia o stave objednávky cez e mailTovat došiel krasne zabalený, môje hodnotenie 100% zatiaľ najlepšia skúsenosť s objednávkou cez e schop

• Rýchlo, bez problémov.k

Velmi rýchly,dodanie aj tovar super

rýchle dodanie tovaru

• KOMUNIKACIA NA UROVNI OBRATOM

URCITE MOZTE V KLUDE NAKUPOVAT

• velky vyber
    • dobré ceny

Objednaval som prvy raz a zial bohu asi aj posledny raz. Co sa tyka cien, tak super, taktiez velky vyber... na to nemozem povedat nic zle. Zial, az na moju prvu objednavku, ktoru som vytvaral 01.07.2022 a ktora sa udajne STRATILA. Neviem kto za toto konkretne moze, ale... nie som nadseny. Dnes som tam volal, dostal som riesenie bud opatovne zaslanie, na co sa mi ale cakat nechce a opat riskovat, ze sa balik strati, alebo teda vratenie penazi, na co ale musim z nejakeho dovodu cakat 7 dni, a po 7 dnoch mi udajne zaslu mail, ohladom vratenia penazi. Takze kto vie, kedy ich uvidim.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vasšu reakciu. Veľmi nás mrzí a zároveň sa Vám ospravedlňujeme , že Vaša zásielka sa stratila a nebola Vám doručená, tak ako mala. Pravdepodobne to bolo zapríčiné službami dopravnej spoločnosti DPD. Peniaze sme Vám navrátili dňa 21.07.2022 za zaplatenú objednávku. Medzinarodný prevod trvá približne 2-5 pracovných dní. Normálne peniaze musíte mať navrátené. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na emailovej adrese: [email protected] alebo telefonicky na:
    02/33006778Pondelok - Piatok 8:00-12:00 / 13:00-16:00.

Vysoka kvalita tovaru, jasne podmienky, rychle dodanie, bezplatne vratenie tovaru prostrednictvom kuriera.

Na stránke boli všetky potrebné informácie, tovar rýchlo doručený.

Skúsenosti nemám, som odberateľom prvý krát

Spokojnost s obchodom, urcite odporucam

• Objednala som si dámske topánky. Zásielka bola doručená v neprimerane veľkom kartónovom obale- krabici, do ktorej by sa zmestili ďalšie dve krabice s topánkami. Po prevzatí zásielky zo zásielkovne som mala problém, pretože kartónová krabica ani po rozložení sa nezmestila do odpadovej nádoby v mieste zásielkovne (mesto Ilava). Bývam 20 km od tejto najbližšej zásielkovne a je nepredstaviteľné cestovať verejnou dopravou s tak rozmerným balíkom. V SPARTOO sa problém s nevhodným obalom zásielky opakuje pri každej objednávke.

• moj oblubeny obchod, stale najdem nieco pekne a za vyhodnu cenu

• Rýchlosť komunikácie. Bezpečné zabalenie tovaru. Expresná dodávka tovaru.
    • Nemám.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu reakciu a tešíme sa Vašej spokojnosti.

Super výber
    Prehľadný eshop
    Bezproblémová a rýchla výmena tovaru

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujem Vám za Vašu kladnú reakciu. Tešíme sa, že bolo všetko v poriadku.

Výborná komunikácia, rýchle dodanie.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu reakciu a máme radosť s Vašej spokojnosti.

• Velký výber a rýchle doručenie.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu reakciu a tešíme sa, že ste nás ohodnotili, že máme veľký výber a doručenie bolo rýchle.