krásna obuv a kvalitná

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu reakciu. Máme radosť, že obuv vola krásna a kvalitná.

Všetko bolo OK

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu reakciu a sme radi, že všetko bolo ok.

Spokojnosť- rýchle doručenie, super kvalita

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu reakciu a tešíme sa Vašej spokojnosti.

• velky vyber tovaru, prehladna www
    • dobra komunikacia s obchodom

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu reakciu. Sme potešení Vašej spokojnosti.

• Som spokojná.Veľmi pekne čižmičky.Pohodlne. Podražka je hrubšia,ale ohybná.Na prechodné obdobie jar,jeseň,slabšia suchá zima veľmi vhodné.
    • Nič. Neviem ešte posúdiť,lebo som ich ešte teraz v lete nenosila .

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu reakciu a sme veľmi radi, že ste bola spokojná s tovarom.

• Rychle doručenie

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu kladnú reakciu. Sme nadšený, že ste boli spokojní.

spoľahlivý, rýchlý, tovar kvalitný, super zabalený, sledovanie zásielky a komunikácia zo strany obchodu nemá chybu

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu kladnú reakciu. Ceníme sa Vaše ohodnotenie spokojnosti.

• Topánky, ktoré som si objednala, mi nesedeli, ale tovar sa dal rýchlo bezplatne vrátiť priamo z domu kuriérskou službou a promptne som dostala aj vyjadrenie o vrátení peňazí.

Som spokojná, tovar som dostala v poriadku.

Všetko prebehlo v poriadku.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu reakciu a tešíme sa, že všetko prebehlo v poriadku.

• rychle, bezproblemove dorucenie

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu reakciu a sme nadšení, že doručenie tovaru bolo bezproblémové a rýchle.

Tovar, ktorý som hľadala za najnižšiu cenu v porovnávaných e-shopoch (porovnávala som cca 8).

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu kladnú odpoveď a sme veľmi potešení Vašej spokojnosti.

02.08. som vytvorila a zaplatila svoju prvu objednavku, ktoru som zrusila do 24h, nakolko mi objednavku nevedeli presmerovat na inu adresu, sice to ani nebolo vyexpeditovane. Zavolala som na infolinku, kde mi pani tvrdila, ze peniaze mi poslu naspat do 5 dni, tak som si vytvorila a zaplatila dalsiu objednavku, ale nedostala som potvrdzujuci mail, tak som im pisala a ich odpoved bola ze objednavku mi dovtedy nevedia potvrdit kym im neposialam kopiu totoznosti a karty. Uz dlhe roky nakupujem na intern. obch, ako: About you, Modivo, Eobuv a Zalando a este nikdy sa mi take nieco nestalo, takze som im pisala 03.08. aby mi obidve objednavky zrusili a poslali naspat peniaze. Odvtedy mi peniaze nevratili a ked som im vcera pisala mail, oni mi trvdili:
    Peníze se Vám snažíme vrátit, ale systém nám to nedovolí, že Vaše karta není funkční. Zašlete nám prosím znovu číslo bankovního účtu:
    IBAN i BIC.
    Cislo uctu som im uz 03.08. poslala, takze neviem, ze co ma cislo uctu spolocne s nefunkcnou kartou, sice karta mi funguje na 100%. Nikomu neodporucam tento obchod!

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu reakciu. Prvú objednávku čo ste u nás vytvorila dňa 02.08.2022 a tuto objendávku ak sme Vám ju nemohli presmerovať na idú adresu bolo to preto levo systém pracuje veľmi rýchlo a objednávka bola v stave chystanie sa na paletu a už sa pripravovala na expedíciu. Na zmenu adresy bolo bohužial neskoro.
    Pri druhej objednávke bol prípad overenia objednávky. Lebo náš systém si Vás vybral náhodne a preto, aby sme objednávku mohli potvrdiť žiadali sme dané dokumenty. Tieto dokumenty žiadame preto, aby sme ochránili klienta pred možnými podvodmi. Žiadali sme údaje ako prvé 4 čísla a posledné 4 čísla, expiráciu a meno držitela karty a u dokladu totožnosti - meno, priezvisko a adresu držitela dokladu. Ostatné citlivé údaje ste mohli zakryť. Ako sme doklady neobdržali, tak sme presli k stornu a navráteniu peňazí. Žial s nepredvídaného technického problemu sme boli nútení žiadať od Vás čislo Vášho bankového účtu a následne naše príslušné oddelenie muselo sjednať nápravu zaslať Vám na Váš bankový účet manuálne peniaze. A to sme zrealizovali dňa 12.08.2022 a kedže prevod trvá 2-5 pracovných dní peniaze by ste tam mali mať. Ospravedlňujeme sa avšak za nepríjemnosti. V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať na email: [email protected] alebo telefonicky:
    02/33006778Pondelok - Piatok 8:00-12:00 / 13:00-16:00.

• veľký výber tovaru

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu kladnú reakciu a sme veľmi radi, že ste boli spokojní.

• Originálne kúsky

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu reakciu a veľmi sa tešíme Vašej spokojnosti.

objadneala som si slapky Birkenstock, objednavka bola zrusena zo strany obchodu, ze dodavatel im ich nevie dodat, ale na stranke su stale su v ponuke a teraz aj o 6 euro drahsie

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu reakciu. Ano objednávka bola stornovaná s dôvodu problému nemožnosti dodania. Ak bol tovar na sklade v tej dobe, čo ste to pozerala na našich stránkach, cena sa mohla samozrejme zmeniť a cenotvorbu stanovuje marketingové oddelenie. Mometálne je žial tovar nedostupný. Ak máte stále o ňho záujem, môžete si vytvoriť upozornenie na chýbajúcu velkosť na našich stránkách. V prípade ďaľších otázok sme Vám k dispozícii na emailovej adrese: [email protected] alebo na telefónnom čísle: 02/33006778Pondelok - Piatok 8:00-12:00 / 13:00-16:00.

už roky výborné skúsenosti, prehľadná stránka, rýchle dodanie

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu reakciu. Máme veľkú radosť, že všetko prebehlo v najlepšom poriadku.

• serioznost

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu reakciu a sme radi Vašej spokojnosti.

Super rýchle.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu reakciu. Tešíme sa vašej spokojnosti a že doručenie objednávky bolo rýchle.

• Rýchlost, kvalitný tovar

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu reakciu. Máme radosť, že ste boli spokojní.