Rýchle dodanie, kvalita, spokojnosť.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu reakciu a máme radosť, že dodanie tovaru bolo rýchle a boli ste spokojní.

Som veľmi spokojná.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu reakciu a tešíme sa Vašej spokojnosti.

• Počas objednávania tovaru sa suma o pár eur navýšila, hoci na stránke bola cena nižšia. Nechápala som to, ale tovar som aj tak objednala.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujem Vám za Vašu reakciu. Cenu tovaru čo ste mali pred objednaním musí byť rovnaká ako aj v košíku, nemala by sa zmeniť, ak teda velkosť neponúkal partnerský predajca a to by ste videla pod poznamkou: partnerský produkt pri hlavnej fotografii tovaru. Ak to nebol partnerský predajca, ale naš Spartoo tovar, tak ak viete aky bol cenovy rozdiel pred vložením tovaru do košíka, tak mi pošlite printscren aj s vysvetlenim presne ceny a pošlite mi to na náš email: [email protected] a prehodnotím možné vrátenie rozdielu z ceny. Ďakujem.

• Kvalitný tovar, veľmi rýchle doručenie, doprava zdarma

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu kladnu reakciu a máme radosť, že tovar bol kvalitný, rýchle doručený a doprava zadarmo.

Spolahlivost

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu reakciu. Tešíme sa, že ste nás ohodnotili spoľahlivo.

• rýchle doručenie, spokojnosť

Objednaný tovar splnil moje očakávania, vlastne synove a objednali sme
    znovu ešte dvakrát.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu reakciu a veľmi sa tešíme Vašej spokojnosti.

Rýchle dodanie tovaru.Velka spokojnosť.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu reakciu a sme potešení Vašej spokojnosti.

• Nekomunikácia s klientom
    • Platba vopred

Platba vopred a žiadne notifikácie ohľadom dodania!

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujem Vám za Vašu reakciu. Píšete vo Vašej reakcii, že nekomunikujeme s klientom a platba vopred. Ak máte na naše klientské centrum, neváhajtes sa na nás obrátiť na emailovú adresu: [email protected] alebo na telefónne číslo:
    02/33006778 od pondelka do piatka od 8:00 do 12:00 a od 13:00 do 16:00 a radi zodpovieme na každú Vašu otázku a pomôžeme Vám. U nás máme možnosti platby u Spartoo tovaru na dobierku, platbu kartou alebo paypalom, ale pri výbere partnerského produktu dobierka nie je možná. Partnerský produkt poznáte tak, že označenie partnerský produkt je v pravom hornom rohu hneď vedľa fotografie tovaru. Partnerský produkt nepredávame my ako spartoo, ale cez našu stránku ho predáva iný obchod.
    Naši partneri si podmienky pre doručenie i vrátenie stanovujú sami, nájdete ich priamo pri danom produkte.
    Bližšie informácie o partnerských produktoch nájdete i v našich Všeobecných obchodných podmienkach.
    Ak chcete doručenie na dobierku, môžete si vyfiltrovať čisto produkty spartoo (PREDAJCA/Spartoo)

Rýchle vybavenie objednávky

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu reakciu a sme radi, že objednávka bola vybavená podľa Vašich predstáv.

• Tovar mi bol doručený s výrobnou vadou , na vlastné náklady zasielam spať bez možnosti výmeny. Budem čakať na vrátenie peňazí. Takže stalo ma to dve dopravy a topanky nemam!!

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu reakciu. Kedže sa jednalo vo Vašej objednávke o vrátenie tovaru od partnerskeho predajcu - ButyJana. To znamená, že partnerský predajci vkladajú svoje produkty na naše stránky a predávajú ich. Čiže si stanovujú svoje vlastné podmienky ako doručenia , tak vrátenia tovaru a to môže byť spoplatnené. Výmena žial u partnerských predajcov nie je možná, len vrátenie peňazí. Ako omluvu za vadu tovaru som Vám vytvorila kupon so zľavou 20% na Váš ďalší nákup a nájdete ho vo Vašom zákazníckom účte - v sekcii - moje výhody.

spokojnosť %

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu reakciu a tešíme sa Vašej spokojnosti.

• Obrus, ktorý som si objednala je krásny. Tovar bol rýchlo doručený a chcem vyzdvihnúť ukážkové zabalenie tovaru.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujem Vám za Vašu reakciu a veľmi sme potešení, že doručenie aj balenie tovaru prebehlo správne.

bez výhrad

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu reakciu a že všetko bolo v poriadku.

• Spoľahlivy

Odporučam

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu reakciu. Máme radosť, že ste spokojní s nákupom.

Skvelý prehľad o stave objednávky, dodanie bez problémov, veľkosť sadla, čo som milo prekvapená, možnosť bezplatnej výmeny veľmi oceňujem, keby bolo treba.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vasšu kladnú reakciu. Sme nesmierne radi, že bolo všetko v poriadku a ste boli spokojní.

• Korektné jednanie
    • Detailné informácie pre zákazníčky a zákazníkov o stave objednávky
    • Slušná komunikácia so zákazníčkami/zákazníkmi

Úplná spokojnosť s nákupom

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu reakciu. Tešíme sa Vašej spokojnosti.

Široký sortiment tovaru. Objednávala som detské crocsy, no nebola tam veľkostná tabuľka, podľa ktorej by sa dalo objednať, tak som vybrala nesprávnu veľkost.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu reakciu a sme radi Vašej spokojnosti. Tabuľku čo uvádzame je len všeobecná, ak si prajete originál tabuľku k značke crocs, tak ju Vám viem na vyžiadanie zaslať emailom. V prípade záujmu alebo otázok ma neváhajte kontaktovať na email: [email protected] alebo telefonicky na: 02/33006778Pondelok - Piatok 8:00-12:00 / 13:00-16:00

• Kvalita a rýchlosť v jednom

Žiadne

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu reakciu. Tešíme sa, že tovar ol rýchlo doručený a aj kvalitu doručenia.

• Komunikácia, rýchle dodanie

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu reakciu. Robí nám radosť, že komunikácia prebehla správne a taktiež rýchle dodanie.

• rýchle dodanie tovaru bezplatne

Prostredníctvom obchodu Spartou som objednávala tovar už viackrát, s komunikáciou s obchodom, ako aj s rýchlym dodaním tovaru bezplatne som veľmi spokojná. Prvý krát sa mi stalo, že pri objednávke viac kusov tovaru mi boli doručené rozdielne typy i keď od jedného výrobcu /2ks posteľné plachty/. Vzhľadom na to, že odtieň farby, ako aj ich kvalita boli minimálne tovar som si ponechala. Myslím si však, že by sa to nemalo takto dodávať zákazníkovi.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu reakciu. Ak sme Vam doručili rozdielne typy tovaru a nie ste uplne spokojní a aj tak si prajete tovar ponechať tak mi napíšte na email: [email protected], alebo zavolajte na telefóne číslo:
    02/33006778 Pondelok - Piatok 8:00-12:00 / 13:00-16:00 a viem Vam odsúhlasiť 20% zľavu z ceny tovaru.