• Super spolupráca dodanie rýchle len som bola trocha sklamaná bol zakúpený u vás náramok chcela som ho skrátiť a keď mi pani povedala cenu tak to bolo strašné inak súper

Reakcia obchodu SOFIA

Dobrý deň. Ďakujeme za nákup, Vaše hodnotenie, odporúčanie a úprimnú, no zároveň kladnú recenziu. Vážime si to.

• Veľký výber
    • Vynikajúci servis
    • Dobré ceny

Mám len tie najlepšie skúsenosti.

Reakcia obchodu SOFIA

Dobrý deň. Ďakujeme za nákup, hodnotenie, odporúčanie a Vašu milú a pozitívnu recenziu, ktorou ste nám zlepšili deň :)

• Skvely vyber
    • Dobre ceny
    • Bezproblemova transakcia

Reakcia obchodu SOFIA

Dobrý deň. Ďakujeme za nákup, hodnotenie, odporúčanie a Vašu pozitívnu recenziu :)

• Lepšia cena,
    • Rýchle jednanie
    • Komunikácia

Reakcia obchodu SOFIA

Dobrý deň. Ďakujeme za nákup, pozitívne zhodnotenie nášho e-shopu a Vaše odporúčanie.

• nadherne sperky rychle dodanie, super ceny a super akcie

Reakcia obchodu SOFIA

Dobrý deň. Ďakujeme za nákup, hodnotenie a odporúčanie. Srdečná vďaka za krásnu recenziu, ktorou ste nám urobili radosť :)

• rýchlosť vybavenia, dodania
    • milý a profesionálny personál na predajni
    • darčekové poukážky k nákupu
    • výhodná cena - black friday

Reakcia obchodu SOFIA

Dobrý deň. Ďakujeme za nákup, hodnotenie, odporúčanie a pomerne obsiahlu recenziu, ktorou ste nás nesmierne potešili :) Ďakujeme!

• Rýchlosť

Reakcia obchodu SOFIA

Dobrý deň. Ďakujeme za nákup, hodnotenie, odporúčanie a Vašu pozitívnu recenziu. Vážime si to!

• Dobré ceny
    • Dobrá komunikácia
    • Na predajni pri vyzdvihnutí sa dá platiť len v hotovosti!

Reakcia obchodu SOFIA

Dobrý deň. Ďakujeme za nákup, Vašu recenziu a odporúčanie. Vážime si to.