• Kvalitny tovar,rychla dodacia doba

Reakcia obchodu SOFIA

Dobrý deň. Ďakujeme za nákup, recenziu hodnotenie a Vaše odporúčanie.

• Rychlosť, kvalita
    • Pri objednávke písalo že ak zakúpim náušnice tak ritetazku mám ako darček , tak kúpila som prívesok a rietazka mi neprišla a ani do košíka mi nedali. Tak musela som kúpiť rietazku

Reakcia obchodu SOFIA

Dobrý deň. Ďakujeme Vám za nákup, vysoké hodnotenie a odporúčanie.
    Striebornú retiazku zdarma získavajú zákazníci, ako darček, k nákupu strieborných náušníc a prívesku značky SOFIA, pri kombinácii značiek sa akcia neuplatňuje. Ďakujeme za pochopenie a Vašu recenziu.

• kvalitné šperky, rýchle dodanie tovaru

Reakcia obchodu SOFIA

Dobrý deň. Ďakujeme za nákup, hodnotenie, odporúčanie a milé slová v recenzii :)

• Dobra zľava rychlost kvalita

Reakcia obchodu SOFIA

Dobrý deň. Ďakujeme za nákup, hodnotenie, odporúčanie a Vašu pozitívnu recenziu. Potešili ste nás :)

• Kvalita produktov a rychle dodanie.

Reakcia obchodu SOFIA

Dobrý deň. Ďakujeme za nákup, kladnú recenziu, Vaše odporúčanie a hodnotenie. Potešili ste nás :)

• Rýchlosť, kvalitný a krásny tovar
    • Žiadna

Reakcia obchodu SOFIA

Dobrý deň. Ďakujeme za nákup, hodnotenie, Vaše odporúčanie a milé slová v recenzii. Teší nás, že sa Vám páčia šperky z našej ponuky :)

• Kvalitné produkty

Reakcia obchodu SOFIA

Dobrý deň. Ďakujeme za nákup, pochvalnú recenziu, hodnotenie a Vaše odporúčanie.

• rychle dodanie, kvalitny tovar, ochotne predavacky, velky vyber, ...

som velmi spokojna, cez Sofiu nakupujem Pandora sperky uz roky, da sa na nich spolahnut, rychle dodanie ( darcek na poslednu chvilu ) , velky vyber, kvalita, ...

Reakcia obchodu SOFIA

Dobrý deň. Ďakujeme Vám za nákup, hodnotenie a odporúčanie. Veľmi si vážime Vašu pozitívnu recenziu a milé slová v nej :) Ďakujeme.

• Rýchle dodanie, krásny tovar, pekné a precízne balenie. Veľká spokojnosť!

Reakcia obchodu SOFIA

Dobrý deň. Ďakujeme za nákup a milé slová vo Vašej recenzii, ktorými ste nás potešili :) Vážime si to a aj Vaše odporúčanie.

• milý prístup
    • kvalita tovaru

100%tná spokojnosť, ústretový prístup a veľmi príjemná komunikácia.

Reakcia obchodu SOFIA

Dobrý deň. Ďakujeme za nákup, pozitívnu recenziu, ktorou ste nás veľmi potešili, hodnotenie a odporúčanie. Vaša spokojnosť nám robí radosť :) Ďakujeme!