• Neboli mi vrátené peniaze za vrátený tovar.

Stále mi nebola odoslaná objednávka aj keď už mala dávno doraziť.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Fotografie a popis sa nezhoduje. Jednu položku, ktorá má byť ako jeden predmet predávajú v dvoch častiach. Rozdelia jeden predmet na dve položky, aby zvýšili svoj zisk. Praktizujú nekalé praktiky obchodníka.

Reakcia obchodu SmartPanda.sk

u produktu je jasně uvedeno, z jakých součástí se skládá a je tam i upozornění, že mýdlo není součástí. To není o žádných nekalých praktikách obchodníka, to je o tom, že to tak Xiaomi prostě vyrábí. My to neovlivníme. Stačí číst lépe popisy.

tým Xiaomi Store

• Produkt prišiel nefunkcny
    • Nedá sa dovolať na centrálu a nahlásiť reklamaciu
  • Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Sluchadlá prišli bez nabijacieho kábla a ani pri prvom nabijaní som ich nedokazal nabiť.Sklamaný z tohto vyrobku.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Váha prišla bez návodu a keď som si ho chcela stiahnuť na stránke, tak bol nedostupný. Následne som telefonovala a pracovník zákazníckeho servisu povedal, že mi návod pošle na email , čo sa však nestalo.

Zlá komunikácia-neodpovedajú na maily,dlhotrvajúce technické problémy s telefonickým spojením,žiadna informácia o objednávke,žiaden pís.dokument o uskutočnení objednávky.

Reakcia obchodu SmartPanda.sk

omlouváme se za komplikace při vyřizování objednávky. Zrovna jste nás zastihli při stěhování do nového skladu, tudíž docházelo k výpadkům v expedici. Na webu tato informace byla uvedena.

Honza, tým Xiaomi Store

Vysoké ceny oproti ostatným obchodom

Reakcia obchodu SmartPanda.sk

děkujeme za vaše hodnocení. Ceny se snažíme držet na rozumné úrovni. Nelze být nejlevnější, ale nejsme ani nejdražší. Samozřejmě pokud vám naše ceny připadají vysoké, nikdo vás nenutí u nás nakupovat. Smysl tohoto komentáře nám tedy uniká.

tým Xiaomi Store

• Tovar zaplatený kartou, trvá to už týždeň a stále nedorazil

Reakcia obchodu SmartPanda.sk

děkujeme za vaše hmotností a omlouváme se za komplikace při doručení. Bohužel chyba není na naší straně. Produkt jste objednal 28.11., my jej okamžitě následující den odeslali. Zásilkovna vám jej doručovala až po týdnu. My nemáme sebemenší šanci to ovlivnit. Je to prostě random. V 90% případů Zásilkovna doručí za 1-2 dny, u jedné zásilky z 10 to pak trvá týden.
    Nicméně doufáme, že nyní je již vše v pořádku

• Dlhá dĺžka dodania7dní

Reakcia obchodu SmartPanda.sk

omlouváme se za delší dobu doručení. Objednala jste zboží ve čtvrtek večer. My jej odeslali kvůli velkému vytížení až v pondělí. Ano, za 2 pracovní dny, je to naše chyba. Následné vám to kurýr vezl od 29.11. do 2.12., čili nějaké tři pracovní dny.
    To je zkrátka vánoční sezona. Není to omluva, nicméně prosíme o drobnou shovívavost. Dva dny to trvalo nám, tři dny kurýrovi a už máme negativ :) Snad už je vše v pořádku.

Honza, tým Xiaomi Store

• colné poplatky, ktoré bolo treba dodatočne uhradiť pri dodaní tovaru a neboli komunikované pri objednávke
    • zásielku si nelogicky posúvali 2 prepravné spoločnosti medzi sebou čím sa predĺžila doba dodania

Reakcia obchodu SmartPanda.sk

upřímně vůbec nechápeme, o čem to mluvíte. Zásilka Vám byla doručena za 2 pracovní dny a žádné celní poplatky se při doručování neplatí. Pokud jste cokoliv platila navíc, tak je to špatně a dejte nám prosím vědět na [email protected].

Děkujeme,

• Zaplatili spätnú dopravu
    • Tovar bol doručený ale nefunkčný 2 týždeň čakám na vrátenie peňazí a nič komunikácia úplne o ničom prví deň so márne volal do obchodu xiaomi nevedeli my pomôcť no som na max nespokojný
    • Nulová komunikácia 3€ z môjho kreditu som prevolal

• Tovar nekvalitný
    • Keď som písal mail tak žiadna reakcia od e-shopu

Reakcia obchodu SmartPanda.sk

omlouvám se za prodlevu v odpovědi. Vaše zpráva nám v systému unikla. Už jsme Vám odpověděli a věřím, že výměnu vyřešíme k vaší spokojenosti.

Tým Xiaomi-Store.sk

• Xiaomi tovar priamo na slovensku

Nepochopitelne vysoke postovne !

Reakcia obchodu SmartPanda.sk

děkujeme za vaše hodnocení. Výše poštovného odráží naše náklady, které máme s poštovným spojené. Poštovné nebudeme ani dotovat, ani jej nemáme zbytečně předražené, abychom na něm vydělávali. Je to fér cena.
    Samozřejmě chápeme, že pro menší zásilky to nevychází příliš příznivě a pokusíme se najít do budoucna i levnější varianty.

tým Xiaomi-store