• Vrátili časť peňazi
    • Prišla iba zámka bez lanka
    • Na stránke iba zmenili fotku produktu, že ho predávajú bez lanka, ale mne poslali zámku uplné s prehladom bez tejto informácie.

Reakcia obchodu SmartPanda.sk

omlouváme se, jednalo se o celkové nedorozumění. Dodavatel nám poslal odlišný produkt, než jsme původně nabízeli i než jsme od něj objednali, bohužel jsme si toho všimli pozdě. Kolega netušil, že mělo přijít něco jiného a automaticky Vám zásilku expedoval. Do budoucna si na to dáme určitě větší pozor a děkujeme za zpětnou vazbu.

Honza,
    tým Xiaomi-Store.sk

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Žiadny tovar nevedia dodať na sklad
    • Tovar mi zatiaľ neprišiel, objednával som ho pred 2 týždňami

Reakcia obchodu SmartPanda.sk

velmi se omlouváme za opožděné dodání výrobku, bohužel zrovna toto nebylo dlouho dostupné ani u dodavatele a museli jsme čekat :-(

Honza,
    tým Xiaomi-Store

Tovar mi este stale neprisiel a obchod absolutne neinformuje o stave objednavky.

Reakcia obchodu SmartPanda.sk

omlouváme se, nicméně již v době objednání bylo na webu uvedeno, že se jedná o předobjednávky s dlouhým datem dodání.

Honza
    Tým Xiaomi-Store.sk

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Tovar mi prišiel az po dvoch týždňoch.
    • Keď som chcel volať na zakaznicku linku obchodu tak so sa nevedel dovolať.
    • Od prepravcu GLS my neprišiel žiadny email ani sms o mojej zásielke

za tovar som zaplatil a po dvoch tyzdnoch zatial neprisiel.

• Zla komunikacia

Reakcia obchodu SmartPanda.sk

objednával jste na firmu a vyplnil do objednávky slovenské IČ DPH. Nejste jednatel ani společník této firmy a zboží jste si nechával posílat mimo její sídlo. Proto máme za povinnost ověřovat takové situace telefonicky, protože nemíníme za nikoho doplácet DPH, jako se nám už mnohokrát stalo.
    Kolega Vám slušně zavolal a požádal vás o pár doplňujících informací, které se k tomu vážou. Vy jste jej jen častoval nadávkami
    Příště si takové chování nechte od cesty, vaše hodnocení je naprosto neadekvátní. Trochu slušnější vychování by neškodilo.

S pozdravem Jan Havlíček, Xaiomi-Store.cz

Nikto mi nepotvrdil objednávku,nikto ma neinformoval doteraz neviem či som niečo objednal alebo nie.Podla všetkého áno ale 12 dní a stále nič?

Reakcia obchodu SmartPanda.sk

moc se omlouváme, máte pravdu, je to naše chyba, že jsme Vás nekontaktovali. Zavedli jsme určitá opatření a příště se to již nestane.
    Bohužel dodávka bílých sklíček se nám nečekaně opozdila, proto trvalo odeslání tak dlouho.
    Zásilku jsme Vám nicméně již odeslali a očekávat ji můžete v nejbližších dnech.

Honza, Tým Xiaomi-Store.cz

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Dodacia doba a prehnane ceny !!

Clovek zaplati za ochranne 8 € lebo sa mi nechcelo cakat z aliexpresu tam stoji 1.50 a je to to iste ...a preslo ani nie dva tyzdne a a sklo praskne !!!! Nikdy viac prehnane ceny kvalita ziadna !!!

Reakcia obchodu SmartPanda.sk

stačilo by nám napsat, sklo bychom Vám poslali nové. Mrzí nás Vaše zkušenost, skel jsme prodali tisíce a stížností bylo vždy naprosté minimum

• Jedinečné produkty
    • Dodanie, komunikacia

Prvý krát tovar nedorazil, vraj ho stratil prepravca (ten tvrdi, že ho od predávajúceho nedostal). Pokus číslo 2: Predávajúci tovar údajne odoslal, ale nikde nevedel nájsť číslo zásielky, aby bolo možné zásielku u prepravcu dohľadať. Komunikaca so zákazníkom zavádzajúca, predávajúci nehľadá riešenie, len výhovorky. Zo zaciatku odpovedal na mail. Ked sa objavil problem tak ,uz 'nestihal'. Osobne u tohto predajcu už nenakupim.

Reakcia obchodu SmartPanda.sk

Dobrý den, omlouváme se za způsobené nepříjemnosti. Situace nás mrzí, nicméně dopravce se skutečně po urgencích přiznal, že balíček ztratil na depu, společně s desítkou dalších. Zloděje na depu už chytili a nyní čekáme, zda nám GLS vůbec něco zpět proplatí.
    Věřím, že tato událost už se víckrát nestane a jednalo se skutečně o vyjímečnost.

S pozdravem J. Havlíček, tým Xiaomi-Store.cz

• vsetky xiaomi produkty na jednom mieste
    • nedokazu napravit to co pokazia

platba na dobierku mala inu sumu ako platba na fakturu a ani po 2 tyzdnoch nie su schopni vystavit mi spravnu fakturu.

Reakcia obchodu SmartPanda.sk

omlouváme se za zpoždění. Přeplatek 0,07 EUR Vám byl dnes odeslán převodem na Váš účet. Naše účetní měla dovolenou a dnes se vrátila do práce, proto to trvalo déle. Faktura jako taková je vystavena správně.

Děkuji za pochopení,
    s pozdravem Jan Havlíček

• dobrý výber produktov
    • dodacia lehota, cena tovaru

tovar som si objednal pred 10 dňami a ešte stále mi nebol doručený. Na to že majú jednu z najvyšších cien daného produktu na trhu by som čakal aspoň tejto cene prislúchajúce služby.

Reakcia obchodu SmartPanda.sk

omlouváme se za tak dlouhé čekání, nebývá to obvyklé. Nicméně byste musel znát výrobní politiku Xiaomi. Jeden týden vyrábí na lince zlaté verze, další černé a poměrně často se stává, že jsou určité barevné provedení k nesehnání. To tak bylo i ve vašem případě, telefon se prostě nedal sehnat ani v Číně. Ostatně o tom, že telefon není skladem jste byl informován. Nicméně i tak děkujeme za hodnocení.

S pozdravem J. Havlíček, Tým Xiaomi-Store.sk