e-shop je prehľadný, orientuje sa v ňom dobre, dostatočný popis produktov včetne rozmerových náčrtov. Avšak nikde sa nedozviete dodaciu lehotu, ani po potvrdení objednávky. Na druhú stranu komunikácia obchodu na dotaz o lehote bola promptná. Dodacia lehota bola tiež veľmi dobrá. Obchod ponúka dodanie DPD alebo Zásielkovňou. Vybral som si Zásielkovňu. Po prijatí platby mi bolo oznámené, že tá neberie nadrozmerné balíky a že to je v e-shope napísané. Možno, ale určite nie tam, kde sa zadáva doprava. Takisto nikde nie sú uvedené rozmery balíka, takže ani nemáte ako posúdiť veľkosť. Po doručení sa ukázalo, že krabica do ktorej batériu zabalili bola asi 3x väčšia ako samotný produkt. Takže nadrozmer si vyrobili sami. Všetko by sa dalo pochopiť, nebyť tej hlúpej poznámky, že "veď je to uvedené v e-shope", ktorou chceli vinu prehodiť na zákazníka...

Rýchlosť dodania

• Rýchlosť dodania Z Česka na Slovensko
    • Výkresy pre kontrolu rozmerov
    • Kvalita náhradných dielov

Celkovo som s obchodom veľmi spokojný. Výber je dostatočne veľký, pri všetkých výrobkoch bol k dispozícii technický výkres s rozmermi pre kontrolu dielov. Objednával som náhradné diely na vodovodné batérie. Všetky pasujú, kvalita spracovania je veľmi dobrá. Vďaka možnosti kúpiť náhradné diely som ušetril polovicu ceny nových batérií.

• Ok

Rýchle dodanie objednávky, kvalitné výrobky.

ojedinelý tovar, dizajn

• kvalita
    • rýchlosť

nič

Veľmi rýchly nákup a 100% kvalita.

Super

• Kvalitný tovar, vynikajúca komunikácia obchodu, rýchle dodanie.

Kvalitný tovar, vynikajúca komunikácia obchodu, rýchle dodanie tovaru, jednoznačne odporúčam.

Ok

Produkt splnil ocakavania :)

super komunikácia

• Veľmi rýchle vybavenie, príjemná komunikácia. Spokojnosť veľká.

Perfekte Abwicklung der Bestellung, super Kommunikation und Statusprozess, sehr schnelle Lieferung. Perfekt!

dlhší čas mi trvalo, kým som sa dostal k montáži batérie. po jej namontovaní som zistil, že preteké voda mimo tela batérie ešte skôr ako sa dostane do ramena určeného na vypúšťanie vody.

Reakcia obchodu Slezak-rav

Dobrý den, pane Pivolusko,
    velice nás mrzí, že jste měl problém s naší baterií. Obrátil jste se na naše reklamační oddělení? Máte již vše vyřešené? Pokud jste problém neřešil, napište mi na e-mail [email protected] a Vaši reklamaci vyřešíme.

Moc se omlouváme za komplikace.
    kolektiv Slezák - RAV s.r.o.

perfektná komunikácia poradenstvo a rýchlosť

• Veľmi rýchle vybavenie objednávky
    • Tovar kvalitné zabalený