dlhší čas mi trvalo, kým som sa dostal k montáži batérie. po jej namontovaní som zistil, že preteké voda mimo tela batérie ešte skôr ako sa dostane do ramena určeného na vypúšťanie vody.

Reakcia obchodu Slezak-rav

Dobrý den, pane Pivolusko,
    velice nás mrzí, že jste měl problém s naší baterií. Obrátil jste se na naše reklamační oddělení? Máte již vše vyřešené? Pokud jste problém neřešil, napište mi na e-mail [email protected] a Vaši reklamaci vyřešíme.

Moc se omlouváme za komplikace.
    kolektiv Slezák - RAV s.r.o.

• zaplatit u vas je komplikovane

zaplatil som tovar nedodany a este prieskum spokojnosti to co je

NA STRANKE NEBOLA NAPISANA DOBA DODANIA 28DNI,PRESNE TA ISTA BATERIA ALE V INOM OBCHODE- SIKU, BOLA S NIZSOU CENOU A DOBA DODANIA BOLA PRI BATERII NAPISANA.

• Objednané dve batérie mi prišli s povrchovými vadami, čo som ihneď riešila s obchodom, tovar si prebrali späť pred troma týždňami a ja nemám batérie ani peniaze, len týždeň dlhý sľub, že peniaze vrátia.

Ako chcete hodnotenie , keď do dnešného dňa dovar nedorazil.

Objednávka mi síce bola potvrdená, ale stále nebola expedovaná a na môj mail ohľadne dôvodov mi nebolo odpovedané.

Predajca proaktivne nekomunikuje so svojimi zakaznikmi a neinformuje ho o stave objednavky, ak sa kupujuci nezaregistruje, pricom zasielanie mailov o stave vybavenia je standard. Okrem toho predajca nevybavil objednavku ani tyzden po uhrade platby. Reagoval az na moj mailovy dopyt po tyzdni od uhrady, ci sa nieco s objednavkou deje. Odpisal, ze na dalsi den dojde k vybaveniu objednavky. V case online a dig komunikacie minimalne velmu zvlastny pristup k zakaznikovi.

• žiadnu neviem
    • po týždni emailovania som objednávku zrušila

Po týždni vypisovania a prosenia, že batériu súrne potrebujem, lebo mám doma havarijný stav, mi síce sľúbili, že ju pošlú, ale sa tak nestalo, tak som objednávku zrušila a objednala som batériu z iného obchodu a od iného výrobcu, aby som náhodou kúpou nepodporovala neserióznosť tohto výrobcu.