Super

• Kvalitný tovar, vynikajúca komunikácia obchodu, rýchle dodanie.

Kvalitný tovar, vynikajúca komunikácia obchodu, rýchle dodanie tovaru, jednoznačne odporúčam.

Ok

Produkt splnil ocakavania :)

super komunikácia

• Veľmi rýchle vybavenie, príjemná komunikácia. Spokojnosť veľká.

Perfekte Abwicklung der Bestellung, super Kommunikation und Statusprozess, sehr schnelle Lieferung. Perfekt!

dlhší čas mi trvalo, kým som sa dostal k montáži batérie. po jej namontovaní som zistil, že preteké voda mimo tela batérie ešte skôr ako sa dostane do ramena určeného na vypúšťanie vody.

Reakcia obchodu Slezak-rav

Dobrý den, pane Pivolusko,
    velice nás mrzí, že jste měl problém s naší baterií. Obrátil jste se na naše reklamační oddělení? Máte již vše vyřešené? Pokud jste problém neřešil, napište mi na e-mail [email protected] a Vaši reklamaci vyřešíme.

Moc se omlouváme za komplikace.
    kolektiv Slezák - RAV s.r.o.

perfektná komunikácia poradenstvo a rýchlosť

• Veľmi rýchle vybavenie objednávky
    • Tovar kvalitné zabalený

• Odborná komunikácia s pracovníčkami
    • Rýchla dodávka

Výborná komunikácia s eshopom, odporúčam nákup

• Ochotná pani na infolinke

Všetko super

• Velmi rychlo som dostal objednany tovar. S kvalitou produktum som sppkojná.

výborná komunikácia, kvalita a rýchle dodanie tovaru

• paleta tovaru
    • kvalita a netypický dizajn výrobkov
    • Chýbajúce info na e-shope o dostupnosti tovaru. Proste to zistíte až ked si vyklykáte objednávku a zaplatíte ju
    • Dlhšie dodanie: CZ->SK = 7-8 dní
    • ak si zvolíte platbu prevodom na účet, je treba čakať na proforma faktúru ktorá príde o 2 dní. Vyzerá to ako by to bolo operované manuálne.

prvý nákup bol taký s obavami, ale keď už systém poznám, do budúcna rád nakúpim...

Reakcia obchodu Slezak-rav

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši reakci.

Ano, skladovosti zboží nemáme uvedené na našem webu, ale můžete si kdykoliv zaslat poptávku na Vámi vybrané zboží.

Co se týče proforma faktury, tak tyto doklady se pro SK zákazníky zpracovávají opravdu manuálně a to z toho důvodu, že se nám stává, že SK zákaznici si nezvolí SK mutaci webu, a tím pádem objednávají v CZK. Poté se pro ně musí manuálně proforma faktura opravit a poslat v EUR. Pro CZ zákazníky se proforma faktury zpracovávají automaticky.

Vaše objednávka k nám dorazila 13.6.2023 ve 14:33 a proforma Vám byla zaslána hned 14.06.2023 v 8:08:37, takže se nejednalo o 2 dny. Jen pro upřesnění :).

Delší doba dodání je způsobena pouze platbou převodem. Vaše platba k nám dorazila 16.6. a v tento den byla také Vaše objednávka expedovaná.

Přejeme Vám, abyste byl s baterií spokojen a dělala Vám jen a jen radost a doufáme, že nám zachováte i přes Vámi vyjmenované mínusy věrnost :).

Kolektiv Slezák - RAV

• Kvalita