• Napisu ze tovar skladom, tovar pride po 6 dnoch

Objednal som tovar pre malú k narodeninám ,ale bohužiaľ budem musieť narýchlo zháňať niečo iné,pretože obchod tovar nedodal ani ma neinformoval,prečo s dodávkou meškajú

• Objednavka mala byt dodana do 2-3 pracovnych dni. Cakame na nu skoro 2 tyzdne. Nikto nas neiformoval preco, az po zavolani na zakaznicku linku, kde sa pani vykricila na manzelku a potom jej zlozila...Takze vrelo neodprucam

Reakcia obchodu Školské tašky

zákazníčka si vytvorila objednávku 28.12.2023 / [14:38] hod. na loptičku ktorá nebola skladom. Mala skladovú dostupnosť "skladom do 2 dní". Tú vieme garantovať, ak dodávateľ pracuje. Ten mal ale celozávodnú dovolenku a prvý týdeň v januári inventúru. Takže nebolo možné tovar objednať skôr.
    Zákazníčka toto vysvetlenie, bohužiaľ, vôbec nebola ochotná zohľadniť . Objednávka sa stornovala a peniaze sa obratom vrátili na kartu.
    Situácia nás veľmi mrzí, jedná sa o ojedinelý prípad.
    Skolske-tasky.sk

• Obchod so mnou nekomunikuje ani po 2 týždňoch mi tovar ešte neprišiel.

• Tovar som objednala, zaplatila pred 10 dnami. Doposiaľ nedorazil

Dcére som objednala kreatívnu sadu pod stromček. Avšak po otvorení minimálne 5 fixiek vôbec nepisalo úplne vyschnuté boli náplne.

• Dlhá doba dodania

• 3 pracovne dni od obdrzania platby obchodom neboli postacujuce na vybavenie mojej objednavky. Zmena dorucovacej adresy nebola mozna, aj ked bol balik fyzicky este u nich, nakolko Packeta potvrdila prijem balika az o viac ako 12 hodin od udajneho prevzatia.

Dobrý deň.
    Pravdepodobne ste prehliadla, že vo vašej objednávke bola položka, ktorá mala skladovú dostupnosť "skladom do 5 dní". I keď si objednávku zaplatíte, nevieme vyčarovať niečo, čo nemáme skladom a objednávku odoslať ihneď.
    V hromade cca 200 balíkov denne na každého prepravcu je ozaj veľmi ťažké dohľadať nejakú konkrétnu zásielku. Nemáme ľudskú kapacitu ani miesto na to, aby niekto preberal jeden balík po druhom.
    Ďakujeme za pochopenie

• Obchod neupozornil na zvýšené poštovné- nakoľko kvôli váhe nemohol ísť balík vybranou prepravou. Keby boli zdvihli telefón a normálne oznámili že tovar je nadrozmerný a nedá sa poslať vybranou kuriérskou spoločnosťou beriem, ale len sucho poslať mail, ze to len oznámia. Keď som tam zavolala tak odpoveď bola, že keď mi to nevyhovuje, tak nemám prevziať zásielku. Keby ten tovar nepotrebujem tak to aj tak spravím.

Veľmi dlhá čakacia doba,veľmi zle tovar zabalený

Reakcia obchodu Školské tašky

Objednala ste si tovar, ktorý nebol skladom (dostupnosť 2 dni). Do toho ešte padol štátny sviatok, kvôli ktorému sa odoslanie zdžalo :o( Tovar sme odoslali 3 pracovný deň od objednania tovaru.
    Za nesprávne zabalenie tovaru sa ospravedlńujeme, zapracujeme na náprave.
    Skolske-tasky.sk

Tovar zaplatený pred 3 týždňamu a doteraz nedorazil.

Reakcia obchodu Školské tašky

Vaša objednávka "zapadla" v expedícii, za čo sa ospravedlňujeme. Kolegyňa bola informovaná a zaviedli sme nové pravidlá, aby k takýmto situáciám nedochádzalo.
    Ďakujeme za pochopenie.

žiadna okamžitá odpoved po zaplatení, musela som sama telefonovať obchodníkovi aby som sa dozvedela čo sa deje, a poprosiť o informáciu... Nečekala som dodávku hneď kvoli sviatkom, ale napriek tomu myslím, že aspoň sms potvrdenie, príp. upozornenie, mohlo prísť. Každopádne tovar ešte nedorazil a stále žiadne info od obchodníka

Reakcia obchodu Školské tašky

bohužiaľ ste si objednala 25.12. tovar, ktorý nebol skladom: Náš dodávateľ mal od 24.12. do 6.1.2023 celozávodnú dovolenku spojenú s inventúrou a tovar neexpedoval. Vašu objednávku sme odoslali najskôr ako v danej situácii bolo možné.

• žiadna reakcia na reklamáciu

Tovar vopred zaplatený, avšak nedorazil, žiadna reakcia obchodu na reklamáciu.

Reakcia obchodu Školské tašky

Vaša objednávka obsahovla položku, ktorá nebola v čase objednania skladom. Bohužiaľ v predvianočnom čase dochádzalo u dopravcov k veľkému oneskoreniu dodávok. Proto bola Vaša objednávka daná do prepravy 13.12. 2022.
    Zámenu balíkov zo strany prepravnej spoločnosti nevieme, žiaľ, ovplyvniť rovnako ako včasné vyriešenie reklamácie v predvianočnom čase.

Tovar stále nemám po týždni

Reakcia obchodu Školské tašky

Vaša objednávka obsahovala položku, ktorá nebola skladom a bolo ju treba objednať. Žiaľ,, v predvianočnom čase sú prepravcovia preťažený a termíny doručenia dlhšie. Treba počítať s dlhším termínom doručenia.

Tovar označený ako skladom, zaplatený kartou vopred. Nasledujúci deň prišiel email, že tovar skladom nie je. S vrátením peňazí a komunikáciou nebol síce žiadny problém, ale zbytočne ma to stálo čas a konkrétny tovar som následne musela aj tak objednať inde.

Na dobierku posielajú až pri nákupe nad 20€.

• żadna
    • Fatalna komunikacja z klientem

Nie polecam, szczególnie gdy ktoś chce kupować z innego kraju. Sklep zupełnie nie jest przygotowany do transakcji zagranicznych - kontakt z klientem na najniższym poziomie. Po nieuzasadnionej anulacji zamówienia dokonanej przez sklep, firma nie oddała pieniędzy w wymaganym terminie. Konieczna była pomoc ECC-Net. Najgorszy sklep w EU!

Už dva tyždne čakam na objednany tovar otrasne

Objednala som pekne farebne riešený dáždnik pre malú slečnu( v obale podľa foto), prišiel škaredý , tmavý, depresivny a bez obalu, nie som spokojná, už nič neobjednam!

Ani po 9. dňoch tovar nemám, musel som volať ja a zisťovať prečo nedorazil...Od obchodníka by som čakal iný prístup- hlavne keď som za tovar zaplatil vopred.