Objednávku som doposiaľ neobdrzala.. Keď mi mali objednávku poslať, bol mi poslaný mail, ze niektora z objednaných veci je vypredaná..

• darček k nákupu pero Stabilo- predpokladala som, že k objednávke chlapčenskej školskej tašky pošlete aj chlapčenské pero a nie ružové pre ľaváka, ktoré ste mi poslali. Ešte máte vyslovene uvedené, že ak požadujem pero pre ľaváka- mám uviesť do poznámky "ľavák", do poznámky som neuviedla nič, lebo som požadovala pero pre praváka.
    • Celý darček k nákupu je výsmech a fraška!

• Tovar prišiel poškodený

Dlhé dodanie

• Veci sú pekne a cena je primeraná
    • Objednávka nebola kompletná ale zaplatila som všetko no tovar nebol pribalený
    • Darček ktorý bol k objednávke taktiež nebol doručený.

Veci su krasne ale neviem ohodnotiť kvalitu nakoľko sme ich ešte nepoužili. Co ma sklamalo ze objednavka nebola kompletna aj ked v cene som to zaplatila. Snazila som sa písať ale bezúspešne. Ďalšie mínus že k objednávke som mala dostať darček ktorý mi tiež nebol pridaní k objednávke.

• Kontaktovali ma že niektorý tovar nemajū, či chcem zmeniť objednávku
    • 10 dni od objednavky a nič

Dodávka tovaru meškala, až po urgovaní z mojej strany sa zistilo, že na moju objednávku zabudli. Kuriér doniesol krabicu roztrhanú, oblečenú lepiacou páskou, s tým, že takú potrhanú krabicu už k preprave dostali a lepiacou páskou ju oblepili oni, aby sa tovar z krabice nestratil. Zošity prišli poškodené, pokrčené, obal na temperové farby roztrhaný. Som veľmi sklamaná. Na to, že som si objednala školské potreby za takú sumu, som očakávala dodanie tovaru v lepšom stave.

• Šunt

• Strašne dlha doba dodania už je to viac ako tri týždne.

• Posielajú čo si neobnedas

Tak ja tento obchod neodporúčam. Tovar, ktory som si objednala malo prísť 3x 6 farieb v doze 12ks. A prislo mi niečo 3ks zabalené v krabicke od belgických bonbonou z lidla. Keď som volala, že kde sa stala chyba ani raz nezodvihli. Neodporúčam vôbec. !!!

• Tovar nezodpovedá fotkám uvedeným na stránke.

Nebol mi doručený tovar ktorý som objedal, / rozmery kufríka bolí iné !!! ,
    objednaný rozmer 40x27,5x10 , dodané 33x24x10,5 /

Obchod stornoval objednávku z dôvodu, že tovar nevedia dodať dna 19.11. a ešte dna 27.11. nemám vrátené peniaze. Urgované, vraj dorazia na účet do 2 dní. tak uvidíme.
    Rozhodne si od nich už nič neobjednám. Na stránke mali tovar uvedený ako "skladom do 2 dní".

Školskú tašku máme dva týždne a už sa párať.

• Chybal obrazokbxo zadu a popis ze na popruhoch je
    • Fialova farba

Tovar síce bol doručený, ale nekompletný. Sľubované vrecúško na prezuvky zdarma nebolo k taške priložené.

• Komlikované objednávanie
    • Nemožnosť zadať IBAN

• Tovar nebol úplný, a pri reklamácii som bol prekvapený prístupom zamestnanca, ktorý prijímal reklamáciu.

Peračník mi prišiel trochu rozparany a ťažko sa zatvaral, vrátila som ho späť, prišiel mi naspäť - nedoruceny...obchod neodpisuje. Už to nejdem riešiť, no myslela som, že servis ako vrátenie tovaru majú doriešený. Asi nie... Ostatné veci prišli v poriadku.

• Prišla nám iná taška, a na môj podnet a pripomienky nik nereagoval.