Som spokojná so službami.

Dodanie tovaru trvalo dlhšie ako proklamoval obchod

• Milý personál
    • Rýchle vybavenie

• Komunikácia s obchodom výborná a veľmi príjemní a ochotní personál.

• Som spokojný.Odporucam všetkým.
    • V pondelok som objednal a v štvrtok mi prišla už zásielka.

Odporúčam všetkým.

Bezproblémové dodanie tovaru

• Pohodlná a rýchla dodávka priamo domov.

• Kuriér neochotný pomôcť a k dverám neboli kľučky. Na fotkách boli a zavádza to zákazníka. Mohlo byť aspoň upozornenie, že treba si dokúpiť.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení na základě, kterého můžeme do budoucna naše služby zlepšovat.

V podmínkách přepravy máme uvedeno, že se zboží doručuje na chodník před první uzamykatelné dveře.
    Přímo u produktu je uvedeno co balení obsahuje a co je třeba dokoupit, obrázky jsou pouze ilustrační.

rýchle dodanie

• Rýchla odozva

• rýchle dodanie, objednavala som prráve keď bola akcia, takže spokojnosť

• Rychle vybavenie objednavky

• sortiment
    • kamenná predajňa + eshop

• Tovar doručený v termine

- rýchla dostupnosť tovaru
    - výber

Tovar mi ani po mesiaci nebol doručený, hoci dodacia lehota je 14 dní. Dvakrát som kontaktoval obchod telefonicky, so sľubom, že pani zistí stav objednávky a spätne sa mi ozve. Ani raz sa sľub nedodržal a čakám ďalej. Chýba jedna položka. Mojou požiadavkou bolo, aby dodali aspon tovar, ktorý na predajni majú. Žiadna reakcia. Viac v tomto obchode nakupovať nebudem.

Vážený zákazníku,

Prověřila jsem vaši objednávku, kolegyně vám 22.4. psala email o stavu objednávky, vaše odpověď přišla až 25.4. kdy znovu zjišťovala stav zakázky přímo od výrobce. Bohužel nám výrobce termín dodání posunul jelikož nemá výrobek skladem a zboží k nám zaveze až v polovině července. Pokud máte zájem o změnu produktů, kontaktujete naši zákaznickou linku a my vám doporučíme vhodnou náhradu.

Super

• rychlost dodania - tovar dorazil skor, ako bolo uvadzane v eshope
    • kvalita reklamacneho servisu
    • celkova spokojnost s priebehom nakupu az po vybavenie reklamacie

Obchod je istota

• Všetko dobre len ten manuál by mohol byt zrozumiteľnejši a namiesto dvoch s toho jeden nie k danému sprchovemu kútu mal byt jeden podrobný

Vážený zákazníku,

Prověřila jsem vaši objednávku a na webových stránkách, přímo u produktu je velmi podrobný montážní návod, stavební připravenost i technický nákres, bohužel nemáme již co víc nabídnout.