• nakúpil v obchode SIKO KÚPEĽNE a.s. pred 2 týždňami

Rýchle odovzdanie na doručenie ale že 3dni stal u dopravcu a až po urgenci sa rozhodli že ho budú doručovať ale to nieje chýba predaja ale dopravcu

• nakúpil v obchode SIKO KÚPEĽNE a.s. pred 1 mesiacom

• objednávka bola rýchlo spracovaná, tovar bol na sklade, komunikácia
    • tovar mi bol doručený len 11.10. aj keď som objednala tovar 3.10. a uvedený tovar bol skladom

• dovoz do domu

spokojnosť, spoľahlivosť

• nakúpil v obchode SIKO KÚPEĽNE a.s. pred 2 týždňami

Skore dorucenie, oznam o doruceni s casovym udajom,este aj prihlasenie kuriera, co sa mi pri inych dodavatelov nestalo, oznamia datum, ziadny cas.

• nakúpil v obchode SIKO KÚPEĽNE a.s. pred 2 týždňami

• Veľmi dobrý, ústretový prístup personalu
    • Prvy krát došlo zrkadlo poškodené, a v priebehu pár dní ho ešte na predajni vymenili, bez problémov.

Odporúčam nakupovať v tomto obchode. Mám s ním len dobré skúsenosti. Uprimne, už som sa dávno nestretla s takým dobrým vystupovaním a záujmom o zákazníka.

• Objednané bez návštevy obchodu (vzdialenosť),doručenie domov -pohodly nakup

• výhodu
    • výhodu

• nemusíš nikam chodit
    • dodacia doba je dlhá
  • nakúpil v obchode SIKO KÚPEĽNE a.s. pred 3 týždňami

• Max.spokojnost s vyberom tovaru,obsluhou,poradenstvom,rychlym dovozom
    • Vsetko pod jednou strechou
  • nakúpil v obchode SIKO KÚPEĽNE a.s. pred 3 týždňami

• rýchle vybavenie objednávky a dodanie tovaru

• Môžem len odporúčať...

• super rychle vybavenie

objednavka rychlo vybavena aj telefonicky oznamena k prevzatiu.vdaka odporucam

• nakúpil v obchode SIKO KÚPEĽNE a.s. pred 3 týždňami

• Večer som objednal a na druhý deň na obed tovar bol v obchode.

• Dobrý výber, prehľadná ponuka

• Rýchle dodanie tovaru

Som maximalne spokojna aj cena aj kvalita super,všetko prišlo podla mojich predstáv určite odporúčam.

• nakúpil v obchode SIKO KÚPEĽNE a.s. pred 2 mesiacmi

• prehladnosť webových stránok
    • zrozumiteľnosť aj pre laikov

• cena,rýchlosť dodania
  • nakúpil v obchode SIKO KÚPEĽNE a.s. pred 1 mesiacom

Neprisiel mi mail ani SMS o tom ze si mozem vyzdvihnut tovar, az po mojom telefinate na infolinku som sa dozvedela ze tovar je pripraveny na predajni. Ked som si ho isla vyzdvihnut, zamestnanec Sika mi oznamil ze dnes tovar nevydavaju, ani neviem preco. Takze som musela ist pre tovar este raz.
    Neodporucam Siko, a ja uz nikdy nebudem od nich nic nakupovat.

Reakcia obchodu SIKO KÚPEĽNE a.s.

Dobrý deň.

v prvom rade by sme sa vám chceli ospravedlniť za vzniknutú nepríjemnosť.

čo sa týka daného problému nezasielanie informačných sprav o naskladneni tovaru na sklad danej predajne, ide o celoplošný systémoví problém všetkých pobočiek na Slovensku, usilovne pracujeme aby sa čím skôr odstránil.

Touto cestou by sme sa Vám chceli ešte raz ospravedlniť za vzniknutú nepríjemnosť.

Prajem pekný deň.

Juraj Šulavík.

Vaše SIKO

• vyborny

• siroky vyber
    • komunikacia, ochota (cest vynimkam)

Cez SIKO som kupoval prvy krat. Kedze obklad nemali nikde skladom, volal som na ich infolinku ci je mozne sa dopracovat k vzorke bez nutnosti objednavky. Udajne sa da, treba ist na pobocku a tam objednaju a zaplati sa len jedna obkladacka. Na pobocke Galvaniho BA o takom niecom nic nevedeli. Povedali, ze ked nieco chceme mame si pozriet na nete a ked tak nech si objedname. Koniec komunikacie. Ze dakujem. V prevadzke Lamac BA to bolo podobne, s tym ze sami navrhli nech si objedname vsetko co chceme a ked sa nam to na prevadzke nebude pacit, nechame im to vsetko tam. Samozrejme rozhodnut sa treba podla nahladoveho otvoru na krabici. Ako to otvorime, je to nevratne. Po objednani sme cakali a cakali, ziadny mail ani sms. Po par tyzdnoch som tam isiel osobne a co sa nestalo, vsetko to uz na mna cakalo. Vynikajuca komunikacia. Jedine pozitivum bol pan, ktory tam (Lamac) vtedy bol, pomohol nam to nalozit este kym to nebolo vyplatene - ked uz sme boli v sklade, a normalne sa s nami popri tom bavil ako so zakaznikmi. Nie ako s niekym kto ich vysostne otravuje.

Reakcia obchodu SIKO KÚPEĽNE a.s.

Dobrý deň.

v prvom rade by sme sa vám chceli ospravedlniť za vzniknutú nepríjemnosť.

Prajem pekný deň.

Juraj Šulavík.