• nakúpil v obchode SIKO KÚPEĽNE a.s. pred 2 týždňami

Som velmi spokojny a aj so sluzbami ked som nieco nevedel tak na info linke mi to hned poradili ako na to tak nudem urcite vyuzivat vase sluzby nadalej a ked sa zaoberam s nehnutelnostami a predavam ich uz zariadene tak budem vase sluzby vyuzivat nadalej
    Dakujem

Rýchle jednanie

• nakúpil v obchode SIKO KÚPEĽNE a.s. pred 2 týždňami

Realizovala som nákup e-shopom, s ktorým som bola spokojná. Osobne som nakupovala aj v predajniach Trenčíne a Trnave bola som spokojná s ochotou personálu.

• nakúpil v obchode SIKO KÚPEĽNE a.s. pred 2 týždňami

• Nebolo mi oznamene mailom, alebo inak, ze tovar bol predajni doruceny.
  • nakúpil v obchode SIKO KÚPEĽNE a.s. pred 2 týždňami

Som spokojný velmi z vašimi službami aj dodanim,len by som poznamenal že vy ste tovar vyexpedovali dosť rýchlo len služba geis mi ho nebola schopná doviesť na čas trvalo to v celku u nich na sklade 5 rovných dni.

• nakúpil v obchode SIKO KÚPEĽNE a.s. pred 2 týždňami

tovar nebol na sklade a tyzden som nedostal ziadnu spravu o moznom termine alebo co kolvek ine.

• nakúpil v obchode SIKO KÚPEĽNE a.s. pred 2 týždňami

• V e-shope je množstvo plusové na sklade a potom mi pošlú email, že sa tovar nenachádza na predajni.
    • Doprava oproti ostatným e-shopom predražená až nepochopiteľná

Najlepšie bude nákup v SIKO vynechať, nákup len to človeka rozčúli.

Reakcia obchodu SIKO KÚPEĽNE a.s.

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Žiaľ tovar sa nachádzal len na našom centrálnom sklade v Čechách, z toho dôvodu Vám prišiel e-mail, že na pobočke nie je skladom.
    Po preverení Vašej objednávky máte všetky položky komplet skladom na pobočke pripravené k odberu. Tovar si môžete kedykoľvek vyzdvihnúť.
    Čo sa týka prepravy, je to štandardná cená za paletovú prepravu.
    Verím, že s tovarom budete spokojný.

• Prehladny eshop
    • Doprava zadarmo
    • Aj napriek tomu ze pise na stranke skladom, po objednavke napisali ze nemaju tovar skladom, na eshope stale svieti skladom, stale cakam na reakciu ako dlho budem cakat, objednane tyzden
  • nakúpil v obchode SIKO KÚPEĽNE a.s. pred 2 týždňami

• Dobrá komunikácia a bez problémove stornovanie tovaru ešte pocas prepravy k zákazníkovi.

Dobrá komunikácia so zákazníkom.

• Serióznosť
  • nakúpil v obchode SIKO KÚPEĽNE a.s. pred 3 mesiacmi

Spokojný , tak ako malo byt

• nakúpil v obchode SIKO KÚPEĽNE a.s. pred 3 týždňami

Objednávka bola vybavená, no sms o tom, že je pripravená na vyzdvihnutie mi neprišla. Až po osobnej návšteve v predajni som zistila, že tovar je už pripravený na predajni. Ale inak všetko v poriadku.

• nakúpil v obchode SIKO KÚPEĽNE a.s. pred 3 týždňami

som spokojná ako s tovarom tak aj s obchodom, široký - kvalitný sortiment, prijemný - ochotný ľudia :)

• nakúpil v obchode SIKO KÚPEĽNE a.s. pred 4 týždňami

• dodacia lehota uvedená pri tovare bola nesplniteľná
    • zavádzanie zákazníka
    • veľmi slabá e-mailová komunikácia
    • potreba viac krát telefonovať, kvôli zisteniu bližších informácií
    • pri sľúbenom zistení informácií a že zavolajú späť, sa už nikto neozval
    • ani na štvrté zavolanie po skoro dvoch týždňoch od objednania, mi nevedeli povedať približný termín doručenia

Ak potrebujete čosi dodať v kratšom termíne odporúčam vopred si zavolať a zistiť termín dodania, termíny pri produktoch môžu byť zavádzajúce.

Dobrý deň pán Rigo,

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Mrzí nás Vaša nespokojnosť avšak tovar ktorý bol vo Vašej objednávke bol objednávkový priamo od dodávateľa.
    Bežná dodacia doba dodania dodávateľa je približne 14 pracovných dní. V tomto prípade bola však dlhšia, začo sa ospravedlňujeme. Žiaľ túto skutočnosť však nevieme ovplyvniť. Verím, že aj napriek tejto zlej skúsenosti na našu spoločnosť nezanevriete a s ďalším nákupom budete spokojný.

• nakúpil v obchode SIKO KÚPEĽNE a.s. pred 3 týždňami

• Nekomunikuju, pripadne velmi sporadicky, tovar 10 dni objednany....a nic, ani oznam, ako sa vravi....ani obraz, ani zvuk. Treba ich nahanat, inak sa nic nedeje.

Reakcia obchodu SIKO KÚPEĽNE a.s.

ďakujeme za Vaše hodnotenie aj keď nás mrzí Vaša nespokojnosť.
    Rada by som sa opýtala, v čom konkrétne bol problém? A z akého dôvodu ste zvolil hodnotenie ,,Neodporúčam“?
    Vedel by ste mi prosím popísať priebeh objednávky v súkromnom e-maily?
    Rada by som situáciu riešila, aby sa už nemusela opakovať.
    Ďakujem a prajem pekný zvyšok dňa.

• nakúpil v obchode SIKO KÚPEĽNE a.s. pred 3 týždňami

• nemám žiadny tovar ani žiadne informácie
    • druhý nákup a druhý krát problémy

Reakcia obchodu SIKO KÚPEĽNE a.s.

ďakujeme za Vaše hodnotenie.
    Daný problém som preverila a mal by byť odstránený. Nastala chyba v našom systéme, ktorý automaticky tieto oznámenia generuje.
    Ospravedlňujeme sa, ak Vám vznikli touto chybou komplikácie.
    Verím, že s ďalším nákupom budete u nás spokojný.

• nakúpil v obchode SIKO KÚPEĽNE a.s. pred 3 týždňami

• Rýchle kvalitné služby aj dodanie
  • nakúpil v obchode SIKO KÚPEĽNE a.s. pred 3 týždňami

Ochotny personal aj pol hodinu pred zaverecnou (19:30 vecer), poradil, pomohol, vysvetlil

• nakúpil v obchode SIKO KÚPEĽNE a.s. pred 1 mesiacom

• precizne baleny, rychlost
    • Objednala som tovar v sobotu. V pondelok som este nevedela kedy pride tovar. Utorok som dostala sms od prepravcy a popoludni som dostala tovar v perfektnom stave
  • nakúpil v obchode SIKO KÚPEĽNE a.s. pred 1 mesiacom

• Dobrá komunikácia