• rýchlosť

• Rýchla komunikácia bez problémov

• rychle vybavenie na predajni a tiez v sklade

• prehľadné, dobrá ponuka, rýchle dodanie

môj obľúbený obchod pre sanitu a súvisiace položky

• Vana mi meškala .

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu díky níž můžeme své služby nadále zkvalitňovat.
    Převoz na pobočku z centrálního skladu trvá 5-7 pracovních dnů. Vy jste to chtěl mít na pobočce
    za 2 dny, což nejsme schopni zařídit. Rychlejší je zvolit dopravu smluvním přepravcem, která je sice
    zpoplatněná, ale přepravci si na centrálním skladě vyzvedávají zásilky každý pracovní den.
    Děkujeme za pochopení.

S pozdravem, Helena Koubová

Som veľmi spokojná,tovar bol doručený rýchlo a batéria v super kvalite.
    Ďakujem

Promtne vybavenie po telefonickej stránke, rýchle objednanie , rýchle naskladnenie , výborná kvalita ,

Mali to čo práve potrebujem

• Kvalita, pekny vzhlad

Super obchod

Tovar zo SIKO som objednávala online prvýkrát. Spokojnosť s vybraným tovarom - sprchová hlavica a hadica. Dodanie aj zabalený tovar označujem jednotkou! Nepoškodený tovar aj obal. Ďakujem, odporúčam nakupovať v SIKO.

• rychle dodanie
    • personal nie uplne najprijemnejsi

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Váš čas a hodnocení, díky němuž můžeme své služby nadále zkvalitňovat.
    Velice nás mrzí, že jste si z naší prodejny odnesli takovouto zákaznickou zkušenost. Je
    opravdu v našem zájmu, aby byl personál na prodejně maximálně proškolen a schopen
    zákazníkovi poradit, případně pomoci s výběrem zboží. Uděláme vše proto, abyste si příště
    z nákupu odnesli příjemnější dojem.

S pozdravem, Helena Koubová

Rýchle dodanie do troch pracovných .

MAximalna spokojnost a cena

Super

rýchlosť, ponuka

Zákazka vybavená rýchlo

Super výber, fajn kvalita, rýchle dodanie, len personál na kase by mohol byť milší. Veľmi nesympatický a ani nie moc príjemný človek tam sedel. Ale s tovarom všetko ok :)

Tovar v dobrej cene a skladom. Nemajú uvedené nikde ze ako dlho bude trvať doručenie. Čiže som na tovar čakala 5dni.co sa mi zdá veľa, na to ze bol "na sklade".

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, díky níž můžeme své služby nadále zkvalitňovat.
    Převoz z centrálního skladu, kde je položka skladem trvá 5-7 pracovních dnů. Tuto informaci
    máte v podmínkách dopravy a platby. Pro rychlejší vyřízení objednávky je lepší zvolit dopravu
    pomocí smluvních dopravců. Tam je doba doručení 3 pracovní dny. Děkujeme za Vaši trpělivost.

S pozdravem, Helena Koubová

Jeden z ďalších nákupov v tejto predajni a určite nie posledný. Pre mňa je velké pohodlie objednať online a vyzdvihnúť osobne v čase, keď mi to vyhovuje.