Doručenie rýchle, ale tovar nekvalitný.

Veľmi rýchle dodanie, celková spokojnosť.

Reakcia obchodu shopjk.sk

chceli by sme Vám v prvom rade poďakovať, že ste si našli čas a pridali nám hodnotenie.
    Spokojnosť našich zákazníkov je u nás prvoradá a preto nás nesmierne teší, že ste spokojný.

• rýchle dodanie tovaru

• Pekný tovar..
    • Čo sme hľadali sme našli a nakúpili..
    • A rýchle doručenie...
    • Ráno objednané a druhý deň doručené... rýchlosť..

Neviem...

Som spokojny

• Rýchlosť doručenia
    • Kvalita tovaru

S nakúpom som veľmi spokojná. Kreslo došlo extrémne rýchlo čo ma potešilo. Vyzerá byť kvalitne a pevne. Sedí sa na ňom naozaj super. Zabalené prišlo veľmi precízne. Jedine čo by som vytkla sú podušky do kresla. Sú plnené takou tuhou vatou či čo to je a musela som to poriadne upraviť aby to bolo dobre uložené v tej poduške. Ale čo sa týka celého kresla tak určite odporúčam. Skvelá cena

• Vyborne jednanie + Rychle dodanie

• Rýchle dodanie.

Rychle dodanie, dobrá komunikacia
    s obchodom.

Pekný deň prajeme. S pozdravom tím ShopJK.sk

veľmi rýchle vybavenie objednávky a dodanie, tovar zodpovedá uvedenej kvalite

Pekný deň prajeme. S pozdravom tím ShopJK.sk

Veľký výber, rýchle dodanie.

Pekný deň prajeme. S pozdravom tím ShopJK.sk

rychle jednanie,dodanie,spedition v uplnej spokojnosti

Pekný deň prajeme. S pozdravom tím ShopJK.sk

Rýchle dodanie tovaru, spokojnosť bez námietok.

Rychle a bezproblemove jednanie

Pekný deň prajeme. S pozdravom tím ShopJK.sk

Absolútne bezproblémový obchod, komunikácia, doručenie aj kvalita tovaru.

Pekný deň prajeme. S pozdravom tím ShopJK.sk

Tovar mi bol doručený do 24 hod.

Pekný deň prajeme. S pozdravom tím ShopJK.sk

odporúčam, rýchle vybavenie mojej objednávky

Pekný deň prajeme. S pozdravom tím ShopJK.sk

Objednavala som po prvy raz, som spokojna.

• Krásne obrazy,rýchle dodanie,super