• Rychly kvalitny a spolahlivy

Reakcia obchodu shopjk.sk

chceli by sme Vám v prvom rade poďakovať, že ste si našli čas a pridali nám hodnotenie.
    Spokojnosť našich zákazníkov je u nás prvoradá a preto nás nesmierne teší, že ste spokojný.

• rýchle dodanie,kvalitný tovar

• Súper obchod kvalita vyhovuje

Celková spokojnosť oplatí sa nakupovať.

• Rychle dodanie kvalitneho tovaru

Pekný deň prajeme. S pozdravom tím ShopJK.sk

• Zakúpený tovar,bol prideny v poriadku,kvalita sa mi páči

• Promtne vybavená objednávka
    • Tovar vybornej kvality

Pekný deň prajeme. S pozdravom tím ShopJK.sk

• Super ceny, superrýchle doručenie, dobrá kvalita. Celková spokojnosť, takto by to malo fungovať.

Jediná nevýhoda je, že som o tomto obchode doteraz nevedela.

• Kvalitný tovar

• Veľmi rýchlo doručený a kvalitný výrobok

• Rýchlosť dodania
    • kvalita

• Rychle dodanie, cenovo vyhodny a kvalitny produkt

Za mna spokojnost, rychle spracovanie a dodanie, trochu opadava ihlicie ale ked uz je stromcek hotovy vyzera super. Odporucam!!!

• Tovar poslali rýchlo no majú asi zlu spoluprácu s kuriérskou službou. Tovar som objednávala cca.4.11. V ponuke písali ze príde 7.11. V ten deň 7.11.prisiel do depa kuriérskou služby a dnes je 11.11.a ja ho stále nemám. Takže ani neviem posúdiť ci je tovar konkrétne vianočný stromček kvalitný. Som zvedavá kedy ho kuriérska služba doručí. Ak sa tak nestane v najbližších 3 dňoch tovar nepreberiem
    • Mali by vymeniť prepravu ....Teda aspoň v okrese Ga neviem ci v iných oblastiach používajú rovnakú kuriersku službu a tiež zákazníci čakajú na doručenie 10 dní

• Rýchle dodanie objednávky.
    • Tovar zodpovedá kvalite ako na fotkách.
    • Bol malí výber vianočných ozdoub

• Rýchle dodanie, dobrá kvalita