• zly material

Vážený zákazník,

ďakujeme, že ste si našli čas ohodnotiť naše služby. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá a chceli by sme sa ospravedlniť, že ste nemali pozitívnu skúsenosť.

Situáciu s zlým materiálom berieme vážne a budeme sa snažiť zabrániť podobným incidentom v budúcnosti. Pre riešenie tejto situácie by sme Vás chceli poprosiť aby ste sa obrátili na naše zákaznícke centrum a kolegovia z reklamačného oddelenia sa budú snažiť čo najrýchlejšie nájsť vhodné riešenie.

Poprosíme Vás aby ste nám napísali na náš email: [email protected] ,kde sa budeme snažiť danú situáciu vyriešiť čo najrýchlejšie.

tovar ešte nedorazil

Reakcia obchodu shopjk.sk

chceli by sme Vám v prvom rade poďakovať, že ste si našli čas a pridali nám hodnotenie.
    Spokojnosť našich zákazníkov je u nás prvoradá. Veľmi nás mrzí, že tovar, ktorý ste si objednali Vám ešte nebol doručený.

Podľa doterajších zistení Vaša zásielka bude doručovaná dnes. 06.05.2024.

Kontaktovali sme prepravnú spoločnosť SDS so sťažnosťou , kvôli neskorému doručovaniu zásielky. Nakoľko zásielka bola od nás odoslaná včas. Ospravedlňujeme sa Vám za oneskorenie.

Tešíme na Váš ďalší nákup!
    Pekný deň prajeme. S pozdravom tím ShopJK.sk

Doručenie rýchle, ale tovar nekvalitný.

Vážený zákazník,

Situáciu s poškodeným tovarom berieme vážne a budeme sa snažiť zabrániť podobným incidentom v budúcnosti. Pre riešenie tejto situácie by sme Vás chceli poprosiť aby ste sa obrátili na naše zákaznícke centrum a kolegovia z reklamačného oddelenia sa budú snažiť čo najrýchlejšie nájsť vhodné riešenie.

• Zlý výrobok poskodeny

Neodporúčam

• produkt nebol dodaný

Ďakujeme za pochopenie. S pozdravom, tím ShopJK

Tovar prišiel poškodený .

Ďakujeme za pochopenie. S pozdravom, tím ShopJK

Stoličky,ktoré som obdržala boli už predtým poskladané.Kovové nohy stoličiek/kresielok/ boli pokrivené,poškrabané a poťahy niečím umazané.

• super rýchle dodanie
    • výhodná cena

Reakcia obchodu shopjk.sk

Spokojnosť našich zákazníkov je u nás prvoradá a preto nás nesmierne teší, že ste spokojný.

Tešíme na Váš ďalší nákup!
    Pekný deň prajeme. S pozdravom tím ShopJK.sk

• Raz píšete že máte potom nie takto dvakrát tak som zrušila objednávku to čakanie bolo dlhé

Nie tak zdĺhavo

Objednal som si sedací vak, ked dorazil bol v menších rozmeroch a objeme. Ked som volal do firmy, uviedli, že majú iba takýto rozmer a keď nie skm spokojný dá sa vrátiť.

Nekompletná objedmávka a v krabici,ktovie odčoho,,vôbec nie v originál.Hodený ako smeťi.

• Objednávka doručená. Po rozbalení šok. Úplne iný stromček. Mal byť zelený dodaný bol biely.

• Nekontrolujú čo vám posielajú

Objednala som vianočný stromček 180cm. Poslali v škatuli zabalený menší tak sme sa dohodli na výmene. Vraj chyba výroby. Výmena mala prebehnúť, ale prišiel kuriér a len zobral stromček, ktorý mi bol doručený a nič nepriniesol. Hneď som kontaktovala obchod, na čo mi odpísali že je to v prepravnej spoločnosti v depe a na druhý deň mi to doručia. Na druhý deň ráno mi prišiel mail, že to vraj prepravca poškodil a nič mi nedoručia a už ho ani nemajú na sklade. Vraj pošlú peniaze. Dúfam, že pošlú.

Doruceny tovar absolutne nezodpoveda fotografii na stranke obchodu. Som maximalne nespokojna. Klamanie zakaznika.

• Lebo my nebol doručený taký to ár aký som si objednala nakoľko je malo času do Vianoc tak to už nechcem vracaťale keď sa pozriem na ten stromček tak my jezle

Moja skúsenosť je zlá

Kreslo nekvalitné nikdy viac neobjednam z tejto stranky

vianočny stromček nezodpoveda tomu čo ponukate a ukazujete na fotke

• CHCELI NAJPRV ZAPLATIŤ. NEBOLA MOŽNOSŤ ZAPLATÍT PRI DODANI

Zavádzanie tovar nie je taký ako píšu!

Kuriérska spoločnosť nevie dodať tovar do Alza boxu za. 10 dní