• Velmi spokojny

• jednoduchá komunikácia, rýchla reakcia, doručenie do 24 hodín

blesková dodávka tovaru

• Objednal som do 11:00 v rámci BA a ešte v ten deň o 15:00 mi zásielka prišla.

som velmi spokojny

• Objednané v piatok ráno, doručené v pondelok o 7 ráno, rýchle a bezproblémové, odporúčam obchod každému.

Spokojný zákazník

• Vsetko vybavene z domu vratane uveru.

• velky vyber
    • veci skladom
    • rychlost dodania

chaby popis k produktom

tovar mi bol doručený na druhý den,dakujem

• rýchlosť...
    • neinformacia o dodani zasielky....

• dostupnosť tovaru

• V deň nákupu mali najlepšiu cenu
    • Dobrá komunikácia

som so Sharkom velmi spokojny, vas obchod sa mi uz osvedcil ako spolahlivy a tak ak nieco potrebujem, kupujem si to u vas

• prehladnost stranky

aj pri elektronickej distribucii bol uvedeny poplatok za kuriera :(

Tovar som si objednal, objednavka bola potvrdena a po niekolkych dnoch, ked uz mala byt aj dorucena ju zrusili. Nasledne som mal problem v kratkej dobe zohnat novy niekde inde. Neda sa spolahnut

Reakcia obchodu SHARK.sk

obsah našich skladov neustále kumuluje. E-shop sa však snažíme dopĺňať tak, aby bol každý kus sortimentu vždy k dispozícii v potrebnom množstve. Bohužiaľ Vami objednaný tovar nám dodávateľ nevedel dodať včas. Situácia nás veľmi mrzí.

Napriek tomu sme Vás o nedostupnosti tovaru informovali tak rýchlo, ako to len bolo možné. Kontaktovali sme Vás, aby mali obe strany dostatok času, na vyriešenie situácie.

Shark.sk

• Najlepsia cena
    • Rychle dodanie
    • Tovar okamzite skladom
    • Ziadne info ohladne stavu objednavky
    • Ziadne info ohladne stavu zasielky - aky kurier, datum, kontakt, nic..

V obchode som nakupil preto, lebo mali jednak velmi dobru cenu za produkt a boli zopar z mala obchodov, ktori ten tovar mali realne skladom. Takze okamzita expedicia.
    Ovsem o stave objednavky a stave zasielky som zakazdym musel pisat mail a pytat sa na stav. Na mail odpovedali v podstate na pockanie, co je plus - ale v dnesnej dobe by taketo veci uz mali byt asi automaticke zo systemu pri vybaveni zasielky a expedovani kurierovi.
    Okrem tohto minusu si myslim, ze bez problemov obchod. Urcite u nich nakupim aj nabuduce...

• Cena, rychlost dodania
    • Zavadzajuce foto pri produktoch - pri produkte je foto drahsieho modelu bez upozornenia
    • Neinformovanie o prijati platby a vyexpedovani tovaru

Super, rýchlo, všetko ako má byť.

Ochotne pracovnicky, ktore riesili zmenu dodacej adresy promptne a bezproblemovo. Dakujem.