• Komunikácia , ochota a ústretovosť..

Ok

Celková spokojnosť

Obchod rýchlo reagoval a rýchlo odovzdal produkt prepravnej spoločnosti 123 kuriér 8.11 poslali sms o dodaní zásielky no k dodaniu tovaru neprebehlo ohľadom výpadku terminálu a dohodli sme sa že sa to vyrieši nasledujúci deň. No nasledujúci deň neprišli že terminál ešte nejde .Tak
    som na tretí deň volal, dali mi telefóne číslo a nikto to nedvíha . zhrnutie 8.11 dnes 13.11 a tovar nedodaný PREHODNOTIŤ PREPRAVCU

• Naozaj blesková reakcia obchodníka... Objednal som batériu a na druhý deň som ju mal. Odporúčam.

• Rihle dodani.

Tovar som objednal 4.11.2023, nakoľko som nedostal žiadny e-mail o expedícii objednávky, 7.11. som im napísal e-mail, 8.11. mi volal predávajúci, informoval ma, že mali nejaký problém s dopravou a tovar ihneď posielajú. Na druhý deň bol v Z Boxe. Takže spokojnosť. Všetci sme len ľudia, chyby sa stávajú. Istotne si v tomto obchode znova objednám.

• Rýchle dorucenie

• rýchl
    • neviem

Rýchlosť

• cena,
    • sortiment

Objednávali to do výroby...ale neozvali sa, že to bude trvať...až po urgenciach vysvetlili stav...

• Rýchla spätná odozva dobrá cena aj rýchle dodanie super
    • Nieje čo vytknúť

• naj cena,baterka cerstvej vyroby,po premerani na mieste dobra hodnota

Super ,hlavne pre detičky :)

• Tovar doručený do 24H - super

Rýchle doručenie a super cena.

Super rychly profesionalny pristup:)

• Týždeň žiadna informácia o tovare

• Rýchle dodanie.

Objednávka prišla rýchlo. Krabička od stieračov bola trošku spučená a natrhnutá. Ale stierače boli absolútne v poriadku.
    Zo stieračmi som veľmi spokojný.