Kvalita tovaru, i s tým súvisiacich služieb

• Maximalna ústretovosť

• Dobra cena
    • Rychlost dodania
    • Tovar skladom
    • Dobra komunikacia

• rýchle dodanie a spokojný s cenou

Odporúčam nakupovať v SGL.

Dostupnosť predajne, parkovanie

• Rýchle dodanie tovaru.

• Tovar bol doručený behom dvoch dni. Maximálna spokojnosť

Rýchle doručenie za dobrú cenu, spokojnosť.

• prehľadný web
    • slušné ceny
    • kvalitný tovar
    • dobrý výber

• Veľmi spokojný.

Som veľmi spokojný, dodacia lehota za 1. !!! Ďakujem.

• Rýchlosť doručenia

Vyborna cena, dobrý pristup k obchodu

• Dobry vyber,rychle vybavenie objednavky

Napriek tomu, že dodacia lehota tovaru bola deklarovaná na 7 dní, tovar ani po viac ako dvoch týždňoch nemám. Obchod sa vyhovára na prelom rokov a vianočné sviatky, napriek tomu však dostatočne nekomunikovali, že sa dodacia lehota môže zmeniť. Keby som to bol vedel, asi by som tovar neobjednal, teraz už čakám, pretože tovar potrebujem. Navyše, komunikácia s obchodom je pomerne zvláštna, na telefónny kontakt sa dovolať nedalo a na "chate" na webe som dostal odpoveď, že "som sa mal zariadiť inak", prípadne, že "som s tým mal počítať". Škoda, stačilo by trochu lepšie komunikovať a nezostal by zlý pocit, snáď tovar dorazí...

Reakcia obchodu SGL cars

mrzí nás vaša negatívna recenzia a najmä preto že sa nezakladá na pravde, objednali ste si batériu 18.12. s dostupnosťou (nie dodaním) do 7 dní. Štandardne počas roka by ste batériu mali približne na 6. - 8. prac. deň od objednávky, ale vzhľadom na vianočné sviatky na sklade nepracovali a batéria nám dorazila včera 3.1. s tým že už vám bola expedovaná. Čo sa týka komunikácie tak ste nás kontaktovali na online chate 28.12. kde ste sa dopytovali na termín doručenia. Náš operátor vám vysvetlil, že na skladoch nepracujú a batéria vám bude dodaná ihneď po novom roku. Následne vám operátor ponúkol možnosť ihneď dostupnej alternatívy, ktorá je skladom a batériu by ste mali skôr, avšak na to sme od vás odpoveď nedostali. Nikdy by sme si nedovolili reagovať tak ako uvádzate.

Ochotný persónal a príjemná komunikácia. Dodanie tovaru na 3 deň. Odporúčam!

• Všetko bez chyby

rýchla dodávka

Rýchlosť , komunikácia a ochota poradiť pomôcť

• Rýchle dodanie a cena