Ochota, rychlosť

• Dobrá komunikácia

Čo sľúbili, dodržali.

Veľmi milý a ochotný prístup k zákazníkovi. Odporúčam tento obchod.

• Doručenie do 48 hodín
    • Sortiment, ktorý sa inde neponúka
    • Možnosť využitia packeta boxu - doprava
    • Malý výber sortimentu

S obchodom som bol spokojný, no nakúpil by som viac ak by boli dostupné aj iné produkty auto-moto

• Spokojný z tovarom aj komunikácia výborná

Tovar objednaný a doručený z pohodlia domova,ušetrený čas po zhánke po kamenných obchodoch s prihliadnutím na najnižšie ceny.

Pozitívne hodnotím skúsenosti s obchodom, počnúc bezproblémovým objednaním, realizovaním a včasným vopred avizovaným doručením, spolu s faktúrou. Očakávam ešte doručenie originálu potvrdeného záručného listu nabitého akumulátoru s dátumom a podmienkami záruky, čo sa zatiaľ nestalo.

• Rýchle vybavenie a dodanie.

Všetko ok odporúčam obchod

Tovar som objednal zaplatil ca23.1 dnes je 26.2 24 a nič komunikácia je z predajcom svieti im že majú skladom keď sa opýtam tak povie že nemajú celé zle.

Dobrá komunikácia a rýchle dodanie.

Obchod chválim cez chat mi poradili, ktorý tovar je vhodný. Doručenie bolo rýchle a bez problémov.

• Velky vyber

• Poslali mi tovar, ktory bol rozbaleny, uz pouzivany a poskodeny.

Reakcia obchodu SGL cars

mrzí nás vaša negatívna recenzia, avšak neevidujeme, že by ste nás s týmto problémom kontaktovali. Použitý a rozbalený tovar neposielame, vo vašom prípade sa jedná o tovar, ktorý ani nemáme skladom, ale objednáva sa u dodávateľa. Žiarovky ste nám zaslali späť s dôvodom "nevyhovujúceho tovaru" a do 14 dní od prijatia vráteného tovaru vám budeme vracať peniaze. Neevidujeme však, že vám tovar nevyhovuje z vyššie uvedených dôvodov, ak by ste nás kontaktovali s týmto problémom určite by sme vám tovar vymenili a vyriešili k vašej spokojnosti. Žiarovky sme prijali, skontrolovali a môžeme vám zaručiť, že nie sú použité a ani poškodené, otvorený je iba kartónový obal, ktorý sa mohol čiastočne deformovať prepravou.

spokojný

absolútne najhorší eshop, majiteľ nie je schopný dvíhať telefón, tovar nedorazil stále po 7 dňoch, nenakupujte tu v žiadnom prípade

Kvalita tovaru, i s tým súvisiacich služieb

• Maximalna ústretovosť

• Dobra cena