Tovar som objednal zaplatil ca23.1 dnes je 26.2 24 a nič komunikácia je z predajcom svieti im že majú skladom keď sa opýtam tak povie že nemajú celé zle.

• Poslali mi tovar, ktory bol rozbaleny, uz pouzivany a poskodeny.

Reakcia obchodu SGL cars

mrzí nás vaša negatívna recenzia, avšak neevidujeme, že by ste nás s týmto problémom kontaktovali. Použitý a rozbalený tovar neposielame, vo vašom prípade sa jedná o tovar, ktorý ani nemáme skladom, ale objednáva sa u dodávateľa. Žiarovky ste nám zaslali späť s dôvodom "nevyhovujúceho tovaru" a do 14 dní od prijatia vráteného tovaru vám budeme vracať peniaze. Neevidujeme však, že vám tovar nevyhovuje z vyššie uvedených dôvodov, ak by ste nás kontaktovali s týmto problémom určite by sme vám tovar vymenili a vyriešili k vašej spokojnosti. Žiarovky sme prijali, skontrolovali a môžeme vám zaručiť, že nie sú použité a ani poškodené, otvorený je iba kartónový obal, ktorý sa mohol čiastočne deformovať prepravou.

absolútne najhorší eshop, majiteľ nie je schopný dvíhať telefón, tovar nedorazil stále po 7 dňoch, nenakupujte tu v žiadnom prípade

Napriek tomu, že dodacia lehota tovaru bola deklarovaná na 7 dní, tovar ani po viac ako dvoch týždňoch nemám. Obchod sa vyhovára na prelom rokov a vianočné sviatky, napriek tomu však dostatočne nekomunikovali, že sa dodacia lehota môže zmeniť. Keby som to bol vedel, asi by som tovar neobjednal, teraz už čakám, pretože tovar potrebujem. Navyše, komunikácia s obchodom je pomerne zvláštna, na telefónny kontakt sa dovolať nedalo a na "chate" na webe som dostal odpoveď, že "som sa mal zariadiť inak", prípadne, že "som s tým mal počítať". Škoda, stačilo by trochu lepšie komunikovať a nezostal by zlý pocit, snáď tovar dorazí...

Reakcia obchodu SGL cars

mrzí nás vaša negatívna recenzia a najmä preto že sa nezakladá na pravde, objednali ste si batériu 18.12. s dostupnosťou (nie dodaním) do 7 dní. Štandardne počas roka by ste batériu mali približne na 6. - 8. prac. deň od objednávky, ale vzhľadom na vianočné sviatky na sklade nepracovali a batéria nám dorazila včera 3.1. s tým že už vám bola expedovaná. Čo sa týka komunikácie tak ste nás kontaktovali na online chate 28.12. kde ste sa dopytovali na termín doručenia. Náš operátor vám vysvetlil, že na skladoch nepracujú a batéria vám bude dodaná ihneď po novom roku. Následne vám operátor ponúkol možnosť ihneď dostupnej alternatívy, ktorá je skladom a batériu by ste mali skôr, avšak na to sme od vás odpoveď nedostali. Nikdy by sme si nedovolili reagovať tak ako uvádzate.

• Tovar bol doručený na druhý deň od objednania.
    • Informácia o dátume výroby na obale produktu bola evidentne odstránená.

19.11.som objednával tovar ktorý bol písaný, že je skladom na osobný odber na predajňu a 29.11 som ho ešte nemal.Komunikacia zo strany predajne žiadna - čakám ďalej

• Volám a nedvihaju .

• Týždeň žiadna informácia o tovare

• ziadna

Ponukaju nieco, co nemaju na sklade, zverejnuju v e-shope odoslanie do 3 dni. Ked clovek zrusi objednavku, ani nemaju v sebe tolko respektu, aby sa ozvali, vysvetlili situaciu alebo sa ospravedlnili, len su odmlcani, ako keby neexistovali

Reakcia obchodu SGL cars

mrzí nás vaša negatívna recenzia, rohože z vašej objednávky mali uvedenú dostupnosť do 3 dní a nie odoslanie, to znamená, že tento tovar je u dodávateľa a musí sa objednať. Zvyčajná lehota je do 3 pracovných dní avšak zriedkavo sa stane, že dodávateľovi tento tovar vypadne z ponuky na niekoľko týždňov. Ihneď ako sme to zistili sme sa vám opakovane snažili dovolať, ale neúspešne a tak sme vám po viacerých pokusoch objednávku zrušili nakoľko podľa dodávateľa budú dlhodobo nedostupné. Vždy informujeme zákazníkov ak sa vyskytne dočasný výpadok daného tovaru a žiaľ nevieme usledovať každý jeden tovar deň čo deň či je alebo nie je dostupný.

• Neskoro pokrcene zle zabalene

Reakcia obchodu SGL cars

objednali ste si motorové oleje a autobatériu, oba tovary boli v kartónovej krabici, ak prišla krabica zdeformovaná tak to už je skôr na vine kuriérska spoločnosť. Keďže nemáme od vás žiadnu informáciu, že by ste mali tovar poškodený predpokladáme, že prišiel v poriadku a pod pojmom "zle zabalene" máte na mysli vizuálnu stránku krabice.

Čo sa týka toho, že vám prišiel tovar neskoro tak objednávka bola vytvorená 26.9. o 11:23 a od kuriéra bola prevzatá 28.9. 16:55, tovar ste tak mali o 48hod od vytvorenia objednávky. Ak opäť máte pod pojmom "neskoro" na mysli, že vám kuriér doniesol zásielku až o 5tej večer tak kuriérske spoločnosti doručujú zásielky od 8:00 do 18:00 podľa toho ako majú naplánovanú trasu a podľa vyťaženosti šoférov.

Myslíme si, že za ani jednu vec, ktorú ste uviedli ako negatívnu nemôžeme a mrzí nás, že sme dostali neopodstatnenú zlú recenziu.

Nic ziadna reakcia za 2 tyždne

• Vobec nekomunikuje o stave objednavky v ponuke ma dodaciu lehotu 24h je to šiesty den a nema vôbec nič len som lahkši o 350 euro

Reakcia obchodu SGL cars

mrzí nás vaša recenzia avšak nezakladá sa tak celkom na pravde, batériu, ktorú ste si objednali máme doručenie do 24 hodín avšak nie pri platbe prevodom nakoľko sa zásielka posiela až po pripísaní platby na náš účet a to máme uvedené v automatickom maily keďže platba môže byť pripísaná aj o 3 prac. dni. Čo sa týka toho, že nekomunikujeme tak máte v emailovej schránke kompletnú históriu čo sa s objednávkou deje a že je na ceste k vám, čo sme vám aj pred pár minútami napísania tejto recenzie povedali do telefónu. Každopádne veríme, že sa rozhodnete v budúcnosti u nás opäť nakúpiť a prebehne všetko bez problémov a pre rýchlejšiu expedíciu odporúčame platbu kartou, ktorá bude prijatá okamžite a nemusíme čakať niekoľko dní na bankový prevod a vyhneme sa tak podobným nepríjemnostiam.

Pekný deň

• Neprišlo mi nič o zaslaní zásielky,ani o vyzdvihnutí zásielky.

Reakcia obchodu SGL cars

tak ako sme s vami komunikovali osobne tak emaily sme vám posielali niekoľkokrát, naozaj sa nám nikdy nestalo aby pri správne zadanej e-mailovej adrese vám neprešiel od nás ani jeden e-mail. Tovar ste mali nachystaný 2 dni po objednávke o čom sme vás e-mailom informovali, žiaľ zrejme nastala nejaká systémová chyba a tak ste o nachytaní tovaru na osobný odber nevedeli. Vzhľadom na počet osobných odberov a v mnohých prípadoch sa problém zákazníkom dovolať sme pristúpili na automatickú e-mailovú notifikáciu čo používa viacero e-shopov a doteraz sme sa s podobným problémom nestretli. Veríme, že u nás nakúpite aj nabudúce a všetko prebehne bez problémov.

Pekný deň

Tovar som objednal, aj keď bol drahší ako inde len preto, lebo mali na sklade a uvedené dodanie 5.5. , čo som potreboval. Keby som tam 5.5. nevolal, tak mi ani nedajú vedieť, že nedodržia termín...nakoniec neprišlo ani 9 ale až 10.5. - nekomunikácia, iba automat.

Tovar nedorazil ani do 7dni,napriek tomu, že sú skladom 3ks.

Objednávku som zrušil lebo tovar ani len neodoslali za týždeň a nie ako prezentujú doručenie do 24H

• Bez komunikácie, žiadna informovanosť

Nedodržali sľúbený termín dodania, (+ - do48 hod) ani po týždni čakania nereagovali na telefón,na web stránke na svojom chate odpísali že sú zaneprázdnený a mám počkať pár minút a viac sa už neozvali,asi im nezáleží na zákazníkoch a férovom
    jednaní

• Žiadna komunikácia, keď som tam volala, tak mi povedali ze tovar príde do konca týždňa, ze je vo výrobe. Dodnes nič neprišlo. Neodporúčam

Neodporúčam, nic neprišlo, ak sa do zajtra neozvu, ruším objednávku.

• Nespokojný nakoľko objednávka ešte stále nedorazila a ani nedali vedieť kde sa nachádza.

• Máte zlého kuriéra keď zásielka stojí na sklade 4. deň!

Obchod reagoval richlo zákazka bola obratom vybavená len dopravca sa niekde zasekol a ignoruje má.Slušnost vravy aspoň sa ospravedlniť!