Tovar ktorý došiel sa nezhodoval s popisom ani fotografiou a oni sa tvárili, že všetko je v najlepšom poriadku....

Pekný deň,

mrzí nás Vaša nespokojnosť so zakúpeným tovarom. Tovar, ktorý sme Vám dodali odpovedal tovaru z Vašej objednávky čoho dôkazom bola fotografia, ktorú ste nám sám poslal. Vaše tvrdenie, že sa jedná o iný výrobok pretože fotka na krabici neodpovedala odtieňom farieb dodaného realistického penisu sme považovali za absurdné. Pretože informácie, ktoré ste nám prostredníctvom emailu posúval boli opakovane veľmi zmätočné, odporúčali sme Vám tovar v prípade nespokojnosti vrátiť v zákonnej lehote bez udania dôvodu, dodnes nič neprišlo.

tovar za 2 tyzdne neprisiel

Reakcia obchodu SexTrade.sk

pri tovare je uvedená doba dodania do 30 dní. Viac ako 90% tovaru je skladom, pre rýchle dodanie odporúčame vyberať tovar označený skladom. U takto označeného tovaru je doba dodania do 24 hodín.

SexTrade.sk

Prišla mi čokoláda na telo, ale bez štetca, pričom to je súčasť objednávky.

Reakcia obchodu SexTrade.sk

v prípade nespokojnosti s tovarom máte možnosť jeho vrátenie do 14 dní.

• Ceny
    • Nulová komunikácia obchodu
    • Nedodaný kompletný tovar na dva krát

Nedodali kompletnú objednávky, dodaný iný tovar, rozbalený, kondómy po záruke. Na niekoľko mailov odpovedali raz - "Dopošleme". Nič nechodilo, tak som vypísal formulár z ich stránky (tu v hodnoteniach sa na to vyhovárajú, že to ľudia nerobia, tak preto asi nič neprišlo doposlané). Chcel som spät peniaze tak som poslal s vráteným tovarom aj darček - kalendár. O dlhom čase prišla zásielka, niečo už bolo OK, to čo predtým nedošlo, alebo došiel iný tovar. No stále nie komplet, jedny kondómy rozbalené (výrobca ich dáva v krabičke), ďalšie iné, končiace tento rok. Darček si nechali. Viac som im nepísal, aj tak by to odignorovali. Až podozrivo nízka cena, teraz už viem prečo :).

Moja objednavka bola uhradena vopred, a tovar mi neposlali !!! Ziadna komunikacia.

Reakcia obchodu SexTrade.sk

platba pod VS 173511598 nebola doposiaľ prijatá. Ani čiastka v požadovanej sume pod iným, či žiadnym VS nebola doposiaľ prijatá. Kontaktujte prosím hotline podporu zákazníkom s detailami o prevedenej platbe.

Ďakujeme

• Cena, sortiment
    • veľmi slabá komunikácia cez hotline formulár, telefonne cislo nikto nedvíha

Reakcia obchodu SexTrade.sk

na dotaz bolo prostredníctvom formulára zodpovedané. Informácie ako a kam vrátiť tovar na výmenu sú tiež podrobne uvedené v obchodných podmienkach.

• fajn ceny
    • komunikácia na bode mrazu
    • poslanie nesprávneho produktu
    • bordel v systéme

Majú dobré ceny, ale tam to končí. Objednal som si dva produkty - jeden mi poslali iný ako som si objednal. Pravdepodobne to majú rovnako nazvané v systéme, čiže sami netušia ako rozlíšiť rôzne produkty tej istej značky (všimol som si to v prehľade objednávky, kde je gél ceny, ktorý som si objednal - produkt však bol nazvaný všeobecne, ako aj iné gély na ich stránke, a teda netušia sami, ktorý poslať - aj keď si to mohli overiť podla ceny, ale to už by som chcel asi veľa).

Keď som posielal e-mail ohľadom toho, ako tovar vrátiť pre vyýmenu za ten pôvodný objednaný, všetko čo odpísali bolo:

,,Postupujte prosím podľa obchodných podmienok pre vrátenie tovaru."

To už som videl, že komunikácia bude asi dosť vágna, tak si hovorím, že radšej nebudem nič vracať, náhodou by som sa napokon nedočkal ani výmeny a bol by som v strate ešte viac. Tak som im napísal nech mi vrátia rozdiel v cene medzi objednaným a poslaným produktom na účet (0,90 € - áno, presne tak, blbých 90 centov, no po ich komunikácii by som im nenechal ani cent).

Výsledok? Už vôbec neodpísali.

Čiže môžem úplne bez citov a verejne vyhlásiť, že ma okradli. Objednal som si drahší produkt, poslali lacnejší, a tam to zhaslo.

Môžem byť naozaj rád, že som nič neposielal späť, ktovie koľko ďalších problémov by som si narobil.

Verím, že sa do budúcna zlepší ich komunikácia so zákazníkmi, pretože kto (prozákaznícky) podnikať nechce, veru by nemal. Pokiaľ ste z podnikania otrávený, skúste radšej niečo iné ;)

Reakcia obchodu SexTrade.sk

Pretože zákazník požadoval vrátiť rozdiel ceny a nepožadoval výmenu tovaru, bolo mu obratom vyhovené a čiastka 0,90€ mu bola odoslaná okamžite spolu s dobropisom k tejto sume. V obchodných podmienkach je jasne definované ako v daných prípadoch postupovať. Keby sa komusi chcelo čítať vedel by, že 0,90€ má dávno na účte a čo robiť ak požaduje vymeniť dodaný tovar.

Bol mi doručený iný tovar ako som objednal. Komunikácia cez helpdesk/email žiadna, telefón nedvíha. Tovar som obratom zaslal späť a reklamácia bola vybavená v rámci týždňa. Neprehľadné reklamačné podmienky - v rámci reklamácie uvádzajú adresu, ktorá neslúži pre vrátenie tovaru, ide o adresu prevádzkovateľa eshopu, no v reklamačnom protokole je uvedená tá istá adresa, čo pôsobí zmätočne.

• dobrý výber
    • doprava,resp.poštovné malo byť zdarma,no nebolo-platil som.Balík došiel na jednom boku roztrhaný.

Neodporúčil by som iným,pretože zabalenie balíka nebolo dostatočné a cena za dopravu,resp.poštovné malo byť zdarma,no nebolo.

Reakcia obchodu SexTrade.sk

tovar je balený do pevných nepriehľadných krabíc. Pokiaľ je krabica značne poškodená neodporúčame prevzatie zásielky. V prípade ale, že nám chce niekto naložiť len preto, že nerozlišuje cenu za PLATBU, čo nie je cena za DOPRAVU, ktorá bola samozrejme ZADARMO (bezplatne) a nebola účtovaná tak prosím vyjadrite svoju frustráciu.

• Nefunkcny zakaznicky servis

Reakcia obchodu SexTrade.sk

nerozumieme reakcii. Prípadné chyby funkcionality webu je možné hlásiť prostredníctvom verejného formulára.

• pristupné ceny
    • dostatočný výber
    • pri nákupe tovar bol na sklade a zrazu sa čaká na dodávku

ak tovar nebude doručený do 7.12.2015.rušim objednávku a poprosím Vás poukázať finančnú hotovosť speť na účet, č.u.50070082/0900

Reakcia obchodu SexTrade.sk

tovar skladom v momente prijatia objednávky od Vás samozrejme NEBOL, a ako bolo a je uvedené v detaile produktu tak dodacia LEHOTA BUDE DODRŽANÁ.

• Ziadne
    • Nekomunikuju

Reakcia obchodu SexTrade.sk

neurgentné dotazy na tovar a ich funkcionalitu sú vybavované spravidla do 3 pracovných dní, prednosť dostávajú zásadne dotazy ohľadom reklamácií. V prípade, že na Váš dotaz ohľadom rady pri kúpe tovaru nebolo doposiaľ zodpovedané určite sa tak stane v krátkej dobe.

ďakujeme

• Nedokáže komunikovať, žiaden kontakt, help formulár nefunguje, resp. Nikto neodpoveda

Cena+ dodanie super, ochota nula bodov

Reakcia obchodu SexTrade.sk

na všetky dotazy z korektne vyplneného formulára je vždy zodpovedané najneskôr na ďalší pracovný deň po dni prijatia dotazu.
    Žiadny dotaz od Vás nebol prijatý!

SexTrade.sk

• Ziadne, pretoze iba vzhladom na obdobie Vianoc nedavaju na vyber zo sposobov dopravy a platby. Musela som si zvolit sposob dorucenia kurierom a sposob playby, ktory mi nevyhovoval, tovar som teda zbytocne preplatila, preto si uz z obchodu nic neobjednam
    • Neprofesionalita, vymenovala som vyssie..

Rozhodne neodporucam.

Reakcia obchodu SexTrade.sk

nemusela, my predsa nikoho do ničoho nenútime :) Pretože máme záujem na tom aby Vám bol tovar doručený nepoškodený a rýchlo, bola možnosť dopravy krátko pred vianocami obmedzená na spoľahlivejších kuriérov DPD než pošty. Ktovie ako by vypadala Vaša recenzia keby Vám nebol vianočný darček doručený do vianoc resp. tovar by bol poškodený pri praprave.

• reklamujú, že tovar bude doručený diskrétne zabalený v krabičke, a napriek tomu prišiel v bublinkovej obálke, naviac ešte poškodenej, pekne sa dalo zistiť čo tam je, UŽ NIKDY VIAC v tomto obchode NENAKÚPIM

absolútne nediskrétne zaslanie v potrhanej bublinkovej obálke .... napriek informáciám uvedeným na ich webe, že balia do krabičiek....

Reakcia obchodu SexTrade.sk

tovar balíme v závislosti od jeho charakteru do kartónových krabíc resp. bublinkových obálok. Z hľadiska nákladov je totiž veľmi nerentabilné zabaliť napr. jedno spodné prádlo do pomerne veľkej kartónovej krabice.
    V predvianočnom období je vzhľadom k objemu prepravovaných zásielok prístup zamestnancov prepravnej spoločnosti bohužiaľ menej ohľaduplný a v prípade takto poškodenej zásielky neodporúčame vzhľadom k možnému poškodeniu tovaru zásielku prevziať.
    Vašu skúsenosť s doručením berieme za predmetnú a sľubujeme zvýšenie dôrazu na kvalitu balenia tovaru obzvlášť v tomto predvianočnom období.

SexTrade.sk

• Vrátenie tovaru do troch dní, ktoré som pre nefunkčnosť tovaru nestihol.

- záruka na tovar je 24 mesiacov
    - tovar môžete bez udania dôvodu vrátiť do 14 kalendárnych dní

Pokiaľ niečomu nerozumiete, nečiňte prosím unáhlené závery a neváhajte nám napísať na

• doprava tovaru
    • slabiny s tovarom!

doručili mi tovar ktorý nie je funkčný, nevybruje. ďakujem

Pekný deň,

a čo takto poslať tovar k reklamácii?

mal som mat zlavu 15% cca =15€ za vec,ale prislo platit 18€ bez zlavy,volal som neakemu panovy z ich obchodu,povedal aby som napisal sextrade.sk a do teraz nikdo ani len neodpisal na email!!a nevratil ani 3€,neodporucam

Reakcia obchodu SexTrade.sk

obratom sme pána (viď. zákazníkov nick) požiadali o zaslanie čísla účtu kam poukázať sumu na vrátenie, no dodnes sa tak nestalo!

V prípade, že sa ekvivalent zľavy na tovar ako uvádza zákazník vyššie rovná čiastke 15€, cena tovaru by sa podľa výpočtu zo zľavy 15% mala predsa rovnať sume 100€ a nie 18€ :)

Náš výpočet:
    cena tovaru pred zľavou: 13,95€
    cena tovaru po zľave: 13,95 - 15% = 11,86 €
    rozdiel: 13,95 - 11,86 = 2,09 €

Stále čakáme na zaslanie čísla účtu kam poukázať prostriedky!

• ziadne
    • objednal som tovar a nebol mi doruceny pritom ma kontaktoval zamestnanecze tovar mi bude doruceny na nasledujuci den

nenakupovat

Reakcia obchodu SexTrade.sk

až podozrivo podobný problém s doručením rovnako ako ten nižšie :)

SexTrade.eu

• nevedel som na vás zohnať kontakt ... a moj balík vám poslali naspet kvoli zlej adrese a nikto mi ani len nezavolal a číslo som tam mal a ked som chcel zavolať ja tak som číslo nikde nenašiel .... s týmto nesuhlasím a o balík už nemám záujem nakupil som inde a bezproblémovo

Reakcia obchodu SexTrade.sk

za neschopnosť dodať zásielku prepravnou spoločnosťou sa ospravedlňujeme. V prípade, že uvediete zlú alebo neúplnú adresu prípadne nie je Vaše meno uvedené na schránke nedivte sa, že balík nemal byť doručený komu.