• nakúpil v obchode SexTrade.sk pred 2 týždňami

Prišla mi čokoláda na telo, ale bez štetca, pričom to je súčasť objednávky.

Reakcia obchodu SexTrade.sk

v prípade nespokojnosti s tovarom máte možnosť jeho vrátenie do 14 dní.

SexTrade.sk

• nakúpil v obchode SexTrade.sk pred 2 týždňami

• stále nové produkty
    • stále nové produkty

• DVD zdarma k tovaru
    • rýchle dodanie
    • ceny vibrátorov

Tovar sme objednali a druhý deň bol kuryrérom dodaný.

• prehlad

• Neviem
  • nakúpil v obchode SexTrade.sk pred 4 mesiacmi

• Ceny
    • Nulová komunikácia obchodu
    • Nedodaný kompletný tovar na dva krát

Nedodali kompletnú objednávky, dodaný iný tovar, rozbalený, kondómy po záruke. Na niekoľko mailov odpovedali raz - "Dopošleme". Nič nechodilo, tak som vypísal formulár z ich stránky (tu v hodnoteniach sa na to vyhovárajú, že to ľudia nerobia, tak preto asi nič neprišlo doposlané). Chcel som spät peniaze tak som poslal s vráteným tovarom aj darček - kalendár. O dlhom čase prišla zásielka, niečo už bolo OK, to čo predtým nedošlo, alebo došiel iný tovar. No stále nie komplet, jedny kondómy rozbalené (výrobca ich dáva v krabičke), ďalšie iné, končiace tento rok. Darček si nechali. Viac som im nepísal, aj tak by to odignorovali. Až podozrivo nízka cena, teraz už viem prečo :).

• nakúpil v obchode SexTrade.sk pred 3 mesiacmi

Nízke ceny

• nakúpil v obchode SexTrade.sk pred 4 mesiacmi

Moja objednavka bola uhradena vopred, a tovar mi neposlali !!! Ziadna komunikacia.

Reakcia obchodu SexTrade.sk

platba pod VS 173511598 nebola doposiaľ prijatá. Ani čiastka v požadovanej sume pod iným, či žiadnym VS nebola doposiaľ prijatá. Kontaktujte prosím hotline podporu zákazníkom s detailami o prevedenej platbe.

Ďakujeme

• Cena, rýchlosť dodania
  • nakúpil v obchode SexTrade.sk pred 5 mesiacmi

• Našiel som tam čo som chcel a za super cenu

• Rýchlosť dodania
    • Veľký výber tovaru
    • Nikde inde sme nevideli lepšie ceny
    • Darček zadarmo

Prehľadný obchod so širokou ponukou tovaru a rýchlym dodaním.

diskrétnosť

• Cena, sortiment
    • veľmi slabá komunikácia cez hotline formulár, telefonne cislo nikto nedvíha

Reakcia obchodu SexTrade.sk

na dotaz bolo prostredníctvom formulára zodpovedané. Informácie ako a kam vrátiť tovar na výmenu sú tiež podrobne uvedené v obchodných podmienkach.

SexTrade.sk

• nakúpil v obchode SexTrade.sk pred 6 mesiacmi

• rýchle dodanie, široká ponuka, vynikajúce ceny

• komunikácia
    • dodanie tovaru

Po uplynutí mesiaca žiadne info ohľadom objednaného produktu. Mobil nedvíhajú a komunikácia nula bodov. Nakoniec sa objednávka stornovala a žiadny mail v rámci ospravedlnenia.
    Tomu to eshopu sa odporúčam vyhýbať !!!

• nakúpil v obchode SexTrade.sk pred 8 mesiacmi

Doteraz som nemala žiadnu skúsenosť . Bol to ,môj prvý nákup.

• nakúpil v obchode SexTrade.sk pred 9 mesiacmi

Kvalita tovaru výborná podla predpokladu...hlavne rýchlosť doručenia tovaru

• fajn ceny
    • komunikácia na bode mrazu
    • poslanie nesprávneho produktu
    • bordel v systéme

Majú dobré ceny, ale tam to končí. Objednal som si dva produkty - jeden mi poslali iný ako som si objednal. Pravdepodobne to majú rovnako nazvané v systéme, čiže sami netušia ako rozlíšiť rôzne produkty tej istej značky (všimol som si to v prehľade objednávky, kde je gél ceny, ktorý som si objednal - produkt však bol nazvaný všeobecne, ako aj iné gély na ich stránke, a teda netušia sami, ktorý poslať - aj keď si to mohli overiť podla ceny, ale to už by som chcel asi veľa).

Keď som posielal e-mail ohľadom toho, ako tovar vrátiť pre vyýmenu za ten pôvodný objednaný, všetko čo odpísali bolo:

,,Postupujte prosím podľa obchodných podmienok pre vrátenie tovaru."

To už som videl, že komunikácia bude asi dosť vágna, tak si hovorím, že radšej nebudem nič vracať, náhodou by som sa napokon nedočkal ani výmeny a bol by som v strate ešte viac. Tak som im napísal nech mi vrátia rozdiel v cene medzi objednaným a poslaným produktom na účet (0,90 € - áno, presne tak, blbých 90 centov, no po ich komunikácii by som im nenechal ani cent).

Výsledok? Už vôbec neodpísali.

Čiže môžem úplne bez citov a verejne vyhlásiť, že ma okradli. Objednal som si drahší produkt, poslali lacnejší, a tam to zhaslo.

Môžem byť naozaj rád, že som nič neposielal späť, ktovie koľko ďalších problémov by som si narobil.

Verím, že sa do budúcna zlepší ich komunikácia so zákazníkmi, pretože kto (prozákaznícky) podnikať nechce, veru by nemal. Pokiaľ ste z podnikania otrávený, skúste radšej niečo iné ;)

Reakcia obchodu SexTrade.sk

Pretože zákazník požadoval vrátiť rozdiel ceny a nepožadoval výmenu tovaru, bolo mu obratom vyhovené a čiastka 0,90€ mu bola odoslaná okamžite spolu s dobropisom k tejto sume. V obchodných podmienkach je jasne definované ako v daných prípadoch postupovať. Keby sa komusi chcelo čítať vedel by, že 0,90€ má dávno na účte a čo robiť ak požaduje vymeniť dodaný tovar.

• rýchlosť dodania
    • žiadne