Doteraz som nemala žiadnu skúsenosť . Bol to ,môj prvý nákup.

Kvalita tovaru výborná podla predpokladu...hlavne rýchlosť doručenia tovaru

• fajn ceny
    • komunikácia na bode mrazu
    • poslanie nesprávneho produktu
    • bordel v systéme

Majú dobré ceny, ale tam to končí. Objednal som si dva produkty - jeden mi poslali iný ako som si objednal. Pravdepodobne to majú rovnako nazvané v systéme, čiže sami netušia ako rozlíšiť rôzne produkty tej istej značky (všimol som si to v prehľade objednávky, kde je gél ceny, ktorý som si objednal - produkt však bol nazvaný všeobecne, ako aj iné gély na ich stránke, a teda netušia sami, ktorý poslať - aj keď si to mohli overiť podla ceny, ale to už by som chcel asi veľa).

Keď som posielal e-mail ohľadom toho, ako tovar vrátiť pre vyýmenu za ten pôvodný objednaný, všetko čo odpísali bolo:

,,Postupujte prosím podľa obchodných podmienok pre vrátenie tovaru."

To už som videl, že komunikácia bude asi dosť vágna, tak si hovorím, že radšej nebudem nič vracať, náhodou by som sa napokon nedočkal ani výmeny a bol by som v strate ešte viac. Tak som im napísal nech mi vrátia rozdiel v cene medzi objednaným a poslaným produktom na účet (0,90 € - áno, presne tak, blbých 90 centov, no po ich komunikácii by som im nenechal ani cent).

Výsledok? Už vôbec neodpísali.

Čiže môžem úplne bez citov a verejne vyhlásiť, že ma okradli. Objednal som si drahší produkt, poslali lacnejší, a tam to zhaslo.

Môžem byť naozaj rád, že som nič neposielal späť, ktovie koľko ďalších problémov by som si narobil.

Verím, že sa do budúcna zlepší ich komunikácia so zákazníkmi, pretože kto (prozákaznícky) podnikať nechce, veru by nemal. Pokiaľ ste z podnikania otrávený, skúste radšej niečo iné ;)

Reakcia obchodu SexTrade.sk

Pretože zákazník požadoval vrátiť rozdiel ceny a nepožadoval výmenu tovaru, bolo mu obratom vyhovené a čiastka 0,90€ mu bola odoslaná okamžite spolu s dobropisom k tejto sume. V obchodných podmienkach je jasne definované ako v daných prípadoch postupovať. Keby sa komusi chcelo čítať vedel by, že 0,90€ má dávno na účte a čo robiť ak požaduje vymeniť dodaný tovar.

• rýchlosť dodania

Určite odporúčam...

• ok

ok

• dobré ceny,vcelku veľký výber,veľmi rady tu nakupujeme
    • myslím,že žiadne

obchod so slušným výberom tovaru,akurát nabudúce budem voliť pri dodaní kuriéra ups a nie poštového,pretože Slovenská pošta má na všetko čas :(

• Rýchlosť
    • Ochrana pred okolitým svetom.
    • Neviem o nich.

• 100/diskretnost

rychle sto percentne vybavenie.rychle dodanie a sto percentna diskretnost

Bol mi doručený iný tovar ako som objednal. Komunikácia cez helpdesk/email žiadna, telefón nedvíha. Tovar som obratom zaslal späť a reklamácia bola vybavená v rámci týždňa. Neprehľadné reklamačné podmienky - v rámci reklamácie uvádzajú adresu, ktorá neslúži pre vrátenie tovaru, ide o adresu prevádzkovateľa eshopu, no v reklamačnom protokole je uvedená tá istá adresa, čo pôsobí zmätočne.

• Aj keď som si objednal tovar, v skutočnosti mi bol doručený iný.

• rychlost dodania

super

V pohode, diskretne

• Diskrétnosť, rýchlosť, väčšina tovaru skladom a ihneď k odberu
    • Nezaregistrovali sme nič, čo by sme mohli vyhodnotiť ako slabiny

Rýchly, diskrétny, spoľahlivý a v čas

• Okamzita reakcia
    • Ziadne

Ok

• Rýchlosť spracovania objednávky

Odporúčam nákup v tomto obchode

• darček k nákupu
    • najlepšia cena

• rýchlosť, cena

odporúčam

• PREHĽADNOSŤ,RÝCHLOSŤ,DISKRETNOSŤ

ODPORÚČAM KVÔLI CENE A RÝCHLOSTI

• anonimita,dobrý popis a výber

super výber