• 5 tyzdnovy problem skontaktovania sa s dodavatelom

Dobrý den.

děkujeme za hodnocení. Omlouváme se za zpoždění způsobené komplikacemi u dodavatele.
    Děláme maximum proto, aby nám bylo zboží dodáno v co nejkratším čase.

Ještě jednou se omlouvám a budeme rádi, když na nás nezanevřete.

Jana Paličková

Dostala som iný produkt ako som si objednala.

Reakcia obchodu Sanasport

děkujeme za hodnocení. Pokud u Vaší objednávky nastal problém jaký popisujete, prosím, kontaktujte nás.

Jana Paličková

Na mikinu čakám mesiac , dodnes ma nikto nekontaktoval že to bude napr trvať dlhšie a podobne. Uvažujem či s takýmto prístupom tu mikinu za 100€ ešte chcem .....

Reakcia obchodu Sanasport

děkujeme za Vaše hodnocení. Důkladně jsem prověřila Vaši objednávku a omlouvám se, že u Vaší objednávky vznikla komplikace kvůli nedodržení dodací lhůty ze strany dodavatele a taktéž za to, že jste nebyla informována o tomto zdržení.
    Již jsme nastavili opatření, aby již k takovému pochybení v komunikaci nedošlo.
    Tato nepříjemná situace u Vaší objednávky nás velice mrzí, ale v tuto chvíli vidím, že máte již zboží u sebe.
    Budeme ale rádi, když nám dáte v budoucnu ještě šanci přesvědčit Vás o tom, že nákup u nás za to stojí..

Jana Paličková

• Pokial sa sami neopytate, ziadnu spravu nedostane, ani ze maju priblem s dorucovanim a tovar bude dodany neskor, ak vobec

Reakcia obchodu Sanasport

děkujeme za Vaše hodnocení. Prověřila jsem Vaši objednávku a omlouvám se, že u Vaší objednávky vznikla komplikace kvůli nedodržení dodací lhůty ze strany dodavatele a taktéž za to, že jste nebyla informována o tomto zdržení.
    Již jsme nastavili opatření, aby již k takovému pochybení v komunikaci nedošlo.
    V tuto chvíli vidím, že je objednávka od včerejšího dne na cestě k Vám.
    Ještě jednou se omlouváme za vzniklé nepříjemnosti a budeme rádi, když nám v budoucnu dáte ještě šanci tento přešlap napravit a přesvědčit Vás o našich kvalitách.

Jana Paličková

dostala som tovar v zlej kvalite, bol vrateny.

Reakcia obchodu Sanasport

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Velice nás mrzí, že jste nebyla s nákupem u nás maximálně spokojena. Prověřila jsem Vaši objednávku a zboží šlo přímo od dodavatele a díky tomu si kolegové na skladě vadně sešitého spoje na kalhotách nevšimli.
    Je nám líto, že se k Vám dostal kus, který nebyl úplně v bezvadném stavu. Jakmile od Vás obdržíme číslo účtu a nafocený podací lístek, proplatíme Vám i poštovné, jak jsme Vás informovali už v e-mailem. Hned jak nám přepravce dodá zboží od Vás, vrátíme Vám prioritně platbu za kalhoty a produkt zašleme zpět dodavateli.
    Rádi Vás u dalšího nákupu přesvědčíme, že se jednalo pouze o nešťastnou náhodu.

Jana Paličková

• Ponukaju to,co nemaju. Jednoduche podnikanie a klamstvo zakaznika.

Reakcia obchodu Sanasport

děkujeme za Vaše hodnocení. Důkladně jsem prověřila Vaši objednávku a omlouvám se, že u Vaší objednávky vznikla komplikace kvůli nedostupnosti u dodavatele. Okamžitě, ale jak jsme dostali zprávu od dodavatele, že má problém s dodáním tohoto zboží jsme Vás kontaktovali, abychom Vás informovali a abychom Vám nabídli alternativu. Neměla jste ale zájem, tak byla Vaše objednávka stornována.
    Je nám líto této nepříjemná situace u Vaší objednávky.
    Budeme rádi, když nám dáte ještě v budoucnu šanci u dalšího nákupu. Rádi Vás přesvědčíme o tom, že se jednalo pouze o nešťastnou náhodu.

Jana Paličková

• ponukaju tovar, ktory nedokazu dodat

Reakcia obchodu Sanasport

děkujeme za Vaše hodnocení. Důkladně jsem prověřila Vaše objednávky a omlouváme se, že u jednoho produktu vznikla komplikace u dodavatele. Okamžitě, ale jak jsme dostali zprávu od dodavatele, že má problém s dodáním tohoto zboží jsme Vás kontaktovali, abychom Vás informovali, chtěl jste ale na produkt počkat. Pokud jste se rozmyslel, prosím, kontaktujte nás.
    Je nám líto, že nastala tato nepříjemná situace u Vaší objednávky.

Jana Paličková

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Totálna neschopnosť doručiť objednaný tovar.

Bol mi dodaný úplne iný tovar ako som si objednal. Tento tovar som zaslal späť, ale môj pôvodne objednaný tovar mi nebol dodaný aj keď bol vopred zaplatený.

Reakcia obchodu Sanasport

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Omlouváme se za komplikaci, která se stala u expedici Vaší objednávky na skladě, byla způsobena více faktory, ale bereme za ni plnou odpovědnost. Toto pochybení, ale bylo napraveno a v tuto chvíli už by mělo být vše v pořádku.

• dobry vyber
    • vyhodne ceny
    • naklady na vratenie tovaru spat
    • nemoznost poslat v SR
    • zdlhavy process vratenia ak nesedi velkost

Reakcia obchodu Sanasport

Rádi Vás v budoucnu přesvědčíme, že nákup u nás za to i tak opravdu stojí.

Jana Paličková

Bola mi doručená iná obuv ako som si objednal. Po niekolkých telefonátoch v ktorých mi povedali že si vymýšlam, že inému zákazníkovi by to nevadilo sa zmohli iba na to, aby som tovar vrátil namiesto toho aby problém vyriešili. Dva týždne som čakal na obuv (ktoré u nich zatial zlacnili) a ked už mi prišli (nesprávne) tak ja ako zákazník som sa mal postarať o to aby som im vypísal formulár z ich stránky a odoslal spolu s topánkami. Možno stačilo len priznať si chybu a povedať že ked sme vám spôsobili takéto komplikácie tak vám vrátime sumu o ktorú sme ich zlacnili.
    Sanasport a komunikácia s nimi ma veľmi sklamala

Reakcia obchodu Sanasport

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Důkladně jsem prověřila Vaši objednávku a omlouvám se, že jsme od dodavatele neměli aktualizovaný obrázek na webu. Jednalo se tedy o stejný produkt, jaký jste si objednal, ale s drobnými rozdíly oproti modelu, který je zobrazen na našich stránkách, za což přijímáme plnou odpovědnost, proto jsme Vám i e-mailem nabízeli možnost proplacení poštovného (a samozřejmě i částky za samotný produkt), když budete chtít poslat boty zpět k nám.
    Pokud nastalo nedorozumění s kolegyní, která s Vámi mluvila telefonicky, tak nás to samozřejmě taktéž velice mrzí. V případě pochybení z naší strany není potřeba vypsat formulář.
    Komunikační šum jsme ihned prověřili a vyhodnotili a budeme se snažit, aby se v budoucnu již tato situace neopakovala. Budeme tedy rádi, když nám v budoucnu dáte ještě šanci přesvědčit Vás, že nákup u nás za to opravdu stojí.

Jana Paličková

• Nevýhodou obchodu je ak potrebujete tovar vrátiť, musíte ho zasielať späť až do ČR. Ja som platila poštovné 9, 30 Eur pri vrátení tovaru a to je už naozaj dosť.

Neodporúčam nákup v tomto obchode, z nasledujúceho dôvodu: Ak Vám tovar nesadne a chcete ho vrátiť a poslať naspäť musíte ho zaslať do Českej republiky. Nevedela som pri objednávaní, že Sanasport je český eshop. V mojom prípade bola cena poštovného za vrátenie 9,30 Eur.

Jana Paličková

Objednavka bundy Mammut SOTA HS Hooded Jacket Woman velkost L v hodnote 298,58 € mi bola zrusena z dovodu, ze v sklade nie je a cuduj sa svete po par dnoch je ta ista bunda tej istej velkosti zasa v ponuke ale za 884,68 €. Citim sa oklamana ale co uz biznis je biznis bez ohladu na spokojnost zakaznika!!!!!!!

Reakcia obchodu Sanasport

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Vše jsem ihned důkladně prověřil, abychom zjistili, kde se stala chyba. Velice se omlouvám, že Váš nákup nedopadl, dle Vašich představ a požadavků. Jednalo se o smolnou shodou okolností. Vámi objednaná bunda skutečně po prověření u dodavatele dostupná a proto jsme vám ji nemohli zajistit. O několik dnů později se nám od jiného zákazníka shodou okolností vrátila, jako vrácené zboží a byla tak automaticky naskladněna za plnou cenu. Tuto úpravu u nás činí automatika.
    Velice nás mrzí, tato nešťastná shoda okolností a budeme rádi, když nám ještě při dalšímu nákupu dáte šanci, tuto chybku napravit. Rádi vás o našich kvalitách a férovosti přesvědčíme.

Erik Kunitzký

Zdlhave vybavovanie, neinformovanost v pripade omylu zo strany Sanasportu

Reakcia obchodu Sanasport

děkuje za Vaši zpětnou vazbu. Velice nás mrzí a omlouvám se Vám za zpoždění, ke kterému u Vaší objednávky došlo. K opoždění došlo na straně dodavatele, který nás pozdě informoval o tomto zdržení. To nás samozřejmě neomlouvá a měli jsme vás v čas informovat a situaci vyřešit. Rozhodně se nejedná o náš standardní postup, proto budeme rádi, když se na nás ještě v budoucnu obrátíte. Rádi Vás přesvědčíme, že u nás vše funguje na 100% a zasloužíme si tak třeba lepší hodnocení.

Erik Kunitzký

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• neustretový prístup predajcu
    • zemna ceny tovaru zo dna na den (samozrejme smerom nahor)

obchod meni cenu tovaru zo dna na den, objednane topanky mi boli male a chcel som si kupit o cislo vacsie ale cena bola už o 30 eur vyžšia. Čo dodať, obchodu ide len o zisk žiadna pomoc zakaznikovi, hlavne ze garantuju "najnižšiu cenu".

Reakcia obchodu Sanasport

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Velice nás mrzí, že nás nedoporučujete, přestože jsme se pro Vás a vyřešení Vaší případné výměny snažili udělat maximum. Na zákazníckém chatu jsme se Vám plně věnovali a snažili nabídnout vhodnou alternativu a uplatnění garance nejnižší, což by srovnalo cenu s konkurencí. O to jste však neměl zájem a označil jste nás za podvodníky, což nás velice mrzí.
    Ceny se mění v závislosti na více faktorech, jako je skladová dostupnost, konkurence, akční nabídky a další. Všechny tyto faktory mohou ovlivnit cenu daného produktu a tím ji i změnit.
    Rádi Vás v budoucnu přesvědčíme o opaku a vysloužíme si tak od Vás lepší hodnocení. Kdykoliv se na nás obraťte.
    Erik Kunitzký

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Nedostatočný popis výrobku
    • V prípade vrátenia tovaru, je potreba zasielať do ČR, čo je finančne náročné

Reakcia obchodu Sanasport

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Velice nás mrzí, že aktuálně není na Slovensku možnost vrácení produktu a je třeba zaslat pouze k nám na zpracování do ČR. Do budoucna plánujeme další možnosti a rozšíření způsobů na vrácení zboží. Na popiscích výrobku denně pracujeme a snažíme se je aktualizovat a doplňovat. Ale vzhledem k počtu produktů, které nabízíme, zatím některé zůstávají s kratším nebo žádným popiskem.
    V případě, že však potřebujete u produktu něco ověřit jsme Vám plně k dispozici na live chatu, telefonní lince našich prodejen nebo se můžete stavit přímo na prodejnu a zkonzultovat vše s našimi proškolenými prodejci. Budeme rádi, když se na nás příště znovu obrátíte, rádi Vám s výběrem poradíme a přesvědčíme Vás tak o našich kvalitách.

• prijateľné ceny
    • dlhá dodacia doba
    • avízujú 2-4 pracovné dni a ja čakám už 6 dní a bez avíza kedy príde tovar

Reakcia obchodu Sanasport

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Velice se omlouvám za zdržení, které u Vaší objednávky nastalo. Celý minulý týden jsme měli menší potíže na skladu, které expedici ovlivnili. To nás samozřejmě neomlouvá, od nevyřízení Vaší objednávky ve slíbeném termínu. Rozhodně se však nejedná o standardní postup, pouze aktuální menší výpadek, který jsme již vyřešili a do budoucna jsme přijali opatření, abychom těmto nenadálým výpadkům předešli.
    Vaši objednávku jsme expedovali a nyní je u dopravce, který Vám ji bude každým dnem doručovat. Ještě jednou se velice omlouvám za dlouhé čekání. Budeme rádi, když nám v budoucnu dáte ještě šanci, tento přešlap napravit a přesvědčit Vás o našich kvalitách.

Erik Kunitzký

• Vyse mesiaca cakam na tovar

Dobrý den Inga,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Důkladně jsem prověřil celou Vaši objednávku, abych zjistil, kde nastal problém. Vámi zvolený produkt měl dodací dobu až 16 pracovních dnů a jako platbu jste si zvolila, online kartou. Zboží bylo již po zhruba týdnu připravené k odeslání, ale z Vaší strana platba neproběhla. Proto jsme Vás opětovně kontaktovali s připomenutím neuhrazené platby, na kterou jste bohužel nereagovala. Z tohoto důvodu jsme objednávku po nějaké době stornovali, potvrzení jsme Vám rovněž odeslali na uvedený email.
    Velice nás mrzí, že nás tedy nedoporučuje, přestože jsme z naší strany pro Vaši objednávku udělali maximum. Rádi Vás v budoucnu přesvědčíme, že za nákup opravdu stojíme.