• komunikácia
    • široký výber

Všetko prebehlo hladko, bol som kontaktovaný telefonicky s jednou drobnou úpravou v objednávke, ale všetko prebehlo hladko. doručenie z CZ na ďalší deň po expedícii tovaru.

• nakúpil v obchode Sanasport pred 2 týždňami

Zatial len spokojnosť s obchodom . Tovar som ešte v teréne neskúšal . . .

Dobrý deň prajem,

sme Vám vďačný za reakciu a sme ešte radšej, že ste s nami spokojný. Budeme radi ak nám napíšete aj ako Vám boty sedeli v teréne.

• super

Dobrý večer,

ďakujeme Vám za hodnotenie. Sme veľmi radi, že ste s nami spokojný a budeme ešte radšej ak sa na nás obrátite aj nabudúce. Veríme, že bunda splní Vaše nároky a očakáviania.

• nakúpil v obchode Sanasport pred 2 týždňami

• Vôbec nereagoval na moju objednávku.

Odignorovali ma.

Dobrý deň prajem,

ďakujeme za reakciu. Pravdepodobne sa jedná o nedorozumenie. Vaša objednávka bola v poriadku prijatá a čaká na vyzdvihnutie u nás v Bratislave na pobočke. Budeme radi ak sa k nám zastavíte. V prípade akýchkoľvek nezrovnalostí nás neváhajte kontaktovať. Pokiaľ sa preukáže, že z našej strany nedošlo k žiadnemu pochybeniu, budeme radi ak neoprávnenú recenziu stiahnete.

Peter Bartek

• nakúpil v obchode Sanasport pred 2 týždňami

• Bežecky skúsený personál.

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za hodnotenie. Sme radi, že všetko prebehlo k Vašej spokojnosti a budeme radi, ak naše služby využijete aj v budúcnosti.

S pozdravom,

• nakúpil v obchode Sanasport pred 3 týždňami

• Ochotny personal, diagnostika doslapu, siroky vyber bezeckej obuvi

Reakcia obchodu Sanasport

veľmi ďakujeme za príjemné hodnotenie. Sme veľmi radi, že ste s nami spokojný/á a budeme dúfať, že sa na nás obrátite aj v budúcnosti.

• nakúpil v obchode Sanasport pred 3 týždňami

Perfektný nákup, kvalitný tovar.

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za recenziu. Teší nás, že sme splnili Vaše očakávania a budeme dúfať, že sa k nám opäť vrátite.

• nakúpil v obchode Sanasport pred 3 týždňami

• Vyborna komunikacia, dodrzanie uvedenych terminov dodania, spokojnost s cenami vyrobkov
    • Niekedy chybaju rozne velkosti pri produktoch.

Vyhodne ceny, jasna komunikacia. Nakupujem tu pravidelne a preto obchod urcite odporucam.

Dobrý deň prajem,

ďakujeme za doporučenie. Sme radi za Vašu spätnú väzbu a budeme radi ak sa na nás obrátite aj v budúcnu. Na chýbajúcich veľkostiach sa budeme snažiť zapracovať.

• nakúpil v obchode Sanasport pred 1 mesiacom

Všetko bolo v poriadku a tovar mi bol doručený dokonca v predstihu.

Dobrý deň ,
    ďakujeme za Vaše hodnotenie aj odporučenie. Sme radi, že ste boli s nákupom spokojný, a veríme, že sa na nás opäť v budúcnosti s dôverou obrátite.

• nakúpil v obchode Sanasport pred 1 mesiacom

• Minimálna mailova komunikácia so zákazníkom,tovar aj keď zaplatený,nedodany už 22 den

Dobrý deň Zuzka,

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu, ktorej si vážime. Za prolongované doručenie sa veľmi ospravedlňujeme. Doručenie sa predĺžilo z dôvodu prebiehajúcej inventúry, čo nás samozrejme neospravedlňuje, že sme Vás mali informovať. Tovar Vám už bol odoslaný a verím, že s ním budete spokojná a dlhšie doručenia Vás neodradí od ďalšieho nákupu. Radi Vás presvedčíme, že se sa jednalo o náhodu, ktorá se nebude opakovať.

• dobrá cena
    • široký výber kvalitného tovaru
    • prístup k zákazníkom
    • prehľadný web

Bol to môj druhý nákup v tomto eshope a maximálna spokojnosť tak ako aj prvý krát. Rýchlosť doručenia zodpovedala tomu čo uvádzali na webe. Tovar prišiel v poriadku. S topánkami som maximálne spokojný. Obchod určite odporúčam a teším sa na môj ďalší nákup :)

Dobrý deň prajem Andreji ,

ďakujeme za hodnotenie a odporučenie nášho e-shopu.. Množstvo plusov, ktoré ste uviedli nás veľmi potešilo.
    Sme radi, že Vám naša ponuka vyhovuje a budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup.

• nakúpil v obchode Sanasport pred 2 mesiacmi

• Výborné ceny
    • Poradenstvo
    • Rýchla doprava, jednanie

Dobrý deň Ondro ,,

ďakujeme za odporučenie. Na servise na čo najvyššej úrovni si zakladáme a sme radi, keď to zákazníci ocenia. Každé pozitívne hodnotenie nám robí radosť.
    Tešíme sa na Váš další nákup.

• nakúpil v obchode Sanasport pred 1 mesiacom

• Rychle a bezproblemove dorucenie objednavky v predvianocnom obdobi. Dokonca prisiel este pred Vianocami aj tovar, ktory mal v poznamke uvedene pravdepodobne dorucenie az po sviatkoch.

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za hodnotenie. Sme radi, že aj v dobe Vianočného náporu nášu rýchlosť hodnotíte pozitívne.
    Veríme, že i pri Vašom budúcom nákupe všetko prebehne k Vašej maximálnej spokojnosti.

• nakúpil v obchode Sanasport pred 4 týždňami

Dobry vyber, dobre ceny

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za hodnotenie a odporučenie. Vaša spokojnosť s našim obchodom nás ozaj teší. Budeme radi, pokiaľ budeme môcť poslúžiť aj nabudúce.

• Rychle dodanie
    • Najlepsia cena
    • Nic

• nakúpil v obchode Sanasport pred 1 mesiacom

damske nohavicesom kupil preto lebo v popise bolo napisane ze su zateplene ale v skutocnosti po rozbaleni tovaru som zistil ze su obycajne tenke.

Dobrý deň prajeme,

ďakujeme za Vašu reakciu. Za vzniknutú komplikáciu sa ospravedlňujeme. Máte pravdu, po kontrole popisu produktu a fyzického preskúmania produktu sme dospeli k záveru, že model ozaj nie je zateplený a špecifikácia neodpovedá danému modelu. Chybu hneď opravíme, vzniknuté náklady Vám preplatíme a radi doporučíme model podľa Vašich predstáv. Verím, že aj napriek pochybeniu na nás nezanevrete, zachováme si Vašu priazeň a další nákup prebehne k Vašej plnej spokojnosti

• rýchle doručenie tovaru
    • dobré ceny

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za Vaše hodnotenie a odporučenie nášho obchodu. Sme radi, keď sú naši zákazníci spokojní so službami, ktoré poskytujeme.

S prianím krásneho dňa

• Komunikacia v pohode. Tovar rychlo dodany

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za recenziu. Teší nás, že oceňujete naše služby, budeme radi, ak sa na našom e-shope zastavíte aj v budúcnosti.

• nakúpil v obchode Sanasport pred 2 mesiacmi

• vyborna komunikacia

Dobrý deň ,

veľmi pekne ďakujeme za toto príjemné hodnotenie, urobilo nám radosť. Snažíme sa pre zákazníkov robiť všetko, čo je v našich silách a teší nás, že to vidno.

• prehľadný web
    • výborný výber a ceny
    • bezchybná komunikácia
    • rýchla dodacia lehota
    • doprava zdarma už od 60.-
    • ochotný personál

Dobrý deň prajem ,

ďakujeme za hodnotenie a odporučenie. Množstvo plusov, ktoré ste uviedli nás veľmi potešilo.
    Sme radi, že Vám naša ponuka vyhovuje a budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup.