Práve prebiehajú Dni dopravy zdarma. Nakúpte za viac ako 15 € v e-shopoch označených ikonou a za dopravu neplatíte.

• Rýchle dodanie, široký sortiment

Dobrý deň Katka ,
    ďakujeme za Vaše hodnotenie aj odporučenie. Sme radi, že ste boli s nákupom spokojná, a veríme, že sa na nás opäť v budúcnosti s dôverou obrátite.

• Rychlos dodania
    • Komunikacia
    • Kvalita

Dobrý deň Peter,

veľmi pekne ďakujeme za toto príjemné hodnotenie, urobilo nám radosť. Snažíme sa pre zákazníkov robiť všetko, čo je v našich silách a teší nás, že to vidno.

• nakúpil v obchode Sanasport pred 2 týždňami

• Velmi rychle dorucenie tovaru.

Dobrý deň prajem,

ďakujeme za hodnotenie. Keď máme tovar skladom, snažíme sa expedovať ihneď a pokiaľ ho musíme objednávať od dodávateľa, expedujeme hneď po doručení k nám.

• nakúpil v obchode Sanasport pred 3 týždňami

seriózny prístup, pani mi aj zavolala, či objednávka platí

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za Vaše hodnotenie aj odporučenie. Sme radi, že ste spokojná so službami, ktoré poskytujeme. Veríme, že aj Váš budúci nákup prebehne podľa Vašich predstáv.

Dobry den
    Obchod som prosil aby mi zavolali pred dorucenim
    Namiesto toho mi prisli 5 nezmyselnych emailov
    Posledny email pridte si tovar na ulozenke 1km od domu som precital neskoro a tovar uz vratili...
    ....
    Nemam nic po mesiaci

Dobrý deň prajem,

ďakujeme za Vašu reakciu, ktorej si vážime. Každá spätná väzba, i negatívna je pre nás dôležitá, aby sme mohli zlepšovať služby zákazníkom. Za vzniklé komplikácie sa ospravedlňujeme. Informáciu o tom, že si prajete byť telefonicky kontaktovaný sme nezaznamenali ani v objednávke, ani v centrálnej emialovej schránke. Službu telefonického kontaktovania pred doručením objednávky bohužiaľ nemáme ako zaistiť. Po predaní tovaru prepravnej spoločnosti, je informovanie zákazníka v kompetencii prepravnej spoločnosti, ktorá zákazníka informuje prostredníctvom emailu, prípadne sms. Radi by sme do budúcna predišli pobodbným komplikáciám a v záležitosti Vás budeme kontaktovať pre upresnenie všetkých podrobností, aby sme mohli toto nedopatrenie napraviť.

Peter Bartek

• nakúpil v obchode Sanasport pred 3 týždňami

• H

Všetko prebehlo tak ako malo. Všetkým vrelo odporúčam.

Dobrý deň Patri ,
    ďakujeme za Vaše hodnotenie a odporučenie nášho e-shopu. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

S prianím krásneho dňa.

• spoľahlivosť
    • výborná komunikácia

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za hodnotenie. Sme veľmi radi, že si ceníte našu komunikáciu, je pre nás dôležitá. Budeme radi, ak sa na nás obrátite aj nabudúce.

• nakúpil v obchode Sanasport pred 1 mesiacom

• Vsetky dohody boli splnene.

Dobrý deň ,

• nakúpil v obchode Sanasport pred 1 mesiacom

Rýchle dodanie, vynikajúca kvalita.

Dobrý deň Eňuška,

ďakujeme za Vaše hodnotenie a sme radi, že ste s tovarom spokojná. My ďakujeme, že ste si zvolila práve náš obchod.

• nakúpil v obchode Sanasport pred 1 mesiacom

Záujem obchodu o zákazníka. Presné informácie o tovare.

Prajem príjemný deň,

ďakujeme za peknú recenziu. Vaša spokojnosť s našim obchodom nás teší. Budeme radi, pokiaľ budeme môcť poslúžiť aj v budúcnosti.

• nakúpil v obchode Sanasport pred 1 mesiacom

Velka spokojnost. Dorucenie tovaru sice trvalo dlhsie ako u inych obchodov, ale to som vopred vedel. Za dobru cenu sa oplati pockat o par dni naviac.

Reakcia obchodu Sanasport

veľmi ďakujeme za hodnotenie a odporučenie nášho e-shopu. Je nám ľúto, že Vás sklamala dodacia lehota. U produktov dovážaných zo zahraničia ju nemôžeme nijako urýchliť. Vždy na ňu preto upozorňujeme e-mailom i telefonicky. Sme radi, že ste napriek tomu bol s nákupom spokojný a tešíme sa na Vašu budúcu objednávku.

• nakúpil v obchode Sanasport pred 1 mesiacom

• rychle dodanie tovaru, vyborna cena produktu

Reakcia obchodu Sanasport

veľmi ďakujeme za hodnotenie a odporučenie nášho e-shopu. Sme naozaj radi, že ste boli s nákupom spokojný a veríme, že sa na nás budete s dôverou obracať aj v budúcnosti.

• Velka spokojnost
    • Rychle dodanie

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za Vaše hodnotenie a odporučenie nášho obchodu. Sme radi, keď sú naši zákazníci spokojní so službami, ktoré poskytujeme.

• nakúpil v obchode Sanasport pred 1 mesiacom

9.10.2018 som si objednala v tomto e-shope Kari Traa Hairbands 4 ks, nedostala som ani potvrdzujúci mail o objednávke, ktorý sa štandardne posiela, ani žiadnu odpoveď na moju objednávku (10 dní).

Dobrý deň Mariana,

ďakujeme za Vaše hodnotenie, na ktoré mi dovoľte reagovať.
    Vašu objednávku, v ktorej bol ako spôsob doručenia zvolený osobný odber na našej bratislavskej predajni, sme prijali 9.10.2018 s tým, že od 10.10.2018 bola pripravená k odberu. Na základe pripravenej objednávky sme Vám posielali e-mail ohľadom možnosti vyzdvihnutia. Nechali sme preveriť odoslanie e-mailu a tu sa chyba nevyskytla. Je možné, že Váš e-mailový poskytovateľ mohol náš e-mail odmietnuť, avšak túto skutočnosť nedokážeme ovplyvniť.
    Vaša nespokojnosť nás mrzí, ale keďže sme dodržali lehotu doručenia, z našej strany neevidujeme pochybenie.

• Super prístup
    • Žiadna

No ja som maximálne spokojný.A hlavne pán ktorému som volal bol ochotný všetko mi vysvetlil a poradil a to aj napriek tomu,že otvárali až o polhodinu.No to sa v dnešnej dobe nestáva.Ešte raz super prístup a ochota poradit maximálne som spokojný.

Reakcia obchodu Sanasport

veľmi ďakujeme za hodnotenie i odporučenie nášho e-shopu. Sme naozaj radi, že ste spokojný so službami, ktoré poskytujeme a veríme, že sa k nám budete vracať aj v budúcnosti.

Super,som velmi spokojny

S prianím krásneho dňa.

• nakúpil v obchode Sanasport pred 2 mesiacmi

• zľavu na ďalšie nákupy

spoľahlivosť, rýchlosť

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za Vaše hodnotenie a odporučenie nášho e-shopu. Tešíme sa na Váš budúci nákup a veríme, že budete opäť spokojná.

Rychle dodanie

Dobrý deň ,
    veľmi Vám ďakujeme za Vaše hodnotenie aj odporučenie. Sme veľmi radi, že ste boli s nákupom spokojná a veríme, že sa na nás s dôverou obrátite aj v budúcnosti.

• nakúpil v obchode Sanasport pred 1 mesiacom

Vyuzil som zlavu na tovar. Tovar prisiel za 3 pracovne dni.

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za Vaše hodnotenie aj odporučenie. Sme radi, že ste spokojný so službami, ktoré poskytujeme. Veríme, že aj Váš budúci nákup prebehne podľa Vašich predstáv.

• Ochota
    • Dobra cena

Dany tovar v vo vyhodnejsej cene ..v poznamke mame skladom ale 4dnoch na moju otazku v akom stave je objednavka ze cakali na dodanie. Potom uz bolo vsetko ok rychle dodanie spokojnost

Reakcia obchodu Sanasport

veľmi ďakujeme za milé hodnotenie aj odporučenie nášho e-shopu. Sme naozaj radi, že ste boli s nákupom spokojný a veríme, že sa na nás budete s dôverou obracať aj v budúcnosti.