• Ceny

Dodacia doba na stránke obchodu bola uvedená 5-7 pracovných dní. Na siedmy pracovný deň stav objednávky bol stále "objednávka prijatá". Keď som sa dopytoval čo je s mojou objednávku tak práve vtedy zistili že tovar naskladní odávateľ najskôr o mesiac. Na stránke svieti stále rovnaká doba dodania( ktorú očividne nie sú schopní dodržať)

Reakcia obchodu Sanasport

veľmi sa ospravedlňujeme za takýto problém s Vašou objednávkou.
    Je pravda, že na eshope stále inzerujeme tovar s rovnakou dobou dodania, ale je to z dôvodu, že tento tovar je dostupný u dodávateľa. U Vášho ale je problém technického charakteru, ktorý sa snaží dodávateľ odstrániť a následne nám tovar zašle.

Daná situácia nás mrzí a pokúsime sa ju čo najskôr vyriešiť.

Patrícia

Nemajú prehľad o tovare na sklade, ktorý ponúkajú

Dobrý deň, Ján,

veľmi nás táto recenzia mrzí, pretože sme urobili všetko, čo je v našich silách, aby sa Vám objednávka v poriadku doručila. Nastal však technický problém na strane dodávateľa, od ktorého sme objednávali produkty do Vašej objednávky, o čom sme Vás ihneď informovali a dodnes sme od Vás neobdržali okrem tejto recenzie žiadnu odpoveď.
    S prehľadom na sklade bohužiaľ tento problém nemá žiadnu súvislosť, nakoľko produkty dostupné skladom odosielame ihneď. Vy máte ale v objednávke skladom dostupný iba jeden produkt, preto čakáme na dodanie všetkých produktov pre kompletné odoslanie objednávky :-)

Veríme, že sme Vám situáciu dostatočne ozrejmili a že bude pre Vás prijateľná. Budeme čakať na Vašu odpoveď na emaili [email protected] :-)

• Dobrá cena

Dlhé čakanie na obj.

Reakcia obchodu Sanasport

veľmi nás mrzí, že dlho čakáte na svoju objednávku. Vždy sa snažíme doručiť tovar čo najskôr, no tovar dostupný u dodávateľa sa vždy doručuje dlhšie a bohužiaľ ťažšie sa aj ovplyvňuje výskyt technickej chyby u dodávateľa pri doručovaní tovaru k nám. Napriek tomu sa vždy pokúšame problém vyriešiť čo najskôr a prozákaznicky ponúkame aj zľavu na aktuálnu objednávku za čakanie, ktorú ste využili aj Vy. Veríme, že objednávka dorazí v oznámený termín a Vy sa budete môcť z tovaru tešiť čo najskôr :-)

• Oneskorena zasielka oproti popisu

Dobrý deň, Peter,

ďakujeme za recenziu. Objednávku ste ale vytvorili 8.2. s oznámeným dodaním 4-7 pracovných dní. Dodanie a vyzdvihnutie balíka prebehlo 16.2. Ide teda o šiesty pracovný deň od objednania, presne ako bolo oznámené v emaili a aj na našom eshope. Je to tak z dôvodu, že ide o tovar objednávaný od dodávateľa a preto je tam o pár dní dlhšia lehota pre dodanie. O všetkom ale našich zákazníkov predom informujeme už na našom eshope :-) Mrzí nás, ak ste dodaciu lehotu nesprávne pochopili.

Patrícia

odosielanie tovaru bez akejkolvek vnutornej kontroly tovaru, tovar dodany nekompletny

Reakcia obchodu Sanasport

moc nás mrzí dodanie nekompletného tovaru. Bohužiaľ, aj pracovníci na sklade sú iba ľudia a prehliadli, že Vám nebol dodaný tovar kompletne. Samozrejme sme situáciu na Váš podnet okamžite napravili a vyhodnotili a napísali Vám, že ďalšie kusy sú skladom a kompletné. Za vrátenie tovaru neplatíte poštovné, keďže sa jedná o našu chybu, ale je nutné si vytvoriť novú objednávku samostatne, o čom som Vás takisto informovala, kvôli súhlasu so spracovávaním osobných údajov :-)

Ešte raz sa ospravedlňujeme za naše pochybenie.

Patrícia

tovar mi nebol vobec doručený, vraj kvôli tech.problémom!

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme aj za takúto recenziu. Chceli by sme iba uviesť na pravú mieru to, že Vaša objednávka bola zrušená až na základe Vášho rozhodnutia o nečakaní na odstránenie skladového problému, ktorý spôsobil omeškanie s dodaním zo strany dodávateľa. Každému zákazníkovi dávame na výber, či chce na dodanie počkať a prijať zľavovú kompenzáciu, alebo chce radšej od objednávky odstúpiť a vrátiť peniaze. Objednávku ste vytvorili dňa 15.1.2024 a dňa 19.01.2024 sme Vám dali vedieť, že objednávka má predpokladané meškanie. Termín dodania bol nastavený najneskôr na 30.01.2024 a my sme Vám oznámili, že skrz technický problém sa to môže predĺžiť do polovice februára.

Ospravedlňujeme sa Vám za toto meškanie, veríme, že nám do budúcna dáte ešte šancu a my sa Vám ukážeme v o 100% lepšom svetle :-)

Patrícia

• Objednany tovar nebolo mozne dorucit napriek tomu ze bol ivedeny ako na sklade.

Reakcia obchodu Sanasport

moc nás táto recenzia mrzí. Tovar, ktorý je zobrazený na našom eshope je buď dostupný skladom alebo skladom u dodávateľa. Vo Vašom prípade to bol tovar dostupný skladom u dodávateľa. Bohužiaľ, tovar skladom u dodávateľa objednávame ihneď po obdržaní objednávky, no niekedy sa stane, že nás niekto predbehne a sklad už nemá požadovaný počet kusov tovaru. V ten moment bohužiaľ zákazníkovi dokážeme iba ponúknuť alternatívny produkt, ktorý je dostupný. Veľmi nás to mrzí.

Patrícia

Tovar mi nebol doposial doruceny a ani informacie o jeho dodani mi neprichadzali bez mojho dopytovania

Reakcia obchodu Sanasport

veľmi nás mrzí tento problém. Medzi sviatkami bol vysoký nárast objednávok a zároveň aj omeškaní s dodávkami tovaru. Všetky tieto problémy vznikali nárazovo a snažili sme sa čo najrýchlejšie reagovať na všetky emaily zákazníkov a ich telefonáty a takisto ich o týchto komplikáciách včas informovať. Vašu objednávku sme rozdeľovali tak, aby Vám bol prednostne doručený tovar dostupný na sklade, no so zvyšným tovarom sa žiaľ dodávateľ omeškal a nestihol ho dodať do Vianoc, čož nás veľmi mrzí. Ospravedlňujeme sa za meškanie :-(
    Veríme, že situáciu spoločne vyriešime k Vašej spokojnosti, kontaktovali sme Vás emailom.

• Na hovno cele

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme veľmi pekne aj za takéto hodnotenie :-)
    Chcela by som sa vyjadriť osobne za zákaznické centrum, že u Vašej objednávky sme urobili naozaj všetko, čo bolo v našich silách pre čo najskoršie možné dodanie. Pridali sme aj zľavu na objednávku, aj rozdelili produkty tak, aby bola čo najvyššia šanca na skoré dodanie. Bohužiaľ nakoniec boli dodané produkty k nám na sklad aj tak v rovnaký čas, čiže sa aj v rovnakom čase doručili k Vám, za čo sme sa ospravedlnili a poskytli Vám prípadné vrátenie tovaru úplne zadarmo. Veríme, že chápete, že nastalo omeškanie dodania od dodávateľa, ktoré sme inak nemali ako ovplyvniť, no snažili sme sa Vám to vykompenzovať najrôznejšími spôsobmi. Ospravedlňujeme sa za Vašu skúsenosť.

Patrícia

Mám pocit, že ja alebo tvorcovia cien Sanasporte nerozumieme čo znamená Black friday. Všetok tovar, ktorý som zakúpil v akcii Black friday, boli o týždeň neskôr s väčšími zľavami.
    Ďakujem...

Dobrý deň, Jozef,

ďakujeme aj za takúto recenziu! Ceny sú dané dostupnosťou tovaru u dodávateľa, výrobcu. Ďalej záleží na farbe, aktuálne platných zľavách a podobne :-) Je to však údaj, ktorý sa často mení a preto sa nedá ustrážiť, aby zľavy nedosiahli konečnej nižšej hodnoty ako cez Black Friday :-) Myslím, že tak funguje nejeden eshop a mrzí nás Vaše rozhorčenie ohľadom toho :-) Veríme, že nabudúce zastihnete práve tie najväčšie zľavy na našom eshope a že budete spokojný!

20 dní a tovar nikde .

Reakcia obchodu Sanasport

veľmi sa ospravedlňujeme, že doručenie tak dlho trvá, ale informovali sme Vás, že dodávateľ sa omešká s dodaním. Pracujeme na tom, aby Vám bol tovar doručený čo najskôr.

Keby som sa nedotazoval na objednávku po 14 dňoch, obchod dovtedy nekomunikoval

Reakcia obchodu Sanasport

veľmi nás mrzí, že s Vašou objednávkou došlo k oneskoreniu dodania skrz problém u dodávateľa. Informovali sme Vás však ihneď po obdržaní informácie od dodávateľa, ale takýchto objednávok bolo žiaľ viac a preto sme Vám túto informáciu napísali až ako odpoveď k Vášmu emailu. Ospravedlňujeme sa za akékoľvek komplikácie, ktoré Vám zo stornovania a oneskorenia objednávky vznikli.

• Dlhý čas dodania

Reakcia obchodu Sanasport

veľmi nás Vaša recenzia mrzí, nakoľko sa vždy snažíme už na webe poukazovať na jednotlivé dĺžky dodacích dôb pri konkrétnych produktoch. Každý produkt má inú dostupnosť a keďže chápeme, že niektorí potrebujú výrobok rýchlejšie kvôli dovolenke či ako darček pre blízkeho, záleží nám na tom, aby boli včas o dĺžke dodania informovaní. Vami vybraný produkt mal dostupnosť 16-21 pracovných dní, čo sú 4 týždne. Objednávku ste vytvorili 08.09.2023 a balíček ste u seba mali 04.10.2023. Dňa 11.09.2023 sme na základe Vášho telefonátu ešte upravovali objednávku podľa Vášho želania a produkt sme vymenili za iný. To znamená nové objednávanie tovaru u dodávateľa a takisto predĺženie dodacej doby. Napriek týmto okolnostiam sme ale výrobok doručili v avizovanej dobe a o všetkom Vás informovali :-)
    Veríme, že nabudúce Vám objednávka dorazí ešte rýchlejšie a že budete s tovarom spokojný a bude Vám dlho slúžiť.

Pekný deň.
    Patrícia

• Absolutna nespokojnost. Tovar mal dorazit max. do 9 dni. Momentalne je to je 19 dni a nic.

Dodatocne som sa informoval ohladne terminu dodavky tovaru. Ziadna odpoved.

Velke sklamanie.

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme aj za takúto recenziu. Veľmi nás mrzí, že Vaša objednávka sa skrz problémy zasekla u dodávateľa na sklade a ešte nám tovar nedoručil. Musíme však podotknúť, že recenziu ste napísali ihneď po tom, ako sme Vám doručili oznámenie o meškaní dodávateľa a ponúkli Vám dodatočnú zľavu ak na objednávku počkáte. Túto zľavu ste v rovnakom čase akceptovali a tak ste nám dali najavo, že napriek omeškaniu ste ochotný na objednávku počkať. Odpoveď ste teda dostali do pár hodín :-)

Niektoré faktory pri objednávkach naozaj nedokážeme ovplyvniť a napraviť okamžite, ale verte že v tomto prípade sme naozaj urobili všetko, čo bolo v našich silách, aby ste boli včas a kvalitne informovaný a aby všetko ohľadne vyriešenia danej situácie prebehlo vo Váš prospech.

Patrícia

Tovar som si objednal a uhradil 13.9 2023.
    Na základe uvedenej dodacej doby 5-9 pracovných dní som si objednal predmetný tovar.
    Tovar nebol dodnes dodaný.

Reakcia obchodu Sanasport

veľmi sa ospravedlňujeme za nedoručenie včas. Bohužiaľ nám dodávateľ oznámil meškanie z technických dôvodov, čo sme Vám včas oznámili a ponúkali Vám zľavu, ak na objednávku počkáte o niečo dlhšie. Tú ste prijal, za čo sme veľmi vďační :-) Robíme všetko pre to, aby bol tovar čo najskôr doručený a oznámený termín naplníme :-)

Patrícia

nedodrzanie velkosti tovaru zadane v objednavke

Reakcia obchodu Sanasport

Moc nás mrzí, že si myslíte, že sme pri Vašej objednávke pochybili a nedoručili Vám správnu veľkosť. V telefonáte sme sa Vám snažili vysvetliť, že od začiatku máte v objednávke veľkosť 134 a preto Vám táto veľkosť aj bola doručená. Požadovali ste ale veľkosť 140, o ktorej nikde neevidujeme žiadne informácie. Chceli sme Vám situáciu vysvetliť a ponúknuť Vám adekvátne riešenie, no o tomto probléme ste s nami ďalej nechceli komunikovať, čo rešpektujeme.

Patrícia

• vratenie tivaru za ktory som zaplatila 13 eur, nakolko sa vracia do Brna. Moja chyba, budem vediet nabuduce.

Reakcia obchodu Sanasport

mrzí nás, že ste nevyužili služby Zásielkovne, ktorá je za 2,79 € pre zásielky do určitého rozmeru, bezohľadu na váhu či vzdialenosť, kde sa balík odosiela. Dávame ju na výber samostatne, zákazník si vždy môže zvoliť buď vlastnú dopravu alebo Zásielkovňu za už spomínanú, zvýhodnenú cenu. Vždy keď Vám niečo nie je jasné, alebo potrebujete s niečím pomôcť, neváhajte nás kontaktovať, aby sa nestávali takéto situácie. Radi Vám pomôžeme, aj Vám ušetríme peniaze :-)
    Pri ďalšej objednávke, ak budete vracať tovar, radi Vám dopravu vykompenzujeme. :-)

Majte krásny deň.

• Dobrá cena
    • trotýždňová dodacia lehota

Pokiaľ máte veľa času na dodanie /počítajte 3 týždne/, tak je obchod ok.

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za recenziu, aj za takúto negatívnejšiu. V prvom rade chcem uviesť na pravú mieru, že tovar Vami objednaný bol na našom eshope s dostupnosťou 7-12 pracovných dní, čo je spôsobené tým, že tovar je dostupný skladom u dodávateľa. Túto skutočnosť vopred uvádzame pri každom produkte na našom eshope, aby zákazník vedel, že tovar mu príde s dlhšou dodacou lehotou. Za meškanie s dodaním 2 dni k Vám domov sa veľmi ospravedlňujeme. So zákazníkmi vždy jednáme férovo a narovinu, čiže dodaciu lehotu má každý produkt napísanú priamo pri jeho výbere a tovar podľa dostupnosti dokážeme doručiť aj na ďalší pracovný deň po jeho objednaní :-)

Patrícia

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Dlhá doba dodania...ani za 26dní mi tovar nebol dodaný....

Reakcia obchodu Sanasport

veľmi sa ospravedlňujeme za takúto skúsenosť s naším eshopom. Dodávateľ sa bohužiaľ omeškal s dodaním tovaru a to nám spôsobilo nedodržanie dodacej lehoty. Veľmi nás to mrzí a preto sme Vám ako ospravedlnenie poslali na Váš email voucher na ďalší nákup u nás. Veríme, že nám dáte ešte šancu a že ju nebudete ľutovať :-)