• Velmi pomale dorucenie

Pre objednavku som sa rozhodol na zaklade dostupnosti tovaru "skladom" a prislubu "V stredu 13. 7. u vás". (Treti pracovny den). Tovar obchod odoslal az v treti pracovny den a dorucil tovar o dva dni neskor ako slubil.

Reakcia obchodu Sanasport

děkujeme za hodnocení a omlouváme se za zpoždění u Vaší objednávky. Dle potvrzení objednávky mělo dorazit zboží 2-4 pracovní den, což je předpokládaná dodací doba, dorazilo se zpožděním jednoho pracovního dne, v pátek 15.7. Děláme vše pro to, aby se zpoždění nestávala, ale i tak, vlivem různých okolností, občas nastane. Ještě jednou se omlouváme a věříme, že příště už Váš nákup proběhne na 1.

s pozdravem
    Andrea Smreková

• Produkt som nedostal a nemat nastavit doprava

Reakcia obchodu Sanasport

děkujeme za hodnocení. Ale mrzí nás, že je negativní, když Vás kolegyně hned v den přijetí objednávky kontaktovala, že Vám chybí v objednávce dodací adresa a hned další den, jak jsme měli od Vás tento údaj doplněný, byla objednávka expedována.
    Budeme rádi, když nám napíšete podrobnější info k recenzi na [email protected].
    Děkujeme

Jana Paličková

Dlha čakacia doba,topanky sú male( obchod mal upozorniť na to že je potrebné si tuto obuv objednať väčšiu kedže nieje možnosť si ich skusiť)

Reakcia obchodu Sanasport

děkujeme za nákup i hodnocení. Mrzí nás však, že je negativní.
    Délka dodací lhůty byla avizována dopředu před nákupem i při potvrzení objednávky. Delší doba dodání (10-16 pracovních dní) je dána faktem, že zboží je z externího skladu dodavatele. Paradoxně díky souhře okolností, ale bylo zboží na náš sklad dodáno dříve již 7. pracovní den a ten stejný den bylo i expedováno a balík by přepravcem doručen 9. pracovní den. Za nás tedy vše v tomto ohledu proběhlo dle předem daných pravidel.
    Co se týče velikosti dané obuvi, tak je možné buď využít naše tabulky velikostí nebo kontaktovat naše produktové specialisty na chatu, e-mailu nebo telefonicky.
    Věříme však, že Váš případný další nákup již bude bez jakýchkoliv komplikací.

• rychle dorucenie
    • tovar bol prezentovany ako akciovy,v zlave 62%,myslim ze okolo 90€ na akciovu sumu 21,8.
    • po zakupeni mnou posledneho kusu,realna-pociatocna cena produktu klesla na 32€,co som potom nasiel aj na ostatnych portaloch a original znacke.
    • povazujem to teda za zavadzanie zakaznika.podobne navysenie ceny som si vsimol podla vsetkeho aj u inych produktov-resp.daleko najvyssia zakladna cena ako inde a nasledne velka percentualna zlava....
    • aaagh,...a tak ste sa dobre javili v zaciatkoch.

Reakcia obchodu Sanasport

děkujeme za hodnocení. Omlouváme se vzniklé nepříjemnosti, ale situaci jsem prověřila a jednalo se o systémovou chybu.
    Jen zmíním, že u nás můžete i využít garanci nejnižší ceny https://www.sanasport.sk/magazin/garantujeme-vam-najnizsiu-cenu-na-slovensku, pokud splníte podmínky bude Vám případná sleva vypočítána až na základě nové ceny.
    Pokud se objeví u nás podobná chyba budeme rádi, když se o ní dozvíme.
    Budeme rádi, když nám dáte v budoucnu ještě šanci u dalšího nákupu.

Jana Paličková

Vrátenie tovaru je do Česka, čo výrazne predraží poštovné.

děkujeme za Vaše hodnocení. Mrzí nás Vaše negativní recenze.
    Ohledně vrácení zboží mám dobrou zprávu - v blízké době budeme spouštět spolupráci s jedním z přepravců a vrácení zboží tak bude jednodušší a určitě i levnější.
    Mrzí nás vzniklé nepříjemnosti, ale věříme, že již při Vašem příštím nákupu bude již vše na 1*.

Jana Paličková

Tovar mal prist 3-5 dni a stale ho nemam po 10:( Mobil maju vypnuty v sanasport.

Reakcia obchodu Sanasport

děkujeme za hodnocení a omlouváme se za zpoždění u Vaší objednávky. Děláme vše pro to, aby se zpoždění nestávala, ale i tak vlivem různých okolností občas nastane. Ještě jednou se omlouvám a věříme, že příště už Váš nákup proběhne na 1.

Jana Paličková

veľmi dlho trvá dodanie tovaru, stále nedorayil

Reakcia obchodu Sanasport

děkujeme za hodnocení. A omlouváme se za zpoždění, které nastalo u přepravce. Balíček by již měl být v pořádku u Vás.
    Věříme, že příště již vše proběhne na 1*.

Jana Paličková

• v prípade vrátenia tovaru je potrebné poslať balík do Českej republiky

• Rychlost

Reakcia obchodu Sanasport

děkujeme za hodnocení. Pokud jediným důvodem negativní recenze je cena zboží, zkuste při příštím nákupu na využít garanci nejnižší ceny, kterou nabízíme (https://www.sanasport.sk/magazin/garantujeme-vam-najnizsiu-cenu-na-slovensku) nebo slevový voucher při akci jako máme na stránkách i právě teď.

tovar nevyzeral ako na obrázku a vrátenie tovaru do Čiech ma stálo 6€
    stalo sa mi to už druhý krát, už nebudem nakupovať v Sanasporte, kým nebudú mať na Slovensku pobočku

• rychlost poslania tovaru
    • obchod ma dobru komunikaciu so zakaznikom
    • Ak si nie ste isty velkostou, neodporucam nakupovat, tovar sa posiela naspat do ciech, stalo ma to 9eur!

Obchod je fajn, dobra stranka aj komunikacia. ALE poucil som sa, vzdy si pozrite kam sa posiela tovar naspat. Ak do ciech, zbytocne budete platit vela penazi, mna stala krabica s topankami 9eur. POkial ste si isty velkostou nie je problem. No v pripade tipovania alebo nakupu viac velkosti a nasledneh vratenia sa toto neoplati.

Jana Paličková

• pri vrateni tovaru (napr. iba tricko) si zaplatite min. 9,40 EUR za postovne do Ciech, co Sanasport nepreplati
    • snad kazdy den nejaky email, ktorym vas lakaju na kupu roznych veci

Reakcia obchodu Sanasport

děkujeme za hodnocení. Mrzí nás, že náš obchod nedoporučujete. Samozřejmě si uvědomujeme, že částka za poštovní náklady je ze Slovenska vyšší a pracujeme na tom, aby se v budoucnu řešilo odstoupení od kupní smlouvy jiným způsobem, který nebude tak drahý.

Jana Paličková

• Pred 6timi dnami som objednal tovar,zaplatil za neho a do dnesneho dna tovar ani neprisiel,ani obchod so mnou nekomunikuje.

Neplatte tomuto obchodu inak,ako na dobierku. Nemam uz tyzden ani peniaze ani tovar. Pritom tovar bol na sklade a za tovar som zaplatil obratom v den objednania

Reakcia obchodu Sanasport

děkujeme za hodnocení. Prověřila jsem Vaši objednávku a i v potvrzení Vaší objednávky máte informaci, že produkt je skladem u dodavatele a avizovanou dodací lhůtu 10-16 pracovních dní. Dnes je to pouze 5 pracovní den a my čekáme na dodání zboží od dodavatele. Pokud máte zájem o storno objednávky nebo změnu platby na dobírku a vrácení peněz, není v tom žádný problém, stačí napsat na [email protected] nebo zavolat na naše zákaznické centrum.
    Velice nás mrzí, že náš e-shop nedoporučujete, ačkoliv děláme pro Vaši objednávku maximum a vše probíhá, dle předem stanovených podmínek.

Jana Paličková

Vrátenie tovaru je do Čiech poštovné naspäť stálo 11 eur čo je neakceptovateľné pri kúpe 23 eurového tovaru.

Dobrý den Danieli,

• Tovar stále nemám

Reakcia obchodu Sanasport

děkujeme za Vaše hodnocení. Prověřila jsem Vaši objednávku a u nás je vše v pořádku. Objednávka byla vytvořena v pátek 30.7. v 17:15 (s dodací lhůtou 3-5 pracovních dní) a hned druhý pracovní den tedy v pondělí 2.8. byla objednávka expedována na Vámi zvolené výdejní místo Zásilkovny, kam dorazila hned další den 3.8. a dne 5.8. byla objednávka převzata a dobírkou zaplacena.

Jana Paličková

Obchod deklaruje dopravu tovaru do 3-5 pracovných dní. Obchod nahlásil prepravcovi prepravu tovaru pred týždňom. Doteraz mu balík nebol odovzdaný na prepravu.

Reakcia obchodu Sanasport

děkujeme za Vaše hodnocení. Prověřila jsem Vaši objednávku a velice se omlouvám za vzniklé zdržení u Vaší objednávky, které ovlivnilo více faktorů a hlavním důvodem byly komplikace na skladě po stěhování skladu do modernějších prostora následné inventury. Za zdržení přijímáme plnou odpovědnost a velice se omlouváme.
    Budeme rádi, když nám dáte v budoucnu ještě šanci.

Jana Paličková

• Na dodanie tovaru cakam uz viac ako 25 dni.

Reakcia obchodu Sanasport

děkujeme za Vaše hodnocení. Prověřila jsem Vaši objednávku a velice se omlouvám za zpoždění Vaší objednávky.
    Zboží jsme opakovaně urgovali u dodavatele, bohužel nezvládají dodávat včas. V tuto chvíli jsme přerušili objednávání produktů u tohoto dodavatele, než budou mít vyřešené komplikace, které u nich nastaly.
    Každopádně nás tato situace neomlouvá a přijímáme za ni plnou odpovědnost.
    Věříme však, že se jednalo pouze o výjimku a případný Váš další nákup bude bez komplikací.

Jana Paličková

• Iná cena výrobku v reklame a iná, oveľa vyššia, skutočná. Považujem to za zavádzanie zákazníkov.

Neseriózny.

Reakcia obchodu Sanasport

děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás, pokud se změnily ceny zboží, o které jste měla zájem. Internetové vyhledávače a srovnávače zboží, nejspíše nepropsali již novou cenu produktu. Tato situace nastává velmi zřídka.
    U nás se dá uplatnit i garance nejnižší ceny, tak příště můžete využít například tuto možnost, jak snížit cenu produktu. Taktéž nabízíme často slevové akce.
    Budeme tedy rádi, když nám dáte v budoucnu další šanci.

• Posielate dotaznik spokojnosti pred doručením tovaru :-(

Reakcia obchodu Sanasport

děkujeme za recenzi. Omlouváme se, že Vám dorazil dotazník dříve než objednávka.
    Bohužel dotazník posílá systém a do odesílání automatických e-mailů nemáme možnost zasáhnout.
    Věříme, že při případné příští objednávce bude již vše v pořádku.

Jana Paličková

• Topánky boli skladom, objednal som si ich v urorok a čakal som, že vo štvrtok, najneskôr v piatok budú u mňa doma. Bohužiaľ topánky dorazili až o týždeň, v utorok. Príde mi to nefér, zavádzať zákazníka, že sú skladom a v skutočnosti nie sú.

Reakcia obchodu Sanasport

děkujeme za hodnocení. Prověřila jsem Vaši objednávku, která měla avizovanou dodací lhůtu 2-4 pracovní dny. Objednávka od nás odcházela 2. pracovní den a 4. pracovní den byla u vás.
    Mrzí nás, že náš obchod nedoporučujete, když z naší strany proběhlo vše dle předem dohodnutých podmínek.
    Přesto budeme rádi, když nám dáte v budoucnu ještě šanci a Vaše objednávka již určitě proběhne za 1*.